صفحه 55 از 127 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soor98 نمایش پست ها
    سلام،من میخوام واسه Phd آمریکا اقدام کنم، نمره آیلتس مناسب دارم،accept یکی از مقاله هام هم اومده ولی همش اپلای کردن را عقب می اندازم چون نمره GRE ندارم آخر مهر امتحانمه جوابش هم که کلی طول میکشه بیاد،فکر میکنید واسه من بهتره که قبل GRE با استادا تماس بگیرم یا بعد؟بدون فاند هم که اصلا نمیشه رفت!
    از همین الان تماس بگیرید.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز میخواستم راهنمایی کنید که من دقیقا کی میتونم برای دانشگاهای امریکا اپلای کنم یعنی بازده زمانیشو نمیدونم البته دارم برای تافل و جی ار ای میخونم و برنامه ریزی کردم تا تابستون سال بعد اماده شم حالا سوالم اینه با این وضعیت دقیقا من کی میتونم اپلای کنم ؟2-ایا تو این مدت میتونم مکاتبه کنم؟و برای چه سیزنی میتونم مدارکمو بفرستم ؟و تو این مدت برای آمادگی چیکار میتونم بکنم؟(برای پروسه اپلای کردن)ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lidoma نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز میخواستم راهنمایی کنید که من دقیقا کی میتونم برای دانشگاهای امریکا اپلای کنم یعنی بازده زمانیشو نمیدونم البته دارم برای تافل و جی ار ای میخونم و برنامه ریزی کردم تا تابستون سال بعد اماده شم حالا سوالم اینه با این وضعیت دقیقا من کی میتونم اپلای کنم ؟2-ایا تو این مدت میتونم مکاتبه کنم؟و برای چه سیزنی میتونم مدارکمو بفرستم ؟و تو این مدت برای آمادگی چیکار میتونم بکنم؟(برای پروسه اپلای کردن)ممنون
    فصل اپلای در اکثر دانشگاه ها از اواسط سپتامبر شروع میشه و معمولا ددلاین ها اواسط دسامبر تا اواسط ژانویه هستند. این زمان ها برای ورودی پاییز سال بعد هستند. شما بهتره از همین الان مکاتباتتون رو شروع کنید.

Junior Member

سلام
    من ترم سه کارشناسی ارشدم. مخوام بهمن جی ار ای بدم بنظرتون از کی برای ایمیل زدن شروع کنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط varyan نمایش پست ها
    سلام
    من ترم سه کارشناسی ارشدم. مخوام بهمن جی ار ای بدم بنظرتون از کی برای ایمیل زدن شروع کنم؟
    اگر يو اس منظورتونه از الان. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط varyan نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اگر يو اس منظورتونه از الان. شادزي
    ببخشید ایشون میخوان بهمن امتحان GRE بدن، پس مطمئناً به فال 2013 نمیرسن، نمی دونم ایشون قصدشون چه ترمی هست، از الان برای سال بعدش خیلی زود نیست!؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Myapply نمایش پست ها
    ببخشید ایشون میخوان بهمن امتحان GRE بدن، پس مطمئناً به فال 2013 نمیرسن، نمی دونم ایشون قصدشون چه ترمی هست، از الان برای سال بعدش خیلی زود نیست!؟
    يك سري محدودي از دانشگاه ها آوريل و مارچ ددلاين دارن. ايشون حتما در نظر داشته كه به ژانويه و دسامبر نميرسه كه تو بهمن ميخواد آزمون بده. البته دانشگاه ها كم هستند. البته اگر منظورشون فاند هم نباشه كه براي خيلي از دانشگاه ها مهم نيست كه حتما ددلاين ميت شه. ددلاين بحثپ براي فاند مطرحه . و كسي كه فاند نخواد آزمون بهمن رو هم بده به ددلاين دوم كه معمولا با فاصله تر از ددلاين اصليه ميرسه. ضمن اينكه برخي دانشگاه ها در كل سال دانشجو ميگيرن و اصلا ددلاين ندارند. براي ترم بهار هم ميتونن برسن اگر كه نظرشون باشه و دانشگاه مربوطه ترم بهار داشته باشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

الان جمعه است. با توجه به اینکه استادها احتمالا شنبه و یکشنبه تعطیل هستند، اگر الان ایمیل بزنیم، شانس کمتری داریم که ایمیلمون را بخونند درسته؟ بهتره چه روزهایی از هفته ایمیل بزنیم که شانسمون بیشتر بشه که استاد ایمیل را حداقل ببینه؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    الان جمعه است. با توجه به اینکه استادها احتمالا شنبه و یکشنبه تعطیل هستند، اگر الان ایمیل بزنیم، شانس کمتری داریم که ایمیلمون را بخونند درسته؟ بهتره چه روزهایی از هفته ایمیل بزنیم که شانسمون بیشتر بشه که استاد ایمیل را حداقل ببینه؟
    مرسی
    تفاوت آنچنانی نمی کنه چون خیلی از استادها آخر هفته هم ایمیل هاشون رو چک می کنن ولی در کل سرعت عمل در روزهای کاری بیشتره. چیزی که تفاوت داره زمان پاسخ دادن شما به ایمیل های استاد هاست، مثلا اگه ظهر یا بعد از ظهر به وقت خودشون پاسخ بدن و اینجا شب میشه و شاید شما تا فردا صبحش پاسخ ندی و ... احتمالا پاسخ شما می ره برای روز بعدی. ولی اگه سریع پاسخ بدید ممکنه بتونید در یک روز 7-8 ایمیل هم رد و بدل کنید.

Junior Member

به نظر شما کسی که بخواد برای سال تحصیلی 2014 بره، از کی باید به ایمیل زدن به اساتید اقدام کنه؟ بهترین زمانش که احتمال جواب دهی بالا هم باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)