صفحه 16 از 127 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

استادای با تجربه معمولا کسی را 100% امیدوار نمی کنند مگه واقعا از رزومه طرف خوشش بیاد!!!بنا براین کسی را مطمئن نمی کنند همون اول!!!! 8)

با حرف بهنام عزیز کاملا موافقم استادا معمولا با شما چند تا مکاتبه می کنن و با چند نفر دیگه هم همینطور بعضی استادای دیگه هم شانسشون رو به این هم محدود نمی کنن میگن که apply کن و نهایتا بین چند نفر بهترین رو انتخاب می کنن. البته خوب این همیشگی نیستش بعضی ها هم ساده تر تصمیم میگیرن به هر حال نمره بالای gre یکی از عوامل موثر در تصمیم گیری اونا می تونه باشه.
    Noc no.2151,Application Send: 23 December 2011, Application Received in Sydney: 30 December 2011,File no.: 23 February 2012, In Process: 18 April 2013,Medical:30 May 2014 Update Send: 14 June 2014 Pass Request:31 July 2014

سلام. من تافل امتحان دادم اما هنوز جوابش نیومده. حدودا 5 هفته دیگه جوابش می آید. به نظرتون برای phd از الان شروع کنم به ایمیل زدن به استادها؟جای نمره تافل را خالی بگذارم؟؟

سلام
    به نظرم بهتره email بزنی و مثلا قسمت تافل بنویس will be reported in ... فولان تاریخ
    Noc no.2151,Application Send: 23 December 2011, Application Received in Sydney: 30 December 2011,File no.: 23 February 2012, In Process: 18 April 2013,Medical:30 May 2014 Update Send: 14 June 2014 Pass Request:31 July 2014

Junior Member mahdi eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth

دوستان خوبم سلام
    من یک سوال داشتم که واقعاً توی تصمیم گیریهام واقعاً گیج شدم. من فارغ التحصیل لیسانسم. واقعیتش برای گرفتن تافل وسطای راهم. اما رزومه ی خوبی به واسطه ی کارهای پژوهشی ام دارم. میخواستم سوال کنم که من اول رزومه ام را ارسال کنم و بعد نمره ی تافل رو بگیرم یا بمونم که نمره ی تافلم رو بگیرم.
    خدا خیرتان دهد
    خدا یار شماست و از بهترین یاری کنندگان است. (150-آل عمران)

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi eng
    دوستان خوبم سلام
    من یک سوال داشتم که واقعاً توی تصمیم گیریهام واقعاً گیج شدم. من فارغ التحصیل لیسانسم. واقعیتش برای گرفتن تافل وسطای راهم. اما رزومه ی خوبی به واسطه ی کارهای پژوهشی ام دارم. میخواستم سوال کنم که من اول رزومه ام را ارسال کنم و بعد نمره ی تافل رو بگیرم یا بمونم که نمره ی تافلم رو بگیرم.
    خدا خیرتان دهد
    سلام مهدی خان ، البته فکر کنم قبلا تو همین تاپیک جواب مشابه دادند ولی برای گل روی شما ، برای خود من وقتی که به استاد ایمیل بزنم تازه در حالتی که از رزومم خوشش بیاد بازم دوحالت داره یا اون تمپل رو همبرای من میفرسته که من ok هستم و بهتره اپلای کنم و در بهترین حالت ازم توضیحات بیشتری میخواد درباره کارام و در همین لحظه است که میپرسه به همراه اون توضیحات ، آیا امتحان زبان هم دادی؟؟ که شما میتونی بگی که آره فلان تاریخ و نمرش فلان تاریخ میرسه دستم و برای شما مثلا اون صفحه نمرتون توی ets را میفرستم . احتمالا قانع میشه ولی 50-50 هستش مگر اینکه از رزومت خیلی راضی باشه که بهتره شما هم 1ذره پیاز داغ رزومتو بیشتر کنی و هندوانه زیر بغل استاد هم فراموش نشه ;D همین کارها و میل بازیها 3 هفتهای طول میکشه .
    موفق باشی. در آخر یادم رفت بگم تو انتخاب استاد توی دپارتمانی که چند نفر در یک زمینه کاری مشغول هستند خیلی خیلی دقت کنید چون اکثرا همون اولین و آخرینشون هست که میتونی بهش ایمیل بزنی ، چون بهم share میکنند ایمیل افراد را .
    I am back to AA.

سلام
    من جستجو کردم ولی جواب این سوال رو پیدا نکردم.

هدف من تنها دانشگاههای کانادا هست. من دیدم که برای دانشگاههای آمریکا اکثرا پیشنهاد می کنن تماس با اساتید رو از سپتامبر آغاز کنیم. آیا برای دانشگاههای کانادا هم این زمان مناسبه؟ (برای پاییز سال آینده)

پیشاپیش ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط orion188 نمایش پست ها
    سلام
    من جستجو کردم ولی جواب این سوال رو پیدا نکردم.

هدف من تنها دانشگاههای کانادا هست. من دیدم که برای دانشگاههای آمریکا اکثرا پیشنهاد می کنن تماس با اساتید رو از سپتامبر آغاز کنیم. آیا برای دانشگاههای کانادا هم این زمان مناسبه؟ (برای پاییز سال آینده)

پیشاپیش ممنونم
    بـــلــــه...!!!
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi eng نمایش پست ها
    دوستان خوبم سلام
    خدا خیرتان دهد
    I anticipate to receive a strong score on my TOEFL though I still don't have it until... (your test date
    پست های دوست عزیز countdown رو حتما مطالعه کنین.

سلام دوستان.
    من فارغ التحصيل ارشد مكانيك با معدل 18.90 از دانشگاه تهرانم. قصد apply براي phd دارم. 2 آبان امتحان GRE دارمو تا اومدن جوابش فرصت وتمايلي براي ايميل زدن به اساتيد ندارم(يعني حدود نيمه آبان ماه يا 10 نوامبر). از طرفي چون دانشجوي خوبي بودم و در زمينه مطالعاتي خودم حسابي كار كردم وسواس دارم كه با يه رزومه قوي به اساتيد ايميل بزنم تا توي يه دانشگاه خيلي خوب پذيرش بگيرم. مشكل اصلي اينه كه تا الآن (يعني حدود نيمه مهر ماه يا 10 اكتبر) تنها يك مقاله submit دارم مي كنم. البته تا اواخر آبان ماه يعني حدود 20 نوامبر اگه خدا بخواد چهار تاي ديگه هم submit مي كنم. در ضمن دارم يه سايت درست مي كنم كه كاراي نرم افزاريم رو روش قرار بدم. به نظر شما با اين محدوديت وقت چه بايد بكنم؟ آيا آخر آبان براي ايميل زدن به اساتيد دير نيست؟ آيا اون موقع براي كمك هزينه هاي تحصيلي دير نيست؟ ازتون خواهش مي كنم با خواندن دقيق اين نوشته يه راهنمايي اساسي بكنيد.
    پيشاپيش صميمانه سپاسگذارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)