صفحه 54 از 127 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

برای پست دکترا چطور باید با استاد ارتباط گرفت؟ من دانشجوی سال سوم دکترا هستم و قصد دارم واسه پست داک برم آمریکا. به نظرتون خوبه از الان استادی که زمینه کاریش بهم نزدیک هست رو انتخاب کنم و باهاش در تماس باشم و حتی اگر شد یه مقاله مشترک تا آخر تزم بدم؟ تاثیر داره تو قبولی پست داک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedato نمایش پست ها
    دوستان من ددلاين چند دانشگاه تو استراليا رو ديدم همشون آخر آگوست رو قرار دادن. حالا مي خواستم بدونم اين ددلاين براي شروع ترم اكتبر همون ساله يا ساله بعدش؟ يا اصلا براي ترم بهاره؟
    اما ددلاين پاييز 2013 آمريكا و كانادا توي دسامبر 2012 يا نهايتا ژانويه 2013 است. درسته؟ پس با اين احتساب كه من تافلم رو تو اكتبر مي خوام بدم بهتره الان به اساتيد آمريكا و كانادا ميل بزنم و فعلا وقتم رو روي استراليا نذارم. نه؟
    مرسي.
    در مورد استرالیا در مقطع دکتری ریسرچ هر زمانی می تونی اقدام کنی و ددلاین مشخصی وجود نداره اگه فاند نخواهی. (البته بهتر که به روال شروع ترمشون برنامه ریزی کنی اما دانشجوی دکتری حتی وسط ترم هم می تونه شروع کنه)اما اگر فاند بخوای بیشتر دانشگاههای استرالیا ددلاین فاند اصلی شون 31 اگوست است. اما بعضی دانشگاهها در دو راند فاند می دهند. مثلا ددلاین فاند موناش 31 اکتبر و بعدی می و یا سیدنی که دسامبر هم دارد. توسایت دانشگاهها سرچ کن بیشتر هم هستند.و تاریخ شروع ترمشون هم مشخص است.که با توجه به این ددلاین ها باید چندین ماه قبل هر ددلاین فاندی شروع کنی به مکاتبه و موضوع تز و نمره زبان مورد نیاز و گرفتن offer و...

Junior Member

سلام دوستان
    دانشجوی سال آخر کارشناسی قدرت هستم (یعنی تموم کردم تقریبا دیگه!)
    معدلم 16.7 و امتحان تافل و GRE رو میخوام آبان ماه بدم، و در حال کار بر روی یک ژورنال هستم و تقریبا آخرای کار هست
    به نظرتون از الان شروع کنم میل زدن یا بذارم آخر شهریور که مقاله به نتیجه رسید؟ (برای آمریکا و کانادا)
    خیلی ممنونم

سلام بچه ها!
    من 3 ساله فارغ التحصیل شدم و الان تازه میخوام شروع کنم واسه گرفتن پذیرش. به نظرتون می شه تا دسامبر که ددلاین بیشتر دانشگاهها هست همه مدارکمو حاضر کنم و همین طور یه استاد پیدا کنم که باهاش کار کنم؟
    چون اگه تا دسامبر مدارکمو نفرستم دیگه میره واسه سال دیگه و عملا میشم ورودی سپتامبر 2014. اونایی که تجربه دارن کمک کنن. من مدرک زبان هم ندارم و تازه می خوام شروع کنم به خوندن. مدارک دانشگاهیمو هم آزاد نکردم هنوز.

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط metallurgist_r نمایش پست ها
    سلام بچه ها!
    من 3 ساله فارغ التحصیل شدم و الان تازه میخوام شروع کنم واسه گرفتن پذیرش. به نظرتون می شه تا دسامبر که ددلاین بیشتر دانشگاهها هست همه مدارکمو حاضر کنم و همین طور یه استاد پیدا کنم که باهاش کار کنم؟
    چون اگه تا دسامبر مدارکمو نفرستم دیگه میره واسه سال دیگه و عملا میشم ورودی سپتامبر 2014. اونایی که تجربه دارن کمک کنن. من مدرک زبان هم ندارم و تازه می خوام شروع کنم به خوندن. مدارک دانشگاهیمو هم آزاد نکردم هنوز.
    سلام، بستگی داره به سطح زبانتون و اینکه بتونین قبل ددلاین نمره زبانتون رو آماده کنید و همینطور آزادسازی مدارک هم یه بحث دیگه ست که باید به موقع به فکرش باشین. تماس با اساتید رو هم باید به وقتش شروع کنین (الان دیگه داره وقتش میشه برا کانادا و امریکا) ببینین جواباشون چیه. البته برای اروپا باید بیشتر برای open position ها اقدام کنین. امریکا GRE هم میخواد که بدون اون نمی تونین اپلای کنید.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmbmh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشجوی سال آخر کارشناسی قدرت هستم (یعنی تموم کردم تقریبا دیگه!)
    معدلم 16.7 و امتحان تافل و GRE رو میخوام آبان ماه بدم، و در حال کار بر روی یک ژورنال هستم و تقریبا آخرای کار هست
    به نظرتون از الان شروع کنم میل زدن یا بذارم آخر شهریور که مقاله به نتیجه رسید؟ (برای آمریکا و کانادا)
    خیلی ممنونم
    از الان شروع كني بگي داري كار ميكني مشكلي پيش نمياد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام
    من برای ترم پاییز در آمریکا و برای مقطع master میخوام اپلای کنم.
    من اگه ایمیل زدن به اساتید رو از اواخر آبان انجام بدم تا اون موقع وقت بیشتری برای کار بر روی فیلد تحقیقاتیم دارم ولی اگه بخوام شهریور ایمیل بزنم چیز خاصی برای گفتن ندارم.
    با این حساب میخواستم بپرسم که این زمان شهریور برای ایمیل زدن به استادها تا چه حد اهمیت داره و حالا اگه من مثلا آذر ایمیل بزنم با توجه به اینکه application من از حدود دی بررسی میشه چه مشکلی ممکنه پیش میاد؟
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط imanegr نمایش پست ها
    سلام
    من برای ترم پاییز در آمریکا و برای مقطع master میخوام اپلای کنم.
    من اگه ایمیل زدن به اساتید رو از اواخر آبان انجام بدم تا اون موقع وقت بیشتری برای کار بر روی فیلد تحقیقاتیم دارم ولی اگه بخوام شهریور ایمیل بزنم چیز خاصی برای گفتن ندارم.
    با این حساب میخواستم بپرسم که این زمان شهریور برای ایمیل زدن به استادها تا چه حد اهمیت داره و حالا اگه من مثلا آذر ایمیل بزنم با توجه به اینکه application من از حدود دی بررسی میشه چه مشکلی ممکنه پیش میاد؟
    ممنون
    اگر استاد عجول نباشه مشكلي پيش نمياد. ضمنا براي مستر برخي ددلاين ها به بعد عيد هم ميرسه البته در برخي از رشته ها . لذا فرصت داريد كه آبان هم ايميل بزنيد. اما اول دانشگاه ها رو ددلاينشون رو بررسي كنيد و با رشته اتون مقايسه كنيد كه زمان اپلاي دقيقا بيشتر در چه ماه هاييه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    من برای مهر سال دیگه ار آمریکا میخوام اقدام کنم به اساتبد زیادی میل زدم و بیشترشون که جواب دادن گفتن مدارکت رو بفرست برای دانشگاه یا چیزی شبیه به این: Thank you for your interest. I encourage you to go

ahead and apply for our M.A. program, and I look forward to seeing your application.
    باید چیکار کنم بعدش؟
    در مورد فاند میشه الان بگم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنعتی اصفهان

سلام،من میخوام واسه Phd آمریکا اقدام کنم، نمره آیلتس مناسب دارم،accept یکی از مقاله هام هم اومده ولی همش اپلای کردن را عقب می اندازم چون نمره GRE ندارم آخر مهر امتحانمه جوابش هم که کلی طول میکشه بیاد،فکر میکنید واسه من بهتره که قبل GRE با استادا تماس بگیرم یا بعد؟بدون فاند هم که اصلا نمیشه رفت!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)