صفحه 14 از 127 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

با سلام به دوستان عزیز.
    من چند تا مقاله ISI دارم که Accept نهایی آنها حدود اواسط مهر میاد. میخوام بدونم اگر اون زمان Apply کنم برای چه ترمی می تونم پذیرش بگیرم؟ البته با توجه به اینکه TOEFL دارم.

با سلام به دوستان عزیز.
    من چند تا مقاله ISI دارم که Accept نهایی آنها حدود اواسط مهر میاد. میخوام بدونم اگر اون زمان Apply کنم برای چه ترمی می تونم پذیرش بگیرم؟ البته با توجه به اینکه TOEFL دارم.
    اگر اون موقه apply کنی به fall 2010 که میرسی زودتر از December 1 جایی deadline من ندیدم.
    البته برای spring هم میرسی و نیازی نیست که صبر کنی تا accept نهایی بیاد. حتی برای تماس با استادها ام لازم نیست که مقاله ها accept شده باشند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

مرسی از جوابتون.
    اما من چون معدل بالایی در لیسانس و فوق نداشتم منتظر Accept مقالم هستم که رزوم پر بشه. آخه شنیدم اگه یکی دو تا مقاله ISI داشته باشی حتما فاند می تونی بگیری حالا راشت و دروغش رو نمی دونم.

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

آخه شنیدم اگه یکی دو تا مقاله ISI داشته باشی حتما فاند می تونی بگیری حالا راشت و دروغش رو نمی دونم
    گرفتن فاند بستگی به عوامل مختلفی داره که داشتن رزومه خوب یکیشه به همین دلیل با داشتن رزومه خوب شما احتمال گرفتن پذیرش و فاند رو برای خودتون بالا می برید اما تضمینی هم نیست.
    البته امیدوارم موفق بشید به خواستتون برسید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

دوستان با درود ...

شما برای fall 2010 پیدا کردن اساتید و ایمیل زدن رو از کی شروع می کنید ؟؟؟ فعلاً که فکر کنم همه در گیر تافل و GRE هستند ...

شما برای fall 2010 پیدا کردن اساتید و ایمیل زدن رو از کی شروع می کنید ؟؟؟ فعلاً که فکر کنم همه در گیر تافل و GRE هستند ...
    برای search و پیدا کردن استاد و دانشگاه که همیشه میشه این کار رو کرد. برای ایمیل زدن fall 2010. فکر میکنم از اواخر septemerr 2009 خوب باشه

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

HI
    yes , as Keyvan said, sometimes around Sep. (or Shahrivare khodemoon) could be a good start point- however, earlier and later contacts also have been observed successful

Junior Member

سلام.یکی به من بگه استاد و دانشگاه هردوتاشون باید تایید کنند که بتونیم پذیرش بگیریم؟!!!یا فقط دانشگاه کافیه؟!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط 84252135
    سلام.یکی به من بگه استاد و دانشگاه هردوتاشون باید تایید کنند که بتونیم پذیرش بگیریم؟!!!یا فقط دانشگاه کافیه؟!!
    سلام

بستگی به دانشگاه و کشور داره...مثلا در آمریکا اگر یک استاد شما رو تایید کنه احتمال پذیرش بطور شگفت انگیزی بالا میره و حال آنکه در برخی دانشگاه های اروپا ابتدا باید admission officeشما رو تایید کنه و بعد از پذیرش استادا میان و دانشجوهاشون رو انتخاب میکنند...برخی جاها فکر کنم مثل epflسویس حتی بعد از پذیرش برای دکترا اگر استادی علاقه نشون نده رد میشه داوطلب...

خلاصه میخوام بگم که سعی کن در حالیکه minimum requiermentهای دانشگاه رو رعایت میکنی بطور موازی با اساتید هم در ارتباط باشی تا در صورت پذیرش مراحل بعدی راحت تر باشن...

سلام
    من می خوام برای استرالیا و کانادا اقدام کنم، به نظرتون الان مناسبه؟ آخه یکی از بچه ها گفت که الان استادا تو تعتیلات تابستانی هستن و بهتره بعدش اقدام کنی...
    فکر می کنید از کی شروع کنم خوبه؟
    مرسی از توجهتون
    لطفا زود یکی جواب بده چون من 6 ماهه دنیا اومدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)