صفحه 4 از 127 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : کی برای اساتید میل بزنم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط رها
    سلام.آیا مهمه که نمره ی تافل و جی آر ای رو قبل از شروع ارتباط با استادا داشته باشی؟یعنی میشه مثلا تابستون شروع کنی به میل زدن ولی GRE رو آبان بدی؟
    حتما نیاز نیست که این نمره ها رو داشته باشی. این نمره ها بیشتر در هنگام submit کردن مدارکتون نیازه.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کی برای اساتید میل بزنم؟؟؟

من میخواستم جواب رها رو بدم و نقل قول رو بزنم ولی اشتباهی حذف کردمش از ایشون عذر میخوام واسه همین اینجا دوباره سوالشون رو میذارم:

سلام.آیا مهمه که نمره ی تافل و جی آر ای رو قبل از شروع ارتباط با استادا داشته باشی؟یعنی میشه مثلا تابستون شروع کنی به میل زدن ولی GRE رو آبان بدی؟

راستش من یادمه موقعی که به استادا میل میزدم همه مدارکم آماده بود بجز نمره GRE ولی خیلی از استادا میگفتن تا نمره GRE نیاد نمیتونیم دربارت نظر بدیم. خلاصه اگه این نمره ها باشه جوابهای بهتر و مطمئنتر میتونی بگیری.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پیش فرض چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

سلام.من ترم 4 فوق عمرانم از شریف و تازه دارم تزم رو شروع می کنم.میخوام واسه spring آینده برای آمریکا اقدام کنم.می خواستم بدونم از حالا شروع کنم به استادا emailبزنم و رزومه بفرستم؟toefl دادم 102شدم.اما خوب هیچ مقاله ای ندارم که الان تو رزومه بنویسم!اما تا اون موقع که بخوام برم حتما 2 تا accept میگیرم.اگه راهنمایی کنید که کی رزومه بفرستم بهتره و آیا میشه تورزومه وعده داد که در 5 6 ماه آینده مقاله حاضر میشه؟ممنون از توجهتون
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

سلام
    من هم شرایط مشابه ایشونو دارم. ترم 4 ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه علم و صنعت. خواهش می کنم ما رو راهنمایی کنین ممنون
    The important thing is not to stop questioning

نه از حالا برای فرستادن رزومه زوده.. من نمی دونم deadline ترم های بهار معمولا کیه.. اما حدود یک یا دو ماه قبل ددلاین ها میل بزنید و سعی کنید تا اون موقع مقاله تون در مرحله ای باشه که بشه تو رزومه بنویسید. وعده مقاله تو رزومه ارزشی نداره.

اما از الان حتما شروع کنید به گشت و گذار تو دانشگاه ها و ایجاد database از استادای مورد نظر، requirement های دانشگاها، deadline ها و .... . هر چی الان اطلاعات بیشتری جمع آوری کنید اون موقع در وقتتون شدیدا صرفه جویی می شه و می تونید روزی به 50 تا استاد میل بزنید ;D

GRE هم اگه امریکا می خواین حتما شروع به خوندن کنید که نمرش خیلی براشون مهمه. فکر می کنم امتحان بعدی ایران آبان باشه (نمی دونم برای بهار 2008 دیره یا نه .. چون یه ماهی هم طول می کشه نمره بیاد)

ضمنا این هم محض اطلاع می گم که بیشتر دانشگاه ها ترم بهار یا فاند ندارن یا کم دارن. این یکم انتخابتون رو سخت می کنه و مجبورین بیشتر بگردین. بد نیست از حالا همین طور که دیتا بیستون رو کامل می کنید این مورد رو هم با میل زدن به دپارتمان مورد نظرتون تو دانشگاه ها ازشون بپرسید (اگه تو سایت دانشگاه چیزی در این مورد نگفته باشه)

امیدوارم موفق باشید
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط negin62
    سلام.من ترم 4 فوق عمرانم از شریف و تازه دارم تزم رو شروع می کنم.میخوام واسه spring آینده برای آمریکا اقدام کنم.می خواستم بدونم از حالا شروع کنم به استادا emailبزنم و رزومه بفرستم؟toefl دادم 102شدم.اما خوب هیچ مقاله ای ندارم که الان تو رزومه بنویسم!اما تا اون موقع که بخوام برم حتما 2 تا accept میگیرم.اگه راهنمایی کنید که کی رزومه بفرستم بهتره و آیا میشه تورزومه وعده داد که در 5 6 ماه آینده مقاله حاضر میشه؟ممنون از توجهتون
    بهترين زمان يك سال قبل از شروع ترم مورده نظره يعني براي Fall 2009 مي شه September 2008 و براي Spring مي شه January سال قبل (يعني حالا) پس مي بينين كه زود نيست و همين الان بهترين وقت ميل زدنه. البته همون طور كه يلدا گفت توي ترم بهار ميزان fund و پذيرش كمتره.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

الان زمان مناسبيه براي فرستادن email به استادا . چون شما نياز داري كه به سايت دانشكده مورد نظرت مراجعه كني و در مورد زمينه كاري كه ميخواهي استاد مربوطه را پيدا كني و ارتباطات رو شروع كني كه خود اينها مستلزم صرف زمانه . پس از همين حالا شروع كن
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض اولين ايميل به استاد، اون هم دو سه ماه بعد از deadline !!!

اساتيد محترم آينده لطفا بفرماييد كه آيا اگه بعد از deadline به يه استادي ايميل بزنيم! امكان داره تحويلمون بگيره يا نه !؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : اولين ايميل به استاد، اون هم دو سه ماه بعد از deadline !!!

اولين جواب رو خودم مي دم:
    به يه استاد برق توي UBC دو سه روز پيش ايميل زدم (deadline: Dec 15) اونم كه خيلي تحويل گرفت!
    كسي تجربه مشابه تو اين زمينه داشته ؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

پیش فرض پاسخ : اولين ايميل به استاد، اون هم دو سه ماه بعد از deadline !!!

منم تازه رزومه درست کردم که بفرستم به استادا :P
    به تعداد آدمهای این مملکت راه است برای رسیدن به بورس
    Deadline کیه دیگه ;D
    خدا هممونو هدایت کنه که به آرزوهامون برسیم
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)