صفحه 17 از 127 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

سلام خدمت دوستان عزیز
    آقا من دانشجوی ترم هفت هستم، تازگیا شروع کردم به چندتا از استادای کانادا Email زدم، یکیشون جوابمو به این شکل داد:

I’d be happy to consider you for the M.Sc. program but you must first apply formally
    Once our Database Administrator (Graduate Applications), lets you know that your file is complete and meets the department’s requirements please email me again and I will obtain it from her and get back to you.

دوتا سوال داشتم از خدمتتنون:
    اولاً این نامه خوب هست، یا از سر وا کرده استاده؟

دوم این که من برای 17 آبان toefl ثبت نام کردم و این مسئول admission هم بهم گفت که تا قبل از آماده بودن تافل نمیتونم apply کنم!! حالا من به استاد میل بزنم، بگم که دیر تافلم آماده میشه یا نیازی نیست به این کار؟ آخه میترسم تا چند هفته دیگه نظر استاد عوض بشه!!!

Junior Member

Post پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

دوستان من برای sep 2010 می خوام پذیرش بگیرم ولی هنوز به استاد ها Email نزدم دیر نیست؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط mandosein نمایش پست ها
    دوستان من برای sep 2010 می خوام پذیرش بگیرم ولی هنوز به استاد ها Email نزدم دیر نیست؟؟؟؟؟؟
    آیا کل پست های این موضوعی رو که توش نوشتید مطالعه کردید قبلاً؟!!!!!!
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

یه سوال مهم و خیلی فوری دارم، اگه کسی بتونه خیلی سریع جواب بده ممنون میشم
    یکی از استادایی که قرار بود بش میل بزنم و کاملا هم ایده ال بود واسم ، قبلا توی دانشگاه خودمون بوده و حالا فهمیدم که الان ایرانه و فردا هم میخواد توی دانشکده یه سخنرانی داشته باشه در حول همون فیلدی که میخوام ادامه بدم. میخوام ببینم که این الان یه فرصت طلاییه که برم باش صحبت کنم و اگه اره، چی بگم ؟! ( اگه میدونین بگین!) یا اینکه حرکت فوق العاده ضایعیه و کاملا باعث میشه شانسم از بین بره و یعنی ناراحت خواهد شد ؟!
    (این مربوط ترین بخش به این سوال بود فک کنم )

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Flyleaf نمایش پست ها
    یه سوال مهم و خیلی فوری دارم، اگه کسی بتونه خیلی سریع جواب بده ممنون میشم
    یکی از استادایی که قرار بود بش میل بزنم و کاملا هم ایده ال بود واسم ، قبلا توی دانشگاه خودمون بوده و حالا فهمیدم که الان ایرانه و فردا هم میخواد توی دانشکده یه سخنرانی داشته باشه در حول همون فیلدی که میخوام ادامه بدم. میخوام ببینم که این الان یه فرصت طلاییه که برم باش صحبت کنم و اگه اره، چی بگم ؟! ( اگه میدونین بگین!) یا اینکه حرکت فوق العاده ضایعیه و کاملا باعث میشه شانسم از بین بره و یعنی ناراحت خواهد شد ؟!
    (این مربوط ترین بخش به این سوال بود فک کنم )
    اتفاقاً کاملاً حرکت مثبتیه... رزومه ات رو پرینت بگیر و همراهت داشته باش... اگر احیاناً مقاله ی درست و درمونی هم در اون زمینه نوشتی پرینتش رو همراهت ببر... خیلی رک بهش بگو که میخوای دانشجوش بشی... البته معمولاً وقتی استادای خارجی میان ایران از این مراجعات زیاد دارن... بستگی به زبونت داره و اینکه چقدر بتونی تحت تاثیر قرارش بدی
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electronic expert-Dr. Shariaty

پیش فرض پاسخ : بهترین زمان برای ایمیل زدن به استادا

دوستان من تازه شروع کردم و تازه 28 آبان ielts دارم و gre هم تازگی امتحانشو دادم-نمیدونم برای آمریکا یا کانادا چطور با یه استاد ایمیل بزنم -برای فوق لیسانس میخوام.ممکن منو راهنمائی کنین؟ چیکار کنم ؟کی شروع کنم؟

Senior Member

do more searching

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

Unhappy پاسخ : بهترین زمان برای ایمیل زدن به استادا

متاسفانه من تازه این تاپیک را خوندم و متوجه شدم که دیر به فکر apply افتادم. من تازه GRE را امتحان دادم و 16 آبان هم امتحان تافل دارم هر چند که قبلا امتحان دادم و نمرم زیاد جالب نشده. با توجه به اینکه کمتر از دو هفته به امتحان تافلم مونده آیا بهتره فقط فکرم را روی امتحان مترکز کنم یا از همین الان شروع به نامه نگاری کنم؟ (علاوه بر زمان بر بودن یافتن استاد مناسب میترسم ازم SOP بخواد که هنوز آماده نکردم!)

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.k نمایش پست ها
    متاسفانه من تازه این تاپیک را خوندم و متوجه شدم که دیر به فکر apply افتادم. من تازه GRE را امتحان دادم و 16 آبان هم امتحان تافل دارم هر چند که قبلا امتحان دادم و نمرم زیاد جالب نشده. با توجه به اینکه کمتر از دو هفته به امتحان تافلم مونده آیا بهتره فقط فکرم را روی امتحان مترکز کنم یا از همین الان شروع به نامه نگاری کنم؟ (علاوه بر زمان بر بودن یافتن استاد مناسب میترسم ازم SOP بخواد که هنوز آماده نکردم!)
    سلام
    اینقدر نگرانی نداره . هر چند زودتر میل می زدی بهتر بود اما زمان آن ارتباط زیادی هم به ددلاین و فرصت باقیمانده برای اپلای در دانشگاههایی که می خواهی اپلای کنید و کشورش هم دارد ( البته به جز یکی دوتا در US که ددلاینشون دیروز بود) . خیلی از استادها در US که اصلاً تا قبل از اپلای کردن یا جواب نمی دهند یا درست حسابی جواب نمی دهند ولی کانادا خیلی مهمتره که تا قبل از زمان ددلایننشون و اپلای با استادی در ارتباط بوده باشی که تا ددلاینشون هنوز وقت هست و اگه رزومت خوب باشه حله ( اروپا را نمی دانم). بنابراین آنقدری اهمیت نداره که بخاطرش تافلت را فدا کنی (تافل شرط لازمه ولی میل زدن به استاد حداقل در آمریکا موثره ولی نه شرط لازمه و نه کافی برای پذیرش). بنابراین من جای شما بودم این یک هفته هم تمرکزم روی تافل بود.
    البته اگه رزومه ات آماده است و میل استادها هم داری وقت زیادی هم نمی گیره یک template برای نامه ات درست کن و با تغییرات کوچک می توانی مثل خود من در عرض یکی دوساعت برای 50 تا استاد بفرستی در ضمن خیلی هم کم پیش میاد همین الان SOP هم بخواهند. نگران اون نباش
    موفق باشی

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط vtmesx نمایش پست ها
    سلام
    اینقدر نگرانی نداره . هر چند زودتر میل می زدی بهتر بود اما زمان آن ارتباط زیادی هم به ددلاین و فرصت باقیمانده برای اپلای در دانشگاههایی که می خواهی اپلای کنید و کشورش هم دارد ( البته به جز یکی دوتا در US که ددلاینشون دیروز بود) . خیلی از استادها در US که اصلاً تا قبل از اپلای کردن یا جواب نمی دهند یا درست حسابی جواب نمی دهند ولی کانادا خیلی مهمتره که تا قبل از زمان ددلایننشون و اپلای با استادی در ارتباط بوده باشی که تا ددلاینشون هنوز وقت هست و اگه رزومت خوب باشه حله ( اروپا را نمی دانم). بنابراین آنقدری اهمیت نداره که بخاطرش تافلت را فدا کنی (تافل شرط لازمه ولی میل زدن به استاد حداقل در آمریکا موثره ولی نه شرط لازمه و نه کافی برای پذیرش). بنابراین من جای شما بودم این یک هفته هم تمرکزم روی تافل بود.
    البته اگه رزومه ات آماده است و میل استادها هم داری وقت زیادی هم نمی گیره یک template برای نامه ات درست کن و با تغییرات کوچک می توانی مثل خود من در عرض یکی دوساعت برای 50 تا استاد بفرستی در ضمن خیلی هم کم پیش میاد همین الان SOP هم بخواهند. نگران اون نباش
    موفق باشی
    از دلداریتون ممنون. در ضمن اشتباهی نوشتم 16 آبان، در اصل 23 آبان.
    تعجب میکنم شما چطور 50 تا استاد را در 2 ساعت پیدا میکنید. یعنی شما بدون اینکه وب اون استاد را بخونی و ببینید زمینه کاریش با شما یکی هست، بهش میل میزنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)