صفحه 52 از 127 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

سلام دوستان
    من می خوام برای بهار 2013 اقدام کنم کی باید به استادا ایمیل بزنم؟ این هفته زدم کسی جواب نداد، فکر کنم تعطیلاتن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - K.N.Toosi U of Tech

دوستان من می خوام برای fall 2013 اپلای کنم برای کانادا. مکاتبه با استادها رو کی شروع کنم بهتره؟

سلام
    من میخام برای پاییز 2013 اقدام کنم.
    بنظرتان برای دانشگاههای اروپا از چه زمانی باید شروع به ایمیل زدن کرد؟
    در ضمن میخاستم بپرسم اگر من نمره مینیمم زبان را قبل ددلاین نتوانم کسب کنم ولی استاد را بتوانم راضی کنم که در طی مدتی خاص بعد ددلاین نمره موردنیاز را کسب کنم آیا میتوان امید داشت که پذیرشم کنند؟
    به عبارتی کم بودن نمره زبان تمام راهها را میبندد و امیدی دیگر وجود نخواهد داشت؟

سلام،
    من ميخام براي fall 2013 اقدام كنم رزومه خيلي خوبي دارم (كلي مقاله ISI + كنفرانس + ثبت اختراع + سابقه كار + طرح ملي +...) فقط نمره زبان ندارم براي آخر مهر و توي آبان GRE و IELTS ميدم. با اين شرايط به نظر شما شروع به ميل زدن به استادا بكنم؟ چون نمره هاي زبانم در خوشبينانه ترين حالت يك ماه قبل ددلاين مي ياد كه خيلي ديره واسه استاد پيدا كردن، ممكنه شانسمو از دست بدم اگه استاد نمره زبان بخوادو من نداشته باشم

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_723 نمایش پست ها
    سلام،
    من ميخام براي fall 2013 اقدام كنم رزومه خيلي خوبي دارم (كلي مقاله ISI + كنفرانس + ثبت اختراع + سابقه كار + طرح ملي +...) فقط نمره زبان ندارم براي آخر مهر و توي آبان GRE و IELTS ميدم. با اين شرايط به نظر شما شروع به ميل زدن به استادا بكنم؟ چون نمره هاي زبانم در خوشبينانه ترين حالت يك ماه قبل ددلاين مي ياد كه خيلي ديره واسه استاد پيدا كردن، ممكنه شانسمو از دست بدم اگه استاد نمره زبان بخوادو من نداشته باشم
    نیازی به نمره ی زبان نیست.از همین الان می تونید با اساتید تماس بگیرید با ذکر این نکته که مثلا در فلان تاریخ امتحان زبان میدید و حداقل های دانشگاه رو میارید.معمولا اساتید به نمره ی زبان اهمیت چندانی نمیدند و این دانشکده است که براش حداقل ها مهمه و باید براورده بشه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_723 نمایش پست ها
    سلام،

مشكلي نداره همونطور كه دوستم گفتن اما خيلي از اساتيد براشون نمره ي GRE حرف آخر رو ميزنه اگر كه از نظرشون شما استانداردهاي قابل قبول رو داشته باشيد و ميخوان كه نمرهاتون كه اومد باهاشون تماس بگيريد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eliasmahmoodi نمایش پست ها
    سلام
    من میخام برای پاییز 2013 اقدام کنم.
    بنظرتان برای دانشگاههای اروپا از چه زمانی باید شروع به ایمیل زدن کرد؟
    در ضمن میخاستم بپرسم اگر من نمره مینیمم زبان را قبل ددلاین نتوانم کسب کنم ولی استاد را بتوانم راضی کنم که در طی مدتی خاص بعد ددلاین نمره موردنیاز را کسب کنم آیا میتوان امید داشت که پذیرشم کنند؟
    به عبارتی کم بودن نمره زبان تمام راهها را میبندد و امیدی دیگر وجود نخواهد داشت؟
    ددلاين دانشگاهتو ببين كي هست و مثلا 2-3 ماه زودتر ايميل بزن. اگر دانشگاه Rigid ‌نباشه و استاد قبول كنه مشكلي نيست اما كساني رو هم ديديم با رزومه هاي تاپ و نمره ي زبان پايين كه استاد اونقدر صبر كرده تا طرف مينيمم كميته رو بياره. بستگي به دانشگاهتون داره. اما توصيه ي من بشما : ست نگيريد زبان از درسهايي كه قراره به انگليسي بخونيد سخت تر نخواهد بود. كمي تلاش كنيد موفق ميشيد. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    قبلا من شنیده بودم که امکانی هست که ببینیم استاد ایمیل مارو باز کرده یا نه و به ما اطلاع میده این نرم افزار که باز شده یا این که نه . شما میدونید چجوری میتونم این کارو کنم ؟

شنيدم از سايتهاي خاصي اگر ايميل دريافت كنيد ميتونيد گزارش خونده شدن ايميلتون رو دريافت كنيد. برخي ايميلهاي دولتي هم اين قابليت رو دارن كه گزارش حتي خوانده شدن ايميل رو هم ميدن. اما بنظر من اينجوري زياد جالب نيست. گاهي استادها ايميل رو باز نكرده پاك ميكنن. مخصوصا كانادايي ها. من اينو شخصا چك كردم. بيكاري خودتو ناراحت كني؟ 2 بار ايميل بزن جواب داد داد ، نداد فراموشش كن. شادزي

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

سلام ببخشيد يه سوال داشتم ميخوام بدونم اكه براي ميل زدن به استادا الان اقدام كنم كه فقط يه مقاله سابميت دارم بهتره يا دو سه ماه ديكه كه احتمالا سه تا اكسبت شده دارم بعلاوه ي نمره ي خوب زبان ?

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام ببخشيد يه سوال داشتم ميخوام بدونم اكه براي ميل زدن به استادا الان اقدام كنم كه فقط يه مقاله سابميت دارم بهتره يا دو سه ماه ديكه كه احتمالا سه تا اكسبت شده دارم بعلاوه ي نمره ي خوب زبان ?

الان و وعده ي اينا كه گفتي رو هم شديدا بهش بده تا دلگرم باشه. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)