صفحه 106 از 127 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط alidousti نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دو طول این چندروز به دوتا اساتید ایمیل زدم.یکی در امریکا و یکی در استرالیا. هردو جواب دادن که شما باید در اکتبر 2017 ایمیل مجدد به من بزنید.الان فرصت اسکولارشیپ تمام شده.
    من این سوالات برام پیش اومده :
    1- منظور استاد اینه که من را پذیرفته و فقط من اون موقع باید یاداوری کنم برای اقدامات پذیرش ؟

2- من باید الان جواب این استادها بدهم و تشکری ازشون کنم و بگم باشه حتما مجدد اون موقع ایمیل میزنم یا نمیخواد چیزی بگم ؟

3- من توی تقویم که نگاه کردم اکتبر 2017 میشه مهرماه 1396 (یعنی مهر آینده ! ) . من میخواستم دیگه برای اون موقع دانشجو شده باشم و برم. تازه بخوام اون موقع ایمیل بزنم دیره! پس مگه دانشجوهای اونها که از مهر میرن سرکلاس زودتر نباید پذیرش بگیرن ؟ چرا من اون موقع باید ایمیل بزنم ؟

پیشاپیش از پاسخهاتون مرسی
    ۳. با توجه به همین توضیحات، منظور ترمیه که یک سال بعد از زمانی که مد نظرتونه شروع می‌شه! پروسه‌ی ای‌میل زدن به استاد تا رفتن سر کلاس ۱۰ ماهی طول می‌کشه. ترم پاییز هم معمولاً اواخر August و یا اوایل September شروع می‌شه.
    ۱. خیر. صرفاً گفتن که الان ظرفیتی ندارن. سال بعد داستانش جداست.
    ۲. نیاز خاصی نیست. همین الان هم احتمالش زیاده که صرفاً از روی عنوان ای‌میلتون این جواب رو فرستاده باشن.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

ممنون از توضیحتون
    میشه بفرمایید زمان ارسال ایمیملهای مناسب الان کی هست؟ یعنی تا قبل عید امسال ارسال ایمیمل فایده نداره؟ غیر از اکتبر چه بازه زمانی برای ارسال ایمیل هست؟
    مرسی

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alidousti نمایش پست ها
    ممنون از توضیحتون
    میشه بفرمایید زمان ارسال ایمیملهای مناسب الان کی هست؟ یعنی تا قبل عید امسال ارسال ایمیمل فایده نداره؟ غیر از اکتبر چه بازه زمانی برای ارسال ایمیل هست؟
    مرسی
    دوست عزیز جواب شما در همین فروم هست خاهشا مقداری از پیجها رو مطالعه کنید بع اگر جواب سوالتون رو پیدا نکردید بپرسی....
    برای فال وقت ایمیل دادن یک ماهی هست که شروع شده است. برای اشپرینگ هم بعد مارچ یا اپریل زمان مناسبی میتونه باشد.
    بسته به ددلاین دانشگاه این بازه میتونه در حد یکی دو ماه متفاوت باشد.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام دوستان . مرسی از همه بابت پاسخ هاشون

من الان ترم 7 کارشناسی هستم و 9 ترم تموم میکنم ، میخواستم بدونم ایا از الان میشه مکاتبه با اساتید رو شروع کرد ؟ بدون داشتن مدرک و زبان . مثلا بگم در تاریخ x ایلتس میدم و در تاریخ y درسم تموم میشه . معدلمم تا الان 15 .

ممنون میشم راهنماییم کنین .

دوستان در صورتی که برای یک دانشگاه اپلای کرده باشیم. الان که اساتید دارن شروع میکنن به بررسی پرونده ها برای ایمیل زدن چطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت - تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به

سلام. من دانشجوی ارشد هستم و نیمسال اول 96 دفاع میکنم و درسم تموم میشه. برای دکتری کانادا و امریکا میخوام اپلای کنم و فاند نیاز دارم.
    1.میخواستم بدونم اگر بخوام برای fall 2018 اپلای کنم و بخوام از august 2017 شروع به ایمیل زدن کنم زمان مناسبیه؟
    2.از اون مهمتر اینکه وقتی هنوز دفاع نکردم و نمره پایان نامه مشخص نیس میتونم ایمیل بزنم؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط twisterjaz نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی ارشد هستم و نیمسال اول 96 دفاع میکنم و درسم تموم میشه. برای دکتری کانادا و امریکا میخوام اپلای کنم و فاند نیاز دارم.
    1.میخواستم بدونم اگر بخوام برای fall 2018 اپلای کنم و بخوام از august 2017 شروع به ایمیل زدن کنم زمان مناسبیه؟
    2.از اون مهمتر اینکه وقتی هنوز دفاع نکردم و نمره پایان نامه مشخص نیس میتونم ایمیل بزنم؟
    1- برای فال 2018، Aug خیلی زوده. تو این زمان معمولا برای بهار 2017 اپلای میکنند. برای فال 2018 بهترین زمان ایمیل دادن اوایل اکتبر تا اوایل دسامبر است. برای اپلای اوایل دسامبر تا زمانی که ددلاینها تمام میشود. (دانشگاه به دانشگاه متفاوت است و خودتون باید تنظیم کنی).
    2- اگر برای اپلای بتونی مدارکتون رو برسونید اشکالی ندارد. اما توصیه میشه با مدارک کامل ایمیل یا اپلای بشود.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

البته کاربر محترم kran اطلاعات خوبی در رابطه با ارسال شما داشتن، من هم نظر خودم رو در حیطه تجربیاتم میگم:
    برای سوال اولتون: باید ابتدا مشخص کنید که رشته تحصیلی شما چی هست، زمینه کاریتون چطور و اینکه مکاتبه با اساتید چقدر زمانبر هست، در اینصورت آگوست برای شروع مکاتبه میتونه زود هم نباشه و کاملا زمان مناسبیه. بعضی مکاتبات با توجه به اینکه پروسه طولانی از ارسال ها رو می طلبه، به ماه ها زمان احتیاج هست.
    برای سوال دوم: ایرادی نداره که هنوز نمره پایان نامه مشخص نیست، مهم این هست که تا زمان مقتضی مدارک تون آماده باشه.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط twisterjaz نمایش پست ها

Junior Member lrn آواتار ها

سلام
    کسی میتونه راهنمایی کنه استاد رو چطوری پیدا کنیم (منظور چ استادی رو انتخاب کنیم !؟ )
    بعد از چن ماه قبل باید در ارتباط باشیم !؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

شما در مراحل ابتدای کار هستین و این سوالات کاملا طبیعی هست براتون پیش بیاد.
    عزیزم شما میرید به گروه هر دانشکده و برنامه مورد نظرتون. لیست فکلتی رو می بینید و در پروفایل تک تک اساتید دقیق جستجو می کنید، معمولا این اطلاعات رو دادن (بعصی کمتر بعصی تمام این اطلاعات) لیست پابلیکیشن، بعصی حتی لینک چند تا از مقالات رو هم گذاشتن، اینک وب سایت، اسامی دانشجو و تزهایی که کار کردن، زمینه فعالیت و کلی اطلاعات دیگه. برای هر استاد همه اینها رو می خونید، و اساتیدی رو که فکر می کنید به زمینه کاری شما نزدیک تر هست در فولدری به نام همون دانشگاه و در ساب فولدری به نام اساتید دخیره کنید. اگه اطلاعاتتون دسته بندی باشه، وقتی زیاد میشه دیگه گیج نمی شید. معمولا و نهایت از هر گروه با دو یا سه تا استاد بیشتر مچ می شید و کم کم شروع می کنید در مورد اونها به کسب اطلاعات بیشتر. من حتی از دانشجوهای اون اساتید هم سوال می کردم و بعصی از دانشجوها جواب می دادن. در مرحله بعدی با اساتید مکاتبه می کنید و این مرحله باید با اطلاعات کامل انجام شه که تاثیر گذارتر باشه.
    اینکه از چند ماه قبل در ارتباط باشیم بستگی داره. بعصی اساتید سریع جواب می دن مخصوصا در تابستون که کمتر کار دارن، بعصی ها اتفاقا اون موقع جواب نمیدن. نسخه یکسانی نداره.
    ولی نکته جالب اینجاست که من دو تا از پذیرش هام رو از دانشگاه هایی گرفتم که اصلا با اساتیدش وقت نشد مکاتبه مکاتبه کنم، یعنی در حقیقت یکی از دانشگاه ها رو تنها 15 روز به ددلاین دانشگاه شروع به جمع آوری اطلاعات اساتید و نوشتن انگیزه نامه کردم. چون در رشته ما درسته توصیه شده با استید مکاتبه کنید، ولی در نهایت یه گروه تصمیم می گیره. پس به رشته شما هم بستگی داره.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط lrn نمایش پست ها
    سلام
    کسی میتونه راهنمایی کنه استاد رو چطوری پیدا کنیم (منظور چ استادی رو انتخاب کنیم !؟ )
    بعد از چن ماه قبل باید در ارتباط باشیم !؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)