صفحه 15 از 127 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_6162
    سلام
    من می خوام برای استرالیا و کانادا اقدام کنم، به نظرتون الان مناسبه؟ آخه یکی از بچه ها گفت که الان استادا تو تعتیلات تابستانی هستن و بهتره بعدش اقدام کنی...
    فکر می کنید از کی شروع کنم خوبه؟
    مرسی از توجهتون
    لطفا زود یکی جواب بده چون من 6 ماهه دنیا اومدم
    استرالیا که بیشتر موارد 3 ترم تحصیلی در سال دارند و می تونید از همین الان ایمیل بزنید ... ولی کانادا که امکان داره الان تو تعطیلات باشند بهتر از ماه سپتامبر ایمیل بزنید که کلاس ها شروع شده و اساتید برگشتن دانشگاه... ولی این راه کلا صبر و انتظار زیادی لازم داره، شما یک کم صبر و تحملت را ببر بالا تا 9 ما بشه ;D
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member mass آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng

??? برای یک دانشجوی لیسانس چه موقعی مناسب که به استادها ایمیل بزنه ???
    It is always darkest just before the dawn, so stay awake with me, let's prove them wrong

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

برای یک دانشجوی لیسانس چه موقعی مناسب که به استادها ایمیل بزنه
    منظورتون از دانشجوی لیسانس چیه؟ اگه منظورتون اقدام برای دوره لیسانس باشه ، فک نمیکنم لزومی داشته باشه با استاد تماس تماس بگیرید چون معمولا این تماسا برای فاند و اینجورچیزاست که معمولا در دوره لیسانس نمیدن یا اگر هم میدن من نشنیدم.
    اگر هم منظورتون اقدام برای مستر باشه که به دفعات تو قسنتهای مختلف گفته شده. تو سپتامبر شروع کنید خوبه.
    موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member Hwoarang آواتار ها

پیش فرض اگه کمک کنید ممنون میشم.

با سلام خدمت همه دوستان،

شاید موضوع تکراری باشه اما اگه لطف کنید جواب بدین ممنون میشم. من دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد مکانیک هستم. می خوام واسه fall 2010 واسه ایالات متحده اپلای کنم. امتحان تافل iBT 10 اکتبر دارو امتحان جی ار ای 4 آبان. سئوال از دوستان با تجربه اینکه بهتر صبر کنم تا امتحان تافل بدم و نمرشو توی رزومه بذارم بعد ای-میل بزنم یا از پایان تابستون شروع کنم؟ حقیقتا نمیدونم چکار کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    از کرده های خویش هیچ هراسان مباش و بی سرپرست شان مگذار! پشیمانی کار پسندیده ای نیست.
    فریدریش نیچه, غروب بتان.

اکتبر یه مقدار دیره برای ایمیل زدن. شما اگه فکر میکنی رزومه خوبی داری و استادی هم پیدا کردی که زمینه کاریش بهت میخوره رزومتو زودتر بفرست و جای نمره تافل تاریخ امتحانتو بنویس. معمولا نمره تافل توسط admission office بررسی میشه.

سلام دوستان.من می خوام برای fall 2010اقدام کنم وشروع به email زدن بکنم .و اینطوری که اینجا خوندم بههترین وقت september است .سوال من این که من کی باید امتحان toefel و GREبدم و ایا واسه امریکا و کانادا باید نمره های این دو تا امتحان واسه ایمیل زدن اماده باشه؟مرسی

داشتن نمره TOEFL &GRE در cv مثبته اما خوب پارامترهای دیگه هم مطرحه شما اگه وضع رزومت خوبه وقت رو از دست نده شروع کن به علاوه خیلی ها از جمله خودم دانشگاهشون و استاد رو در august پیدا کردن. بعد که امتحانا رو دادی می تونی به رزومت اضافه کنی مهم open position هست که نباید از دست بره.
    Noc no.2151,Application Send: 23 December 2011, Application Received in Sydney: 30 December 2011,File no.: 23 February 2012, In Process: 18 April 2013,Medical:30 May 2014 Update Send: 14 June 2014 Pass Request:31 July 2014

منظورتون از open position چیه؟

منظورم بیشتر open research position هستش.
    Noc no.2151,Application Send: 23 December 2011, Application Received in Sydney: 30 December 2011,File no.: 23 February 2012, In Process: 18 April 2013,Medical:30 May 2014 Update Send: 14 June 2014 Pass Request:31 July 2014

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط lambert
    داشتن نمره TOEFL &GRE در cv مثبته اما خوب پارامترهای دیگه هم مطرحه شما اگه وضع رزومت خوبه وقت رو از دست نده شروع کن به علاوه خیلی ها از جمله خودم دانشگاهشون و استاد رو در august پیدا کردن. بعد که امتحانا رو دادی می تونی به رزومت اضافه کنی مهم open position هست که نباید از دست بره.
    يعني اگه زودتر ايميل بزنيم استاد بي خيال كساي ديگه ميشه كه احيانا نمره بالاتر تو تافل و GRE دارن؟به نظر من كه اگه رزومه خوب نداشته باشيم خيلي مهم نيست كي ايميل بزنيم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)