صفحه 51 از 127 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دوسال ديگه ميخواي اپلاي كني؟‌ بايد ببيني ددلاين دانشگاهت كي هست و 4-5 ماه قبلش شروع كني به ايميل زدن.
    ممنون از پاسخگویی
    آره حدود دو سال دیگه مشکلی وجود داره؟
    راستی برای ارتباط اولیه با استاد چه چیزهایی رو باید بنویسم یا بفرستم که ترغیب بشه (مشخصاً رشته فلسفه) بخونه و ارتباط برقرار کنه؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghus نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگویی
    راستی برای ارتباط اولیه با استاد چه چیزهایی رو باید بنویسم یا بفرستم که ترغیب بشه (مشخصاً رشته فلسفه) بخونه و ارتباط برقرار کنه؟
    دوست عزیز از الان برای دو سال دیگه کدوم استادی میدونه جا داره یا نه؟!؟!؟!؟!؟!
    3-4 ماه قبل ددلاینها باید ایمیل بدی
    در مورد اینکه چی بفرستی نمیدونم والا من رشتم فنیه!!اما رزومه و نمره زبان مهمترین چیزاس!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghus نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگویی
    زود دست بكار شدي و وقت داري كه اولا معدلتو بالا بياري. مقاله بدي- كار تحقيقاتي كني- نمره ي تافل و GRE عالي بياري - و همه ي اين كارا تو اين 2 سال خودش كلي كاره. فعلا قضيه ي ايميل مرحله وسط كاره بزارش كنار بچسب به دسرت. اينا كه گفتمو كه آماده كردي بيا اينجا خودم بهت ميگم كي ايميل بزني
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member mehdi123mehdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

AS SOON AS POSSIBLE.

نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    سلام دوستان، به نظرتون برای دکترای دانشگاههای اروپایی چه موقع ایمیل بزنیم بهتر است ؟ چون اینها ددلاین که ندارن و این پوزیشن هایی که اعلام می کنن تقریباً هیچ وقت به ما نمیرسه و یا مرتبط نیست؟
    ممنون
    "Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools"
    Napoleon Bonaparte

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان، کسی می دونه عموماً استادای دانشگاه های اروپایی تعطیلات تابستانیشون کی هستش؟ تو ماه جولای و آگوست اینا تعطیلی دارند؟ اگر آره که پس ایمیل زدن بهشون بی فایده است الان نه!
    ممنون

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان، کسی می دونه عموماً استادای دانشگاه های اروپایی تعطیلات تابستانیشون کی هستش؟ تو ماه جولای و آگوست اینا تعطیلی دارند؟ اگر آره که پس ایمیل زدن بهشون بی فایده است الان نه!
    ممنون
    استاد اگه دانشجو بخواد و پوزیشن داشته باشه تو تعطیلات، تو مهمونی، موقع دعا و مناجات، تو افیسش، خونه و... هم ایمیل هارو نگاه میکنه. و اگه دانشجو نخواد شما 10 بارم ایمیل بزن اصلا به روی خودش نمیاره

Global Moderator

Simon آواتار ها

ممنون
    توي سايت دانشگاه ها روزهاي خاص اعياد و تعطيلاتشون رو ميزنن. حتما چك كن و در اون ايام ايميل نفرست. اونا مثل ما ايراني ها نيستن كه همه چيشون قاطي با هم. طرف ميره تعطيلات به معنيه واقعي ميره موبايلشم حتي نگاه نميكنه. به همين خاطر بعيد ميدونم در اين ايام ايميلت در بين انبوهي از ايميل در باكسش نمونه و وقتي برگشت خيلي سر سري سابجكت ايميل ها رو مرور نكنه و بقيه رو پاك نكنه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

دوستان عزیز ، سلام
    من برای فال 2013 می خوام اقدام کنم ، چه زمانی بهترین زمانه برای مکاتبه ؟
    من چند ایمیل زدم ، ولی متاسفانه جوابی نگرفتم . من تو متن ایمیل هام نوشتم که به موضوع شما علاقه مندم و می خوام که اونجا درس بخونم . ایا این که سوال در مورد مقاله هاشون بپرسم ، راحت تر جواب میدن ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    دوستان عزیز ، سلام
    من برای فال 2013 می خوام اقدام کنم ، چه زمانی بهترین زمانه برای مکاتبه ؟
    من چند ایمیل زدم ، ولی متاسفانه جوابی نگرفتم . من تو متن ایمیل هام نوشتم که به موضوع شما علاقه مندم و می خوام که اونجا درس بخونم . ایا این که سوال در مورد مقاله هاشون بپرسم ، راحت تر جواب میدن ؟
    بهتره همون اول که ایمیل می زنین، توی متن ایمیل یه مختصری راجع به خودتون توضیح بدین تا علاقه مند بشه که رزومه اتون رو باز کنه، مثلا بگین که منم تو ارشد روی فلان چیز کار کردم و الان می خوام ادامه اش بدم و روی فلان چیز کار کنم که فیلد شما هست و ... و در نهایت هم یه پروپوزال یا ریسرچ پلن براش اتچ کنین + رزومه + حتی اگه فکر میکنین تاثیر مثبت داره ریزنمراتتون.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

قبلا من شنیده بودم که امکانی هست که ببینیم استاد ایمیل مارو باز کرده یا نه و به ما اطلاع میده این نرم افزار که باز شده یا این که نه . شما میدونید چجوری میتونم این کارو کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)