صفحه 126 از 127 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

سلام ایا واقا استاد های خارجی جواب میدن؟یا همزمان باید به چندتا استاد پیام داد

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام،
    جواب که واقعا میدن، اما بسیاری اوقات بسیاری از اساتید ممکنه به دلایل مختلفی جواب شما رو ندن یا خیلی دیر بذن، و بنابراین درپاسخ به سوال شما باید گفت بله، شما باید یک لیست بزرگ از اساتید با ریسرچ اینترست های مورد علاقه خودتون جمع کنید و ایمیل بزنید، اما باید دقت کنید که همزمان به دو استاد در یک دانشگاه ایمیل نزنید، مخصوصا اگر زمینه کاری متفاوتی دارن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh23 نمایش پست ها
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh23 نمایش پست ها
    به چند تا همزمان بله، ولی اگر در یک دپارتمان هستند نه. نباید از قبل قضاوت کنید که جواب نمی دن.

شده من از جایی که استاد جواب داده ریجکت شدم و از جایی که هیچ استادی جواب نداد، پذیرش گرفتم. تازه رنک اونیکه جواب نداد بالاتر بود.
    یکبار حدود دویست ایمیل زدم، ۴۰ تا جواب گرفتم که نصفش قابل ادامه بود.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

سلام دوستان ببخشید ایمیل زدن به اساتید رو از کی شروع کنیم؟ (من در سه ترم اخر لیسانسم هستم)

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید ایمیل زدن به اساتید رو از کی شروع کنیم؟ (من در سه ترم اخر لیسانسم هستم)
    برای شما برای زمانی که در سال آخر لیسانس باشید، مناسب است. برای US&Canada اوایل Sep خوب است. (مناسب ترین زمان انجام مکاتبات یک یا دو ماه اول شروع ترم جدید می باشد)
    **برای ارشد و گرفتن فاند، حتما باید استاد پیدا کنین.*
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام، البته پیدا کردن استاد ممکن است در زمان های خیلی متفاوتی اتفاق بیافتد، اما اگر شما در حال گذراندن ترم 6 هستید،و قصد دارید بعد از تمام شدن لیسانس بلافاصله ارشد را شروع کنید، به طور معمول باید حدود همین آگوست شروع کنید، ددلاین بسیاری از دانشگاهها دسامبر و ژانویه است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

Junior Member

سلام دوستان
    دانشجوی لیسانس ژنتیک هستم متاسفانه هنوز دفاع نکردم به خاطر کرونا کارم دیر شده
    قصد اپلای برای دکترا واسه کشور امریکا رو دارم برای پاییز سال بعد
    یک مقاله در ست چاپ دارم و دو مقاله در دست نوشتن
    راستش من در رابطه با زمان ددلاین ها اطلاعات کافی نداشتم بیشتر به این خاطر که وقت دارم هنوز
    راستش الان یکم گیج شدم و استرس گرفتم چون هنوز امتحان زبان ندادم و مقتاه هاک هنوز چاپ نشده
    خواستم سوال کنم ایا دیر شده و امکان رسیدن من ترم پاییز سال بعد کم شده
    اگر نه، من برای امتحان زبان تا کی وقت دارم ،
    و اینکه دانشگاه ها نتیجه ی قطعیه پذیرش رو تا چه تایمی میدن؟ و تمام مدارک حداکثر تا چه زمانی باید اماده باشه؟
    و اینکه به نظرتون با توجه به مطالبی که گفتم فکر میکنید از الان شروع به ارتباط گرفن با اساتید مد نظرم بشم یا نه ؟
    خیلی ممنون میشم اگر راه نماییم کنید .

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maedee93 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشجوی لیسانس ژنتیک هستم متاسفانه هنوز دفاع نکردم به خاطر کرونا کارم دیر شده
    قصد اپلای برای دکترا واسه کشور امریکا رو دارم برای پاییز سال بعد
    یک مقاله در ست چاپ دارم و دو مقاله در دست نوشتن
    راستش من در رابطه با زمان ددلاین ها اطلاعات کافی نداشتم بیشتر به این خاطر که وقت دارم هنوز
    راستش الان یکم گیج شدم و استرس گرفتم چون هنوز امتحان زبان ندادم و مقتاه هاک هنوز چاپ نشده
    خواستم سوال کنم ایا دیر شده و امکان رسیدن من ترم پاییز سال بعد کم شده
    اگر نه، من برای امتحان زبان تا کی وقت دارم ،
    و اینکه دانشگاه ها نتیجه ی قطعیه پذیرش رو تا چه تایمی میدن؟ و تمام مدارک حداکثر تا چه زمانی باید اماده باشه؟
    و اینکه به نظرتون با توجه به مطالبی که گفتم فکر میکنید از الان شروع به ارتباط گرفن با اساتید مد نظرم بشم یا نه ؟
    خیلی ممنون میشم اگر راه نماییم کنید .
    با سلام،
    دوست عزیز بعید میدونم به پاییز سال بعد برسید. شما الان سعی کنید که بیشتر روی کار پژوهشی و نیز زبان وقت بذارید. آمادگی برای آزمونهای زبان اگر به دنبال نمره ای خوب هستید یکم کار و زمان میبره.
    برای هر سال که قصد دارید درستون رو شروع کنید باید مدارکتون تا پاییز قبلش آماده باشه. زمان مناسب برای تماس با اساتید حدود مهر و آبان سال قبلش(سال قبل شروع درستون) هست و ددلاینا حدودا بهمن و نهایتا اسفند ماه هست. توجه داشته باشید نمره زبان و مقالات مهمترین رکن در اختصاص فاند تحصیلی هستند.
    موفق باشید

دوست عزیز
    اگه کسی زودتر ایمیل بده، مثلا الان (اگوست - برای کانادا) و استاد جواب نده، ممکنه جواب ندادن بخاطر این باشه که زود ایمیل دادیم؟؟
    بنظرتون به اساتیدی که جواب نمیدن، یه ایمیل دیگه بفرستیم یا وقت تلف کردنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    با سلام،
    دوست عزیز بعید میدونم به پاییز سال بعد برسید. شما الان سعی کنید که بیشتر روی کار پژوهشی و نیز زبان وقت بذارید. آمادگی برای آزمونهای زبان اگر به دنبال نمره ای خوب هستید یکم کار و زمان میبره.
    برای هر سال که قصد دارید درستون رو شروع کنید باید مدارکتون تا پاییز قبلش آماده باشه. زمان مناسب برای تماس با اساتید حدود مهر و آبان سال قبلش(سال قبل شروع درستون) هست و ددلاینا حدودا بهمن و نهایتا اسفند ماه هست. توجه داشته باشید نمره زبان و مقالات مهمترین رکن در اختصاص فاند تحصیلی هستند.
    موفق باشید

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اگه کسی زودتر ایمیل بده، مثلا الان (اگوست - برای کانادا) و استاد جواب نده، ممکنه جواب ندادن بخاطر این باشه که زود ایمیل دادیم؟؟
    بنظرتون به اساتیدی که جواب نمیدن، یه ایمیل دیگه بفرستیم یا وقت تلف کردنه؟
    معمولا اساتید دانشگاه ازونجایی که نمیدونن چقدر فاند و یا بودجه برای دادن فاند برا سال بعد دارند اگر بهشون زود ایمیل بدید جوابی نخواهند داد و یا اینکه معدود اساتید بهتون میگن سه ماه دیگه تماس بگیر. چون واقعا نمیدونن چقدر بودجه و فاند از طرف دانشگاه خواهند داشت و یا اینکه چند دانشجو سهمیه آنهاست. بنابراین بهترین موقع برا ایمیل دادن سه یا چهار ماه قبل از ددلاین هست که میدونن دقیقا وضعیتشون چجوریه.
    در مورد ایمیل دوباره، میتونید یک ریمایندر بعد از دو هفته بزنید. اگر جواب نداد دیگه بی خیال اون استاد بشید. استادی که دنبال دانشجو باشه ایمیل شما را باز خواهد کرد!
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)