صفحه 119 از 127 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط MirHamed772 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    همون طور که قبلا هم گفتم، یه استاد ایرانی که زمینه‌ی کاری مشابه با هم داریم در کانادا پیدا کردم. هنوز شرایط اپلای کردن رو برا خودم فراهم نکردم (مثل آزمون زبان و ...) الان میخوان بهش یه ایمیل بزنم و بگم خیلی خوشحال میشم بتونیم با هم یه مقاله مشترک بنویسیم و ...
    متن ایمیل رو به‌ورت زیر آماده کردم
    از دوستان محترم خواهش میکنم در مورد محتوای ایمیل نظر بدن آخه اولین بار هس که دارم ایمیل رسمی میزنم.
    و مهم‌تر از همه آیا اصلا کار درستی هس که از الان میخوام ایمیل بزنم؟

Hello Dr.***
    My name is # I'm a graduate of Allameh tabataba'i university in master's degree in socioeconomic statistics. My paper was published by journal Statistical Computation and Simulation in 2018 (
    https://doi.org/10.1080/00949655.2018.1446212
    ) I'm currently studying and writing two other papers about developing and increasing the efficiency of RSS by making some changes in its structure.
    I have read some of your papers like *** and I found a lot of things in common. I'm really interested in your research and I would be proud to work with you on scientific and practical development of RSS. If you have time, I 'd love to discuss this with you by email or by phone.

My thesis topic: Robust Extreme Ranked Set Sampling; Supervisor: Dr. Aliakbari Saba from Statistical Research and Training Center and Advisor: Dr. Navvabpour from Allameh tabataba'i university.
    My profile on R
    esearchgate
    :
    https://www.researchgate.net/profile...d_Hashemi_Majd
    My WhatsApp and Telegram number: ****
    Thanks for your time. I hope to hear from you soon.

Sincerely
    [COLOR=#141414
    [/COLOR]
    1. معمولا نمی نویسیم "سلام دکتر X"
    2. اسم و مشخصات خود را در فروم به اشتراک نگذارید.
    3. تلگرام بیشتر در ایران محبوب هست و ذکر شماره تلگرام برای برخی اساتید نامفهوم هست. فقط سکایپ، ریسرچ گیت و لینکدین و گوگل سکلر بگذارید. همه این موارد ضروری نیستند. واتس آپ هم ضروری نیست.
    4. چون متن که شما نوشتید همه به این صورت می نویسند پس رزومه شما باید چشمگیر باشد.
    چند نمونه ایمیل در اینترنت نگاه کنید و ایده بگیرید.
    موفق باشید
    ادیت:
    من توجه نکردم جهت همکاری ایمیل هست. ببینید اگر بتونید با یکی از اساتید خودتون با ایشان لینک شوید درصد موفقیت خیلی زیاد هست. در غیر اینصورت باید خیلی به فیلد ایشان تسلط داشته باشید یا خیلی مشتاق و پشتکار باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آمار اجتماعی- اقتصادی دانشگاه علامه طباطبائی

سلام دوستان
    یکی از استادهای مقطع ارشدم حاضر شده یه ایمیل معرفی به یه استاد در کشور مورد نظرم بفرسته. خواستم یه سری اطلاعات در مورد این نوع ایمیل بدونم. آیا این ایمیل هم باید مختصر باشه؟
    لطفاً راهنمایی کنید
    با تشکر

ادیت: آیا استادم توی این ایمیل ذکر کنه که قصدم برای ادامه تحصیل هست یا فعلا چیزی نگه و فقط منو برای همکاری و نگارش چندتا مقاله منو معرفی کنه؟
    ویرایش توسط MirHamed772 : April 28th, 2019 در ساعت 02:31 PM دلیل: یه سوال مهم که از قلم افتاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    یکی از استادهای مقطع ارشدم حاضر شده یه ایمیل معرفی به یه استاد در کشور مورد نظرم بفرسته. خواستم یه سری اطلاعات در مورد این نوع ایمیل بدونم. آیا این ایمیل هم باید مختصر باشه؟
    لطفاً راهنمایی کنید
    با تشکر

ادیت: آیا استادم توی این ایمیل ذکر کنه که قصدم برای ادامه تحصیل هست یا فعلا چیزی نگه و فقط منو برای همکاری و نگارش چندتا مقاله منو معرفی کنه؟

بنده حدود یک سال دیگه برای آزمون آیلتس میتونم خودمو آماده کنم. آیا الان زمان مناسبی برای شروع مکاتبه و همکاری با استاد هس؟
    ممنونم از راهنماییهای همه دوستان

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

استاد ایرانی شما با استاد خارجی دوست هستند؟ ارتباط کاری دارند؟

یا مثلا یک نامه کلی مد نظر شماست؟

بنده حدود یک سال دیگه برای آزمون آیلتس میتونم خودمو آماده کنم. آیا الان زمان مناسبی برای شروع مکاتبه و همکاری با استاد هس؟
    ممنونم از راهنماییهای همه دوستان

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

استاد ایرانی شما با استاد خارجی دوست هستند؟ ارتباط کاری دارند؟

یا مثلا یک نامه کلی مد نظر شماست؟

سلام
    دوست که فکر نکنم اما با هم آشناییت دارند (دقیقاٌ نمیدونم).
    پ ن: استاد خارجی بنده هم ایرانی هستند. فیلد کاریشون هم دقیقا مرتبط با پایان‌نامه و مقاله‌ی بنده هست.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اگر دو استاد هم را بشناسند/ با هم کار کرده باشند در همایشی هم را حداقل دیده باشند - خلاصه یک رابطه ای شکل گرفته باشد - و استاد دوم مثلا ظرفیتی برای جذب دانشجو داشته باشند در این صورت مکاتبه برای معرفی یک دانشجوی خوب معنی دار میشود. معمولا هم خیلی استاد اول محاسبه میکند که احتمال پذیرش حرف او چقدر است و ... با اینحال رایج است و اساتید برای دانشجوهای خیلی خوبشان این کار را میکنند.

ولی اگر دو استاد هم را نشناسند خیلی مکاتبه بین انها برای یک دانشجو متداول نیست. البته مانعی ندارد طبیعتا هر کسی میتواند به فرد دیگری نامه بدهد ولی اینکه منجر به نتیجه خاصی شود من خیلی خوش بین نیستم.اگر دوستان دیگر هم نظر و تجربه شان را منتقل کنند شاید معمول باشد و من کم اطلاع باشم.

موفق باشید

سلام
    دوست که فکر نکنم اما با هم آشناییت دارند (دقیقاٌ نمیدونم).
    پ ن: استاد خارجی بنده هم ایرانی هستند. فیلد کاریشون هم دقیقا مرتبط با پایان‌نامه و مقاله‌ی بنده هست.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

بچه ها چطوری برای ارشد توی کشورهای اسکاندیناوی استاد پیدا کرد؟
    من از الان میخام با استادها مکاتبه کنم. ایا زوده؟
    I am still here. I am alive.

Banned

سلام
    اگر به استادی ایمیل بدیم در یه دانشگاه جواب نده جقدر صبر باید کرد برا استاد بعدی ؟ خیلی مساله مهمی هست به نظرم
    استاد آگه بخواد معمولا کی جواب میده ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

واقعا قاعده خاصی ندارد. الان هم که دیگر تابستان شده و اساتید خیلی سرشان شلوغ در شرایط عادی نیست. من فکر میکنم دو هفته زمان مناسبی باشد. یک پیگیری بعد از روز دهم هم خیلی بیراه نیست.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام
    اگر به استادی ایمیل بدیم در یه دانشگاه جواب نده جقدر صبر باید کرد برا استاد بعدی ؟ خیلی مساله مهمی هست به نظرم

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member nmn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز
    فکر میکنم 1 هفته زمان معقولی باشه تا به سایر اساتید هم ایمیل بزنید. البته یادتون باشه ایمیل یادآوری هم خوبه و می تونید از اون هم استفاده کنید.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)