صفحه 107 از 127 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

سلام دوستان ممنون میشم اگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه

من بهمن سال قبل به چند تا استاد کانادایی برای فال 2017 ایمیل زدم که همگی جواب منفی دادن.
    میخواستم بپرسم با توجه به اینکه بعضی از دانشجوها ممکنه بعد از گرفتن پذیرش انصراف بدهند و جای خالی باز شود زمان مناسب فرستادن ایمیل در این گونه موارد برای همان فال 2017 کی هست؟
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام کسی هست به اساتید دانشگاه فلورانس ایمیل زده باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد ورودی ۹۴ هستم، که الان ترم ۴ میشه. برای دکتری میخوام کانادا اپلای کنم، اما به دلیل یه سفر ۲-۳ ماهه که احتمالا برای اینترنشیپ و فرصت مطالعاتی میرم دفاعم حداقل تا بهمن ۹۶ عقب میافته. حالا با توجه به این موضوع من از کی میتونم برای fall 2018 با اساتید مکاتبه کنم؟‌و اینکه با توجه به اینکه بعید میدونم تا پایان ددلاین اپلای مدارکم کامل شده باشه، چه مشکلی خواهم داشت؟
    در ضمن من سربازی هم دارم، یعنی نمیخوام تا سال بعد برای اپلای کردن صبر کنم

Junior Member

اگه از دوستان بتونه بهم کمک کنه ممنون میشم من یه سوال تخصصی در مورد سربازی و زمان ارسال ایمیل به اساتید دارم.
    شهریور تاریخ اعزامم به آموزشی هست امکان تمدید برای آبان هم هست.
    امتحان های تافل و جی آر ای رو هنوز ندادم ولی خیلی وقته دارم زبان میخونم و میتونم تا دوماه آینده اماده آزمون بشم. یه نکته ای که اینجا هست اگه سربازیمو تمدید بکنم میتونم با خیال راحت دوتا مقاله دیگه هم چاپ کنم و به رزومم خیلی کمک میکنه ولی بین 56 روز آموزشی که میرم دسترسی به اینترنت و ایمیل ندارم .
    حالا سوالم اینه با توجه به شرایطم از اول شهریور برم آموزشی و قید مقالات رو بزنم یا از اول آبان برم آموزشی و قید ایمیل زدن به اساتید رو بزنم؟
    و اینکه کسه دیگه ای جای خودم میتونه تو این مدتی که نیستم به جای خودم ایمیل بزنه؟

Junior Member saeedft9 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering- Isfahan Uni of Tech

سلام
    من دانشجوی ترم 6 کارشناسی هستم و کلا برنامم این بود که با وجود واحد های باقی مانده کم (27 واحد برای ترم 7 و 8 ) هر طور شده ارائه پروژه رو به ترم 9 موکول کنم و برای فال 2019 اپلای کنم.
    به تازگی پس از صحبت ها و منابع مختلف ، توصیه شد که در تابستان امسال یعنی قبل ترم 7 با توجه به این که بیشتر 110 واحد پاس کرده ام اقدام به ایمل زدن کنم.
    با وجود این که برنامه داشتم تافل رو برای نوامبر و جی ار آی حدود عید سال بعد آزمون بدم ولی امکانش هست که تافل رو تا وسطای سپتامبر هم جلو بندازمش و برای ایمیل زدن حداقل نمره تافل داشته باشم.
    یک مشکلی هم که هست اینه که در رشته من استاد با زمینه کاری مشترک واقعا کم هست و نمیشه ریسک الکی کرد و استاد ها رو از دست بدم .
    همچنین پروژه قرار بود مقاله بشه ولی اگر زودتر اقدام کنم مسلما مقاله درست حسابی در نمیاد چون وقت کم میشه و صد درصد بعد از ددلاین ها آماده میشه.
    خلاصه به نظرتون من در این تابستون فرایند اپلای را شروع کنم یا یک سال عقب بندازم ؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedft9 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم 6 کارشناسی هستم و کلا برنامم این بود که با وجود واحد های باقی مانده کم (27 واحد برای ترم 7 و 8 ) هر طور شده ارائه پروژه رو به ترم 9 موکول کنم و برای فال 2019 اپلای کنم.
    به تازگی پس از صحبت ها و منابع مختلف ، توصیه شد که در تابستان امسال یعنی قبل ترم 7 با توجه به این که بیشتر 110 واحد پاس کرده ام اقدام به ایمل زدن کنم.
    با وجود این که برنامه داشتم تافل رو برای نوامبر و جی ار آی حدود عید سال بعد آزمون بدم ولی امکانش هست که تافل رو تا وسطای سپتامبر هم جلو بندازمش و برای ایمیل زدن حداقل نمره تافل داشته باشم.
    یک مشکلی هم که هست اینه که در رشته من استاد با زمینه کاری مشترک واقعا کم هست و نمیشه ریسک الکی کرد و استاد ها رو از دست بدم .
    همچنین پروژه قرار بود مقاله بشه ولی اگر زودتر اقدام کنم مسلما مقاله درست حسابی در نمیاد چون وقت کم میشه و صد درصد بعد از ددلاین ها آماده میشه.
    خلاصه به نظرتون من در این تابستون فرایند اپلای را شروع کنم یا یک سال عقب بندازم ؟
    سلام

به نظر من الان برای اقدام خیلی زود است. این را اساتید از رزومه شما هم خواهند فهمید و احتمال زیاد جوابی از ایمیل هاتون نمی گیرید.

با خیال راحت امتحانات خودتون را بدهید و سعی در ساختن رزومه قوی نمایید. از تابستان سال دیکه کم کم شروع به فرستادن ایمیل ها نمایید.

ارادت

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

دوستان الان زمان مناسبی برای ایمیل زدن واسه ترم بهار 2018 هست یا دیر شده؟ برای آمریکا و کانادا میپرسم.
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

Junior Member

سلام دوستان من میخواهم برای ترم زمستان دانشگاه های کانادا اقدام کنم نتیجه ایلسم شهریور میاد ایا اون موقع دیره یا وقت هست هنوز؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط amordad12 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخواهم برای ترم زمستان دانشگاه های کانادا اقدام کنم نتیجه ایلسم شهریور میاد ایا اون موقع دیره یا وقت هست هنوز؟
    سلام

الان کم کم برای ایمیل زدن شروع نمایید. اگر دنبال استاد هستید که در مکاتبات توضیح بدهید نتیجه ایلتس چه زمانی اماده است. اگر هم برای دانشگاه می فرستید در صورتی که نیازی به ارایه مدرک ایلتس در زمان فرستادن اپلیکیشن نیست(می توانید دیرتر هم بفرستید) که مشکلی نخواهد بود.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم که اگه به اساتیدی با دو گرایش مختلف از یک دانشگاه ایمیل بدم مشکلی پیش نمیاد؟ اگه پیشنهادی دارید ممنون میشم عرض بفرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)