صفحه 104 از 127 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط lonliness نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    تروخدا همه نظراشون رو اعلام کنند.
    این روزا برای همه خیلی بحرانیه. هم امتحان میدیم هم استرس ایمیل داریم.
    من 8 ابان امتحان GRE Math دارم و یک ماه بعد امتحان تافل و میخوام برای FAll 2017 اپلای کنم.
    الان نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

بدون این نمرات ایمیل بزنم الان؟؟
    یا صبر کنم نمرشون بیاد بعد؟؟؟
    و اگه صبر کنم دیر نمیشه؟؟؟

دوستان خواهش میکنم همه نظرشونو اعلام کنن.

ممنونم.
    به نظر من ممکنه یه کمی دیر بشه.
    پیشنهاد شخصی من:
    دانشگاه هایی که برات جالبن رو لیست کن. با استادای نصف لیست تو همین دو ماه تماس بگیر، نیمه دوم لیست رو هم بذار با نمره هایی که می گیری باهاشون تماس بگیر. اینجوری ریسک کمتری کردی از هر نظر.

Junior Member

سلام
    چند صفحه ای از مطالب این قسمت را خوندم اما متوجه نشدم زمان مناسب برای اولین مکاتبه با اساتید دانشگاههای کانادا بالاخره چه موقعی هست؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    سلام چند صفحه ای از مطالب این قسمت را خوندم اما متوجه نشدم زمان مناسب برای اولین مکاتبه با اساتید دانشگاههای کانادا بالاخره چه موقعی هست؟ممنون میشم پاسخ بدید.
    از سپتامبر (یعنی همین حالا) تا قبل از ددلاین ها.

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    از سپتامبر (یعنی همین حالا) تا قبل از ددلاین ها.
    درود بر شما
    منم دقیقا برای کانادا (آلبرتا و کلگری) همین سوال را دارم. با توجه به اینکه ددلاین این دو دانشگاه برای فال 2017 به ترتیب 30 آپریل و 15 مارچ است، آیا زمان مناسبیت که از این ماه یعنی سپتامبر شروع به مکاتبه کنیم؟ در مورد دانشگاه آلبرتا میدونم که دو تا سه ماه پیش از ددلاین، بایستی PRELIMINARY application را درخواست بدهیم تا فیدبک ارزیابی های اولیه را از تحصیلات تکمیلی دانشگاه بگیریم. آیا با این حال، اساتید در پاسخ مکاتبات را موکول به زمان دیگری مثلا اواخر اکتبر و یا اوایل دسامبر نمی کنند؟ همچنین در مورد برخی از دانشگاه ها (مثل کلگری) بعضا می بینیم که ددلاین اسپرینگ 2016 نوامبر و دسامبر است. با این حال فک نمیکنید اساتید مجددا مکاتبات را موکول به زمان دیگری کنند؟
    در واقع این سوالات ذهن منو به خودش مشغول کرده بود. ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید انتقال دهید.
    با سپاس
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Junior Member Ponida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. SUT

به نظرتون فردا که روز اول کاری در هفته هستش و احتمالا inbox اساتید اول صبحشون وحشتناک ایمیل جدید داره، میرزه کارمو یک روز جلوتر بندازم و ساعت 8 اونها به 5-6 نفر از بهترین استادایی که پیدا کردم ایمیل بزنم و به سه شنبه که احتمالا سرشون خلوت تره موکول نکنم؟ (به طور خاص کانادا و به طور خاص تر دانشگاه تورنتو موردنظر هست.)

پی اس: خودم نظر شخصی "دارم" ولی امتحان نشده ست. بنابراین نظر دوستان با تجربه تر (مثلا نه کسایی که مثل خودم هنوز اپلای نکرده ن و فعلا داریم فقط آزمون و خطا می کنیم!) بسیار بیشتر مورد استقبال قرار میگیره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ponida نمایش پست ها
    به نظرتون فردا که روز اول کاری در هفته هستش و احتمالا inbox اساتید اول صبحشون وحشتناک ایمیل جدید داره، میرزه کارمو یک روز جلوتر بندازم و ساعت 8 اونها به 5-6 نفر از بهترین استادایی که پیدا کردم ایمیل بزنم و به سه شنبه که احتمالا سرشون خلوت تره موکول نکنم؟ (به طور خاص کانادا و به طور خاص تر دانشگاه تورنتو موردنظر هست.)

پی اس: خودم نظر شخصی "دارم" ولی امتحان نشده ست. بنابراین نظر دوستان با تجربه تر (مثلا نه کسایی که مثل خودم هنوز اپلای نکرده ن و فعلا داریم فقط آزمون و خطا می کنیم!) بسیار بیشتر مورد استقبال قرار میگیره!
    منم میخوام واسه اساتید مورد علاقه م در دانشگاه تورنتو ایمیل بزنم ولی یکم میترسم از زمانش و از اینکه چی بنویسم. اگه بپذیرن مصاحبه کنن تو مصاحبه چی میپرسن؟ چند تا مقاله حداقل میشه گفت خوبه واسه اپلای کردن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Ponida نمایش پست ها

با توجه به اینکه خصوصی دادین جوای میدم دوست من.
    جواب دادن اساتید بسیار شانسی بوده و اصلا از رویه خاصی تبعیت نمیکنه. بنابراین اینکه به سه شنبه موکول نکنید یا بکنید به هیچ وجه جواب دقیقی نداره.
    شما میتونید بفرستید همونطور که خودتون عرض کردید.

Member heidary4444 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering power state university

سلام دوست من شما بایدبا توجه زمان به ددلاین دانشگاه مورد نظرتون ایمیل بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_R نمایش پست ها
    درود بر شما
    منم دقیقا برای کانادا (آلبرتا و کلگری) همین سوال را دارم. با توجه به اینکه ددلاین این دو دانشگاه برای فال 2017 به ترتیب 30 آپریل و 15 مارچ است، آیا زمان مناسبیت که از این ماه یعنی سپتامبر شروع به مکاتبه کنیم؟ در مورد دانشگاه آلبرتا میدونم که دو تا سه ماه پیش از ددلاین، بایستی PRELIMINARY application را درخواست بدهیم تا فیدبک ارزیابی های اولیه را از تحصیلات تکمیلی دانشگاه بگیریم. آیا با این حال، اساتید در پاسخ مکاتبات را موکول به زمان دیگری مثلا اواخر اکتبر و یا اوایل دسامبر نمی کنند؟ همچنین در مورد برخی از دانشگاه ها (مثل کلگری) بعضا می بینیم که ددلاین اسپرینگ 2016 نوامبر و دسامبر است. با این حال فک نمیکنید اساتید مجددا مکاتبات را موکول به زمان دیگری کنند؟
    در واقع این سوالات ذهن منو به خودش مشغول کرده بود. ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید انتقال دهید.
    با سپاس
    البته دانشگاه هایی که شما می‌خواین اپلای کنید، یک مقدار ددلاین هاشون دیرتر از عموم دانشگاه های آمریکای شمالی هستند. من خودم با یک استاد در یک دانشگاه دیگه‌ای در کانادا حدود یک ماه پیش تماس گرفتم (ددلاین ژانویه است) و اون استاد راهنمایی های مفیدی به من داد.
    شما دو دانشگاه و در واقع دپارتمان خاص رو عنوان کردید که دوستانی که تجربه تماس با این دپارتمان ها رو دارن می‌تونن بهتر جواب بدن. من فقط می‌تونم بگم تماس گرفتن زودتر هیچ ضرری نداره. یعنی فوقش استاد ادامه مکاتبات رو موکول می‌کنه به یه زمان دیگه که باز هم تکلیف شما روشن تره.

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم کمکم کنید مخصوصا عزیزانی که شرایط و تجربه مشابهی داشتند یا دارند.

من رزومه ام خیلی جالب نیست. معدل ارشدم پایینه معدل کارشناسیم معمولی، مقاله ام ندارم. شاید یه ISI سابمیت کنم تا اواخر آبان.
    از الان ایمیل بزنم به استادها یا بذارم واسه اواسط آذرماه به اون ور که نتایج تافل و جی آر ایم میاد؟ امیدم به اینه که این دوتا آزمون رو خوب بشم و یجورایی جبران مافات شه... میترسم با ایمیل زدن به استادهای مورد نظرم شانسمو بسوزونم و بعدا نتونم ارتباط برقرار کنم ایمیلی باهاشون. ایمیلم نزنم استرسِ اینو دارم دیر شه!
    ارشد عمرانم و برا فال 2017 واسه آمریکا میخوام اقدام کنم اگه بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)