صفحه 6 از 127 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

پیش فرض پاسخ : email to professors

از چواب اساتيد معمولا چيزي در مورد فاند نميشه فهميد چون دست اونا نيست. در مورد جواب اساتيد من هم معتقدم يه 10 روزي صبر کنيد. براي من اين تجربه پيش اومده. پارسال به يک استاد mail زدم بعده 1 ماه جواب داد و تو email اش هم گفت که من رفته بودم کشورم نبودم. يا يه استادي رو امسال تو همون ملبورن بهش email زدم بعده 10 روز جواب داد. نا اميد نشيد و دوباره تلاش کنيد. اگر استادي واقعا شما رو بخواد قطعا جواب email اتون رو ميده. سعي هم کنيد طوري باهاش ارتباط برقرار کنيد که دنبال کارتون بره. سفارش اساتيد از طريق نوشتن supporting letter در گرفتن بورس فوق العاده موثره هر چند معمولا چيزي حتي در مورد شانس شما هم بهتون مستقيما نميگن. معمولا مي گن there is a chance to get ..... يا مي گن just send your application and let us see what happens و از اين جور چيزا. بالاخره کل پروسه بورس ريسکه و کاريشم نميشه کرد.

موفق باشيد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

به نظر من اگه مشکل خاصی واسه fall 2009 نداری راجع ب اون بیشتر فکر کن

Junior Member

پیش فرض آیا تماس با استاد حتما لازمه؟چه موقع؟

سلام یه عالم سوال!:

1-می خواستم بدونم اگه آدم فاند نخواد(برای Ms ) و مدارکش رو برای دانشگاه بفرسته برای پذیرش کافی نیست؟ آیا حتما باید با استاد تماس برقرار کنم؟
    (البته من بدم نمیاد از فاندها! ولی چون فکر می کنم بهم نمی دن از خیرش گذشتم!)
    2-بعد هم دانشگاهی که من می خوام برم(توی آمریکا) ایرانی زیاد نداره. استاد ایرانی هم که تتوی رشته من(مهندسی شیمی) اصلا نداره. فکر می کنین این خیلی بده؟
    3- اگه فکر میکنین بهتره حتما با استاد تماس بگیرم بهترین زمانش کی هست؟ بعد از درخواست پذیرش یا قبلش؟ من هنوز تافل GRE ندادم. فکر میکنین بعد از گرفتن نمره ها و قبل از فرستادن پذیرش زمان خوبی هست ؟
    4-تماس اولش ایمیلی باشه بعد اگه جواب داد تلفنی ؟ یا از اول بهش تلفن کنم؟

پیش فرض پاسخ : آیا تماس با استاد حتما لازمه؟چه موقع؟

سلام
    1- خوش اومدین به Applyabroad
    2- اکثر استادا به دانشجو ، جواب قطعی نمی دن و بهش می گن که اول از طریق دانشگاه اقدام کن ولی گاهی پیش میاد که کارایی که شما انجام دادین اینقدر با پروژه های اونا همخوانی داره که حاضرن کلی از کاراتون و خودشون جلو ببرن تا حتما شما رو جذب کنن ولی این اتفاق احتمالش کمه و شانسیه.
    3- تماس گرفتن با استادا رو حتما تو برنامتون قرار بدین چون حداقل می فهمین که استادی که تو زمینه مورد علاقتون هست، دانشجو می گیره یا نه.
    4- نوشته بودی که "بعد هم دانشگاهی که من می خوام برم(توی آمریکا) ایرانی زیاد نداره. استاد ایرانی هم که توی رشته من(مهندسی شیمی) اصلا نداره. فکر می کنین این خیلی بده؟ " اصلا مهم نیست.
    5- ایمیل ها رو می تونی از حدود مهر شروع کنی و تو انتخاب دانشگاه ازش کمک بگیری
    6- این طوری برداشت کردم که فقط دانشگاه خاصی می خواین اقدام کنین درسته؟ میشه بگین کدوم ایالته؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا تماس با استاد حتما لازمه؟چه موقع؟

راستش شرایط من یک مقدر زیادی عجیب و غریبه! من حدود 7 سال از لیسانسم میگذره و یه سابقه کاری خوب دارم. الان هم دارم با ویزای توریستی میرم آمریکا.(هنوز ایرانم البته ویزای نهاییم نیومده هنوز) می خوام حتما تا Spring 2009 پذیرش بگیرم که ویزای توریستیم رو بکنم دانشجویی و بتونم بمونم. تافل و GRE رو هم دارم تا دوهفته دیگه حدودا می دم.
    دانشگاهی که می خوام برم توی Colorado هستش. توی رشته من -مهندسی شیمی-دانشگاه خوبیه.Colorado school of mines اما چون شرایطم یه جوریه که حتما پذیرش میخوام برای هر جایی اقدام میکنم. اگه بتونم برمآمریکا زودتر که اصلا میرم توی خود دانشگاه حضوری استاد رو ببینم ولی معلوم نیست کی بشه. و dealine برای ترم بهار هم مطمئنا میگذره تا من برسم اونجا. اینه که میخوام ببینم من تا نمره هام اومد فورا اقدام کنم یا از الان با استادها تماس بگیرم؟ آخه از یکی شنیدم بدون داشتن نمره تافل و GRE با استاد تماس بگیری خوب نیست.

سلام
    سوال اول:
    من نتیجه تافلم این شده: 590, TWE=3
    برای 11 Oct دوباره ثبت نام کردم. به نظر شما از الآن شروع کنم به email زدن برای اساتید کانادایی (برای fall 2009) یا صبر کنم نمره تافل دومم بهتر بشه و بعد نامه بفرستم؟
    آیا وقتی نمره تافل دومم میاد (20 Nov)، یه کم دیر نمیشه برای نامه نگاری؟ (آخه میگن از شهریور شروع کن به فرستادن email).
    اگر باید الان با همین twe کم email بزنم، چطوری تو نامه هام توضیح بدم که دوباره تافل میدم و نمرمو میبرم بالا؟

سوال دوم من اینه:
    با توجه به این که همه پیشنهاد میکنن که با yahoo mail به استادا email نزنیم چون جواب نمیدن و ***** میشه و ...،
    و با در نظر گرفتن این که دانشگاه من بعد از فارغ التحصیلی email منو میبنده،
    به نظر شما چه کار باید کرد ؟
    با yahoo بهشون email بزنم؟

Junior Member

سلام
    تا اینجا همه پستای این 3 صفحه رو خوندم
    به نظرتون الان که هنوز یه سری از بچه های 2008 در گیره ویزا هستن و نرفتن به کشورهای مقصد، یعنی هنوز اساتید بچه هایی رو که برای فال 2008 پذیرفتن رو ندیدن، برای ایمل زدن زود برای فال 2009 زود نیست؟
    البته من خودم تقریبا به غیر از زبان (که البته برای نوامبر ثبت نام کردم(gre toefl)) بقیه موارد رزومم امادس، ولی الان میل زدن رو خیلی زود میدونم؟
    حالا اگه میشه کمک و راهنمایی کنید که ما ایمیل بزنیم یا نه؟
    من میخوام ایشالا برای 2009 اپلای کنم.

Senior Member

از الان می تونید شروع کنید. به نظر من دیر یا زود نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

این صفحه یکی از اساتید دانشگاه مک گیل هست

http://www.cim.mcgill.ca/~jer/Welcome.html

که این لینک هم توش گذاشته:

http://www-cs-faculty.stanford.edu/~knuth/email.html

کمی خنده داره ، شایدم جدیه ، بهنره همتون یه نگاه بندازید
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

درود به همه دوستان
    من فوق مکانیک دارم ار علم و صنعت وضع cv هم بد نیست iBT, GRE هم تو رزومم نمرش هست از اول شهریور تا حالا حدود 30 تا میل به استادا تو آمریکا و کانادا زدم اما جز 2 نفر از کسی جواب نگرفتم اون 2 نفرم که سرکاری بود یکی گفت به دانشجوهای خارجی FUND نمی دهیم و اون یکی هم یک همچین چیزی. در ضمن با hotmail ایمیل می زنم.
    2 تا سوال دارم خیلی ممنون میشم جواب بدین
    1- من طریقه نوشتن نامه به استادا رو تو فروم خوندم اما کسی یک sample email داره که کمکی به من بشه، من نگرانم شاید در ایمیلی که می زنم خوب نمی نویسم که جوابم و نمیدن، خودتون می دونین که استادا اگر از ایمیل خوششون نیاد دیگه cv رو download نمی کنن.ممنون میشم sample email رو share کنین تا همه استفاده بکنن. مطمئن باشین که copy/paste نمی کنم.
    2- آیا کسی برای fall 2009 شروع کرده به میل زدن و اگه شروع کرده آیا جواب مناسبی گرفته؟

سپاس از همه دوستان
    Noc no.2151,Application Send: 23 December 2011, Application Received in Sydney: 30 December 2011,File no.: 23 February 2012, In Process: 18 April 2013,Medical:30 May 2014 Update Send: 14 June 2014 Pass Request:31 July 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)