صفحه 10 از 127 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : در نامه زدن به اساتید زمان را هم در نظر بگیرید

in such cases you shoudl resend ur email to teh professor again but when he or she came back
    HAPPINESS

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

سلام.آقا الان كه آخراي سال ميلادي هست (20 دسامبر) واسه apply مناسب هست؟ apply واسه دوره phd.
    لطفا بگين كي مناسبه؟الان زوده؟ديره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_sweden
    سلام.آقا الان كه آخراي سال ميلادي هست (20 دسامبر) واسه apply مناسب هست؟ apply واسه دوره phd.
    لطفا بگين كي مناسبه؟الان زوده؟ديره؟
    الان وقتشه اتفاقا. . اکثر deadline ها اواخر Dec, Jan هست.

پیش فرض واسه sprig 2010 چه زمانی و میل زدن به اساتید مناسب

سلام دوستان
    من دانشجوی سال دوم فوق لیسانس برق قدرت فردوسی ام معدلم هم تا اینجا 16 است کار روی پروژه رو هم شروع کردم اما فکر نمی کنم تا قبل از اواسط تابستون مقاله خوبی ازش در بیاد لیسانسم امیر کبیر بودم اما معدلم خوب نبود(13.5) . می خواستم واسه spring 2010 اپلای کنم ترجیحاً دانشگاه های اروپا مخصوصا آلمان که داییم اوجاست. یک دوستی بهم گفت که از الان واسه استادای مختلف میل بزن و ببین کدومشون به زمینه کاری تو علاقه مندند .( بدون رزومه)
    اولاً می خواستم بدونم تا چه حد این کار درسته و اگر اشتباه راهنماییم کنین که چه کار باید بکنم.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    والا از الان واسه دو سال دیگه خیلی زود و غیر از اینکه یه ارتباط بگیر و استادا بعد از چند وقت مورد شما رو فراموش کنه چیزه دیگه نیست.
    شما میتونی یه استاد فوکس کنی و رزومتو بر مبنای اون تقویت کنی. با توجه به وقتی که داری.
    موفق باشی
    What Goes Around...Comes Around

Hi,i will be graduated approxmately in Tir and so i unfortunately i cant apply for the first semester and i have to postpone it to winter semester,i just wane know that when is the most proper time to start sending some e-mails to the profesors,tnx so much.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m
    Hi,i will be graduated approxmately in Tir and so i unfortunately i cant apply for the first semester and i have to postpone it to winter semester,i just wane know that when is the most proper time to start sending some e-mails to the profesors,tnx so much.
    شما میتونین از اواسط شهریور و اوایل مهر شروع کنین.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m
    به نظر من هر زمانی (هر چه زودتر بهتر) می تونید تماس با استادها رو شروع کنید. اما هر چه فاصله زمانی بین جواب مثبت از استاد و دادن پذیرش بیشتر باشه حفظ ارتباط سخت تر و احتمال تغییر نظر استاد وجود داره.

پیش فرض آیا در زمان بین apply و پذیرش میشه با استاد درباره فاند تمالس گرفت؟

آیا در زمان بین apply و پذیرش میشه با استاد درباره فاند تماس گرفت؟ ممکنه اپر بهتری روی کمک مای که می خان بدن داشته باشه؟ کسی چیزی میدونه؟
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : آیا در زمان بین apply و پذیرش میشه با استاد درباره فاند تمالس گرفت؟

فکر نمیکنم موقع مناسبی باشه چون زمان apply از همه جا دارن apply میکنن و استاد سرش شلوغه و حتی email های بسیار زیادی دریافت میکنه در اون موقع که امکان رسیدگی بهشون واقعا کمه ، از نظر فنی زمان مناسبی نیست ولی امتحان کنید
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)