صفحه 56 از 127 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

اره، الانم برای من یه استاد ایمیل زده نمره زبان و جی ار ای خواسته، ولی جی ار ای که تازه دارم امتحان می دم، سر تافل هم حالم بد شد خراب کردم شدم 78، دوباره هم که باز نیست امتحان بدم. حالا نوشتم ایلتس امتحان بدم ببینم چی میشه. واسش نوشتم که نمره زبان ندارم. بقیه هم که زدن دانشجو فعلا نمی گیریم.

بچه ها من تقریبا 1 ماه پیش توی مکاتباتم از یکی 2 تا استاد جواب نسبتا مثبت گرفتم و چند تا هم گفتن حالا اپلای کن ببینیم چی میشه .... حالا سوالم اینه که به نظر شما تا وقتی میخوام اپلای کنم اینا یادشون نره منو ؟؟ چطوره اگه بازم ایمیل بفرستم باهاشون در تماس باشم ؟
    When You Think It Is Impossible, Be Sure That Someone Did It Before

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansystem نمایش پست ها
    بچه ها من تقریبا 1 ماه پیش توی مکاتباتم از یکی 2 تا استاد جواب نسبتا مثبت گرفتم و چند تا هم گفتن حالا اپلای کن ببینیم چی میشه .... حالا سوالم اینه که به نظر شما تا وقتی میخوام اپلای کنم اینا یادشون نره منو ؟؟ چطوره اگه بازم ایمیل بفرستم باهاشون در تماس باشم ؟
    وقتی اپلای کردید ایمیل قبلی رو ریپلای کنید و تشکر کنید و بگید اپلای کردید.

Member BEHNAM1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems Engineering

دوستان این درسته که برای دکترا ترم بهار شانس فاند خیلی کمه؟
    من به فال 2013 نمی رسم. پس ترمهای پیش روم می شه بهار 2014 و پاییز 2014.درسته؟ حالا بخوام برا اینا اپلای کنم ار کی باید ایمیل بزنم؟
    Tomorrow Never Dies

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط BEHNAM1986 نمایش پست ها
    دوستان این درسته که برای دکترا ترم بهار شانس فاند خیلی کمه؟
    من به فال 2013 نمی رسم. پس ترمهای پیش روم می شه بهار 2014 و پاییز 2014.درسته؟ حالا بخوام برا اینا اپلای کنم ار کی باید ایمیل بزنم؟
    آره تا حدی درسته. ولی نمی‌شه گفت هیچ شانسی وجود نداره و یک قانون نیست. من خودم برای پاییز 2012 اپلای کرده بودم ولی برای بهار 2013 فاند پیدا کردم. حتی یکی از دوستانم برای بهار 2013 TA گرفت. فکر کنم ماه جون و جولای وقت خوبی برای ایمیل زدن باشه. تا قبل از اون اگر اساتید فاند داشته باشند برای ترم پاییز دانشجو می‌گیرند.

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید
    من CV نسبتا قوی دارم اما چون یکم زبانم خوب نبود و می خواستم نمره زبانم رو بالا ببرم
    صبر کردم تا بهمن ماه دوباره امتحان بدم! همچنین مدرکم هم دی ماه آزاد میشه! و هیچ استادی هم بهم جواب نداد چون واقعا به فاند نیاز دارم
    حالا شما فکر می کنید من باید چه کنم؟ تارخ های ددلاین بعدی واسه کی هست؟ آیا واسه بهار شانسی دارم؟ آیا بدون استاد و از طریق خود دانشگاه میشه فاند گرفت؟
    با تشکر

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط madnaderi نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید
    من CV نسبتا قوی دارم اما چون یکم زبانم خوب نبود و می خواستم نمره زبانم رو بالا ببرم
    صبر کردم تا بهمن ماه دوباره امتحان بدم! همچنین مدرکم هم دی ماه آزاد میشه! و هیچ استادی هم بهم جواب نداد چون واقعا به فاند نیاز دارم
    حالا شما فکر می کنید من باید چه کنم؟ تارخ های ددلاین بعدی واسه کی هست؟ آیا واسه بهار شانسی دارم؟ آیا بدون استاد و از طریق خود دانشگاه میشه فاند گرفت؟
    با تشکر
    جواب همه‌ی این سوالات توی فروم هست.
    بدون تماس با استاد شما شانس پذیرش خواهید داشت ولی شانس فاندتون خیلی کم خواهد بود. برای ترم بهار هم همینطور شانستون به نسبت ترم پاییز کمتره ولی می‌تونید تو ماه جون و جولای شروع کنید به ایمیل زدن و اگر استادی بهتون اوکی داد برای ترم بهار اپلای کنید. ددلاین‌های دانشگاه‌ها هم با هم فرق می‌کنه و خیلی از دانشگاه‌ها هم صریحا نوشتن که برای ترم بهار دانشجوی اینترنشنال برنمی‌دارن. ولی شما باز هم سعی کنید تو همون دانشگاه‌ها با اساتید تماس بگیرید. اگر استادی پوزیشن داشته باشه و به شما علاقه داشته باشه تو این دانشگاه‌ها هم احتمالا بتونید برای ترم بهار اپلای کنید.

سلام
    می خواستم بدونم تا کی زمان داریم تا برای پذیرش fall 2013 برای استاد میل بزنیم. ؟؟؟؟؟

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط pyman نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم تا کی زمان داریم تا برای پذیرش fall 2013 برای استاد میل بزنیم. ؟؟؟؟؟
    محدودیتی وجود نداره. ولی خوب هر چی بگذره شانستون کم‌تر می‌شه چون اساتید دانشجوی مورد نظرشون رو انتخاب می‌کنند. شما می‌تونید حتی بعد از اپلای به استادی ایمیل بزنید و ازش بخواهید که اپلیکیشنتون رو نگاه کنه. اگر ادمیشن بدون فاند هم براتون اومد باز می‌تونید ایمیل بزنید به استادها.

Junior Member

با سلام من ارشد زراعت از دانشگاه آزاد دارم 42 سالمه 16 سال سابقه کار دارم ولی مدرک زبان ندارم و زبانم مبتدی است و هدفم رفتن به خارج است با این شرایط چه کار باید بکنم هر پیشنهادی که منو کمک بکنه بدید ممنون از راهنماییتون آ یا با این شرایط می تونم رزومم رو برا استادا بفرستم لطفا منو راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)