صفحه 11 از 127 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

I havent take the TOEFL and also GRE yet,i thnik i can pass them maybe,2,moth next from now(31january)so u think can i reach to the fall,2009 or better to postpone to the next semester(winter)...also i realy need to have full fund,ofcorse i found some universities which have funds in my major,but im very happy if u let me know that when is the most proper time to sending mails to the professors???

Junior Member

سلام دوستان
    اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید
    من در مورد تماس با اساتید دچار مشکل شده ام
    الان تمام مدارکم آماده است و خیال دارم به اساتید دانشگاهها نامه بدم ...آیا باید sop یا personal statement رو هم به نامه ضمیمه کنم تا استاد بر اساس اون تصمیم بگیره ؟...حالا مشکل من اینه که من قصد دارم برای 10-15 دانشگاه اقدام کنم و در هر دانشگاه هم چندین استاد زمینه کاری مشا به با من دارند ... پس اگه بخوام sop رو طوری بنویسم که مورد قبولشون قرار بگیره باید در مورد زمینه کاری اساتید و مقالاتی که دارن یه تحقیق مفصل بکنم....این کار که خیلی وقت می بره آیا شما هم همینطور عمل می کنید یا من اشتباه می کنم
    در واقع می خوام بدونم آیا شما تنها CV رو همراه با نامه برای استاد می فرستید یا sop هم برای تمام اساتید می فرستید ( از همون اول) و یا بعد از جواب استاد مبنی بر داشتن جای خالی و ... sop رو ارسال می کنید
    ممنونم

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Resume is more than enough

make a brief history of ur background first in your email body, then mention you have also attached a CV of yours

Junior Member

سلام
    من میخوام برای چندتا از اساتید دانشگاههایی که اپلای کرده ام میل بزنم که من مدارکمو فرستادم و دوست دارم اونا سوپر وایزر من باشنو از اینجور چیزا. یه نفر یه نامه خوب آفیشال میتونه به من بده
    Thanks in advance.

یا علی

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

با درود ...
    من و همسرم که هم رشته هم هستیم میخوایم شانس خودمون رو برای ترم spring کانادا امتحان کنیم ... سوالم اینه که deadline های دانشگاه های کانادا کی هست ؟؟ فکر کنم باید تابستون اقدامات و میل زدن رو شروع کنم .. درسته ؟؟

تافل دادیم ... باید یه رزومه بنویسم و برای استاد هایی که نشون کردم میل کنم ؟؟ SOP رو هم باید بفرستم یا فقط رزومه ؟؟ کار دیگه ای هم هست که بکنم ؟؟

Senior Member

درود ...
    من و همسرم که هم رشته هم هستیم میخوایم شانس خودمون رو برای ترم spring کانادا امتحان کنیم ... سوالم اینه که deadline های دانشگاه های کانادا کی هست ؟؟ فکر کنم باید تابستون اقدامات و میل زدن رو شروع کنم .. درسته ؟؟

تافل دادیم ... باید یه رزومه بنویسم و برای استاد هایی که نشون کردم میل کنم ؟؟ SOP رو هم باید بفرستم یا فقط رزومه ؟؟ کار دیگه ای هم هست که بکنم ؟؟
    1- deadline دانشگاههای کانادا متفاوت بوده و حتی بعضی به صورت Rolling می باشد. یعنی هر زمان بفرستید بررسی می کنند. یهنی هر کس زود تر بفرستد شانس بالاتری ممکن است داشته باشد.
    2- ترم Spring کمتر پذیرش می دهند. برای Fall بهتر است از نظر من.
    3- شما 4 ماه مانده به deadline برای Apply هر ترم رزومه بدهید. البته چندان روی مکاتبه با استادا حساب نکنید. مگر اینکه اینقدر قوی باشید که قضیه معکوس باشد. یعنی استاد دنبال شما بیافتد. اما مکاتبه تعیین کننده نهایی نیست. مگر پاسخ های خیلی قوی از جانب استاد.
    4- GRE هم بدهید و شانس خود را در USA هم بررسی کنید. تعداد دانشگاهها بسیار زیاد است در USA.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

countdown جان این متن هایی که گذاشتید خیلی خوبه ولی چیزی که هست ، باید بگیم که اپلای کردیم و مدارکمون در حال بررسیه یا اینکه همینطوری کلی درخواست کنیم؟؟
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member nafi3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

الان برای fall 2009 با استاد ها مکاتبه کنی، زمان خوبی یا خیلی دیر شده!؟
    ( من بیشتر phd را در نظر دارم.)

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

اگه شما برای جایی اپلای کردید که زمانشه.ولی اگه اپلای نکردید دیگه Deadline ها نزدیک و شما فرصتی زیادی ندارید و خیلی از دانشگاهها را ممکنه که از دست داده باشید. البته این رو هم در نظر بگیرید که هفته پیش و این هفته در خیلی از دانشگاهای آمریکا Spring Break هستش.
    موفق باشید.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member nafi3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

این امکان نیست که ابتدا به استاد email بزنم و اگر جواب داد و من را خواست، بعد ثبت نام کنم؟؟
    من بیشتر دانشگاه های کانادا مورد نظرم هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)