صفحه 13 از 127 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    Resume is more than enough

make a brief history of ur background first in your email body, then mention you have also attached a CV of yours
    سلام دوست عزیز

من که فقط و فقط واسه دانشگاهای اروپا apply‌ می‌کنم ، بعد از دیدن صفحهٔ شخصی استاد تو دانشگاه مورد نظر، با توجه به عنوانهای مقالات،Interest استاد(که به من نزدیک باشه)،
    CV + Letter of Motivation واسه استاد send می‌کنم ؟

اما شما میگید CV کافیه (حتاMore than enough !)

من دارم اشتباه می‌کنم آیا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198
    سلام دوست عزیز

من که فقط و فقط واسه دانشگاهای اروپا apply‌ می‌کنم ، بعد از دیدن صفحهٔ شخصی استاد تو دانشگاه مورد نظر، با توجه به عنوانهای مقالات،Interest استاد(که به من نزدیک باشه)،
    CV + Letter of Motivation واسه استاد send می‌کنم ؟

اما شما میگید CV کافیه (حتاMore than enough !)

من دارم اشتباه می‌کنم آیا؟

البته جاي اين بحث توي اين تاپيك نيست ولي جهت اطلاع:

فكر نميكنم كسي letter of motivation براي استاد بفرسته! اگر هم بفرسته چون استاد وقت خوندنشو نداره كار بيهوده كرده. همون رزومه كافيه تازه شانس بياري به ايميل دوم و سوم نكشه و همون ايميل اول رو بخونه ;D
    موفق باشي
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

سلام
    من براي پيدا كردن استاد بايد چه جوري اقدام كنم با توجه به اينكه كسي رو در دانشگاههاي امريكا ندارم كه اساتيدي رو كه fund دارن به من معرفي كنه. تنها راه من اينه كه از طريق سايت هاي دانشگاه پيدا كنم ولي نمي دونم چه طور بايد اين كارو انجام بدم. آيا حتما استاد بايد اعلام نياز كنه تا بهش ميل بزنم و يا نه؟

میتونید به این طریق عمل کنید:
    اگه وقت کافی دارید به وبسایت تمام اساتیدی که در زمینه ی شما کار میکنن و در دانشگاههایی که شما شانس دارید هستن یه نگاه سزیع بندازین. وقت خودتون رو با بررسی اینکه کی فاند داره یا نداره هدر ندید ولی خب بعض از اساتید تو وبسایتشون مینویسن. شروع کنید به ایمیل زدن به همه ی اینها. (نگران نباشید اونقدر زیاد نیست تعدادشون نهایت پنجاه تا رو گلچین میکنید و یه هفته ای می تونید به همشون ایمیل بزنید) از این ایمیل ها یه تعداد ی احتمالا میگیره و بعد کم کم یا خودشون میگن که برای این پروژه ها موفق به گرفتن حمایت مالی شدن یا شما ازشون میپرسید.

نیازی نیست اصلا کسی رو داشته باشید و نیازی هم نیست استاد حتما اعلام نیاز کنه.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Junior Member

از راهنمايي شما متشكرم. فقط منظورتون از وبسايت اساتيد همون صفحه اي كه تو سايت دانشگاه هست؟ چون من قبلا به اين سايتها رفتم معمولا استاد ها سايت بخصوصي ندارن.
    و يه سوال ديگه اين كه من تازه دارم براي امتحان تافل و جي آر اي اقدام مي كنم به نظرتون قبل از اينكه نتيجه اينا رو بگيرم بااستادها تماس بگيرم و يا هيچ تاثيري نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedi
    و يه سوال ديگه اين كه من تازه دارم براي امتحان تافل و جي آر اي اقدام مي كنم به نظرتون قبل از اينكه نتيجه اينا رو بگيرم بااستادها تماس بگيرم و يا هيچ تاثيري نداره؟
    دوست عزیز صفحات قبلی همین تاپیکو بخون (مخصوصا صفحه ی ۴)

Senior Member

از راهنمايي شما متشكرم. فقط منظورتون از وبسايت اساتيد همون صفحه اي كه تو سايت دانشگاه هست؟ چون من قبلا به اين سايتها رفتم معمولا استاد ها سايت بخصوصي ندارن.
    GRE may be useful I think. However, if you have an outstanding achievement in your chosen field of interest, you can start the communication. The timing of this process depends on your desired date for commencing your future studies. For Fall 2010 it is soon now. But for January 2010 you can send your first e-mail at the end of May.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

با درود ...

دوستان من یه سوالی دارم ... من کل این قسمت رو خوندم ولی یه چیز مهم ... ببینید من خودم قراره آبان GRE بدم و آذر هم تافل ... حالا با توجه به این وضع من تو ایمیل به استاد چی بگم ؟؟ یعنی من باید کی ایمیل بزنم و توش در مورد نموره های زبان چی بگم ؟؟

بگم خوب میشه ؟؟؟ بگم زبانم خوبه خیالت راحت پروفسور ؟؟؟

ApplyAbroad Champion

وقتی نمره‌ی این امتحانات رو ندارید، لزومی نداره در موردشون چیزی بگید. در ایمیل بیشتر به رشته‌ی کاری و تجربیاتی که در این زمینه دارید اشاره کنید و احیانا اگر مقاله‌ای دارید برای استاد بفرستید. ضمنا به نظر می‌رسه که شما قصد دارید برای Fall 2010 اقدام کنید. به نظر من ایمیل زدن به استادها از الان خیلی زوده. فعلا استادها تو فکر دانشجوهایی هستند که قرار Fall 2009 بگیرند.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    وقتی نمره‌ی این امتحانات رو ندارید، لزومی نداره در موردشون چیزی بگید. در ایمیل بیشتر به رشته‌ی کاری و تجربیاتی که در این زمینه دارید اشاره کنید و احیانا اگر مقاله‌ای دارید برای استاد بفرستید. ضمنا به نظر می‌رسه که شما قصد دارید برای Fall 2010 اقدام کنید. به نظر من ایمیل زدن به استادها از الان خیلی زوده. فعلا استادها تو فکر دانشجوهایی هستند که قرار Fall 2009 بگیرند.
    بله درسته بابک عزیز ... الان خیلی زوده ... ولی کسب اطلاعات دیرم هست ... بله مقاله قراره داشته باشم ... شاید مقاله هم یکم دیر تر از زمان ایمیل زدن ها در بیاد ... ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)