صفحه 110 از 127 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    پیوست پیام بالا:

اگه با اساتید مکاتبه کنیم و رزومه بفرستیم بدون داشتن نمره تافل، شانسمونو کم میکنیم؟
    یعنی به نظرتون من مکاتبه ها رو شروع کنم یا منتظر تافلم بمونم؟
    ذوست عزیز این بستگی به رزومه شما داره، بودند کسانی که بدون نمره زبان ایمیل زدن و استاد مربوطه هم قبول کرده تا یه تاریخ مشخصی نمره زبانشون رو بدن و اپلای کنن. بنظر من اگه صبر کنید تا نمره زبانتون بیاد تایم ایمیل زدن واسه کانادا میگذره( شما جی آر ای دادین واسه آمریکا؟) ، میتونید به چنتا استاد ایمیل بزنید الان و تو رزومه قسمت زبان رو مثلا بزنید (scheduled on November,..,2017)، اینجوری استاد هم متوجه میشه تا چه تاریخی نمرتون حاضر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_ehsan68 نمایش پست ها
    ذوست عزیز این بستگی به رزومه شما داره، بودند کسانی که بدون نمره زبان ایمیل زدن و استاد مربوطه هم قبول کرده تا یه تاریخ مشخصی نمره زبانشون رو بدن و اپلای کنن. بنظر من اگه صبر کنید تا نمره زبانتون بیاد تایم ایمیل زدن واسه کانادا میگذره( شما جی آر ای دادین واسه آمریکا؟) ، میتونید به چنتا استاد ایمیل بزنید الان و تو رزومه قسمت زبان رو مثلا بزنید (scheduled on November,..,2017)، اینجوری استاد هم متوجه میشه تا چه تاریخی نمرتون حاضر میشه
    اخه چطوری میگید ددلاینا میگذره؟
    من چند تا دانشگاه کانادا رو دیدم که ددلاینشون بهمن و اسفنده. پس اگه کسی حتی اذر هم امتحان بده میرسه که.
    ما چه تو رزومه نمره زبان بنویسیم چه ننویسیم بالاخره موقع اپلای باید نمره زبان رو داشته باشیم. یعنی بازم مهمه برا اساتید که حتما موقع مکاتبه نمره دستمون باشه؟؟؟ شاید کسی اون موقع نمره دستش نباشه اما تا موقع ددلاین نمرش دستش باشه اخه.

یعنی داشتن نمره موقع ایمیل زدن به استاد انقدر مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون

سلام وقتتون بخير

بچه ها اگر ددلاين يك رشته براي ترم فال ، Feb1 باشه از كي بايد شروع كنيم به ايميل زدن؟

Junior Member

با سلام.

من مدرک ارشد دارم الان و کارت پایان خدمتم احتمالا تا مهر 97 طول بکشه دستم بیاد (طرح سرباز-نخبگی). با یکی دوتا از استادا توی امریکا کار مشترک مقاله دارم. تافل و جی ار ای ندارم فعلا.
    سوالم این هست که:
    1- من تا چه زمانی باید نمرات زبانم دستم باشه تا بتونم برای اولین ترم ممکن (با فرض اینکه زودتر از مهر 97 نمی تونم) اپلای کنم
    2- به نظرتون با این استادایی که الان فقط راجب مقاله ایمیل داشتم، کی بحث اپلای رو عنوان کنم (با اینکه نمره زبان ندارم الان)
    ممنون از پاسختون

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

من صرفا تجربه شخصی خودم و میگم درباره نمره زبان و فقط درباره کانادا

اختیار استاد در کانادا خیلی زیاده و اگر رزومتون خیلی قویه و یا به هر دلیلی استادی تصمیم بگیره که شما رو قبول کنه، میتونه حتی کمک کنه تا مثلا اگر باید آیلتس 6.5 داشته باشین و شما 6 دارین دپارتمان واستون مشکلی ایجاد نکنه ولی در حالت کلی به شدت توصیه میکنم که هرچه زودتر مدرک زبانتون دستتون باشه. بعضی وقت ها استاد میخواد خیلی سریع یه دانشجو بگیره و اینکه مدرک زبانتون و در کل همه مدارکتون آماده باشه میتونه خیلی موثر باشه. سعی نکنین که مدارکتون و نزدیک ددلاین بفرستین
    این و هم در نظر بگیرین که شما باید زمان نسبتا زیادی و برای گرفتن ویزا کنار بذارین، پس هرچی زودتر مدرکتون دستتون باشه و پذیرش و بگیرین برای این قسمت خیالتون راحت تره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Power

دوستان با رزومه ( معدل کارشناسی دوسال آخر 17:80 و معدل کل 16:21 + چهار مقاله که دوتا اسم اول با ایمپکت 4.2 و 4.5 هستن تو بهترین ژورنال های حوزه قدرت و تبدیل انرژی + تافل حداقل 90 که البته 23 دیماه (13 ژانویه) روز آزمونمه ) ، برای مقطع ارشد یا دکتری مستقیم دانشگاههای کانادا با توجه یه اینکه تافلم 13 ژانویه هست بنظرتون میرسم امسال اقدام کنم ؟ و آیا عین دکتری باید به اساتید ایمیل بزنم ؟ اینکه میگن حداقل سی روز زود تر باشه جریان چیه ؟ من واقعا گیج شدم ... اگه راهنمایی کنین ممنون میشم .
    Actions Count,NOT Words

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

نقل قول نوشته اصلی توسط alikalhor نمایش پست ها
    دوستان با رزومه ( معدل کارشناسی دوسال آخر 17:80 و معدل کل 16:21 + چهار مقاله که دوتا اسم اول با ایمپکت 4.2 و 4.5 هستن تو بهترین ژورنال های حوزه قدرت و تبدیل انرژی + تافل حداقل 90 که البته 23 دیماه (13 ژانویه) روز آزمونمه ) ، برای مقطع ارشد یا دکتری مستقیم دانشگاههای کانادا با توجه یه اینکه تافلم 13 ژانویه هست بنظرتون میرسم امسال اقدام کنم ؟ و آیا عین دکتری باید به اساتید ایمیل بزنم ؟ اینکه میگن حداقل سی روز زود تر باشه جریان چیه ؟ من واقعا گیج شدم ... اگه راهنمایی کنین ممنون میشم .
    رزومه خوبی‌ داری، به نظر من اگه رزومتو کامل درست کردی ایمیل بزن و توی رزومت هم بنویس که تافلت رو قراره تا کی‌ بگیری. چون مقاله هم زیاد کار کردی منطقی‌ هست که بتنی‌ نمره زبان اوکی هم بیاری. ممکنه برای ترم بهار شانسی داشته باشی‌. اگر نه هم که ممکنه استاده بهت بگه keep in touch تا ترمه پاییز مثلا.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

سلام دوست عزیز
    بهتره زمتن و از دست ندین. رزومتون به خوبی آمده کنین. صفحه شخصی اساتید و بخونین و تو زمان مناسب بهشون ایمیل بزنین، جوری که مشخص باشه زمینه کاریشون ومیدونین به سابقتون مرتبطه و بهش علاقه دارین. به نظرم رزومه خوبی دارین و فقط باید پشتکارتون در زدن ایمیل و نشون بدین. نمره زبان هم هرچی بالاتر بهتر
    موفق باشین

کانادا تا اونجا که میدونم دکتری مستقیمش بسیار محدوده - برخلاف امریکا
    نمره زبان رو میشه وقت گرفت اگر استادی ازتون خوشش بیاد - شما ایمیل بدین استاد پیدا کنین
    بقیه چیزا حل شدنیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط bigcrunch نمایش پست ها
    با سلام.

من مدرک ارشد دارم الان و کارت پایان خدمتم احتمالا تا مهر 97 طول بکشه دستم بیاد (طرح سرباز-نخبگی). با یکی دوتا از استادا توی امریکا کار مشترک مقاله دارم. تافل و جی ار ای ندارم فعلا.
    سوالم این هست که:
    1- من تا چه زمانی باید نمرات زبانم دستم باشه تا بتونم برای اولین ترم ممکن (با فرض اینکه زودتر از مهر 97 نمی تونم) اپلای کنم
    2- به نظرتون با این استادایی که الان فقط راجب مقاله ایمیل داشتم، کی بحث اپلای رو عنوان کنم (با اینکه نمره زبان ندارم الان)
    ممنون از پاسختون
    مشکل اینجاس که ترم امریکا آگست شروع میشه و شما تا سپتامبر/اکتبر گیرین. بنابراین میره زودترین زمانش به ژانویه . ولی مشکل اینجاست که بسیاری از دانشگاه ها برای ترم وسط یا دانشجو نمی گیرن/یا اینترنشنال نمی گیرن/ یا خیلی محدود می گیرن.
    بنابراین تا ج محکمی نداشته باشین پیشنهاد بر اپلای کردن فقط برای فال بعدی یعنی مهر 98 هستش.
    اگر اساتیدی که باشون در تماسین - دانشگاهشون دانشجو در ترم زمستان می گیره (از منشی دانشکده بپرسین) اون موقع توی خرداد و تیر میتونین از استاد بپرسین که زمستون دانشجو می خواد یا نه/ وگرنه بزارین همون مهر و آبان 97 بپرسین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)