صفحه 61 از 127 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

سلام به دوستان و خسته نباشید
    با توجه به اینکه اغلب ددلاین ها دسامبر و ژانویه هستن، از اول آگوست ایمیل زدن خوبه یا دیره؟
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidesut نمایش پست ها
    با توجه به اینکه اغلب ددلاین ها دسامبر و ژانویه هستن، از اول آگوست ایمیل زدن خوبه یا دیره؟
    ممنون
    معمولا سپتامبر بهترین زمانه
    آگوست، اواخر ترمه و ممکنه سرشون شلوغ باشه به علاوه اینکه خیلی ها هم بعد از اتمام ترم تشریف میبرن vacation
    البته میتونید امتحان کنید یک چند تایی ایمیل تو آگست بزنید اگر خوب جواب گرفتید ادامه بدید و اگر نه که بزارید سپتامبر

سلام دوستان ببخشید اگه سوالم تکراریه , این بحث تو صفحاته قبلی شده ولی من متوجه نشدم چه کاری بهتره. من تا 2 ماه دیگه دفاع پایان ناممو دارم , امتحان تافل و جی آر ای هم مهر و آبان دارم. می خواستم راهنماییم کنید که از الان به استادا واسه Fall 2014 میل بزنم بهتره یا بذارم وقتی نمرات زبانم اومد و پایان نامم تموم شد میل بزنم. آخه می خوام که با نمره پایان نامه معدلم بهتر بشه و از تو پایان نامم چندتا مقاله در بیاد تا حرفی راجع به اینکه ریسرچ اسکیلم بالاست داشته باشم. آخه از چندتا استاد که قبلآ جواب داشتم گفتن مدارکتو بفرست و از این حرفا... اگه فقط ریز نمرات و مدارک تحصیلیمو واسش بفرستم بعد بگم که می خوام تو اکتبر امتحان تافل و جی آر ای بدم اثر منفی نداشته باشه!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلاه
    شما از ماه آگوست شروع كن به مكاتبه. هر چقدر سعي كني رزومت كامل باشه بهتره. مثلا براي بعضي از دانشگاهها نمره GRE تقريبا 90 درصد قضيه براي فاند هست. حالا استادي از اين دانشگاهها بهت جواب + بده اگه نمره جي ار ايت بد باشه هيچ كاري نميشه كرد. درحالت كلي تماس با استاد وقتيه كه شما تقريبا چيزاي مهم رزومت معلومه. بنظرم تافل جي آر اي رو بده بعد مكاتبه كن. ميتوني مقالاتتم كه بصورت سابميت هست رو در CV بياري و آنها هم اين رو درك ميكنن.
    در پناه راستي
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frisbee نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید اگه سوالم تکراریه , این بحث تو صفحاته قبلی شده ولی من متوجه نشدم چه کاری بهتره. من تا 2 ماه دیگه دفاع پایان ناممو دارم , امتحان تافل و جی آر ای هم مهر و آبان دارم. می خواستم راهنماییم کنید که از الان به استادا واسه Fall 2014 میل بزنم بهتره یا بذارم وقتی نمرات زبانم اومد و پایان نامم تموم شد میل بزنم. آخه می خوام که با نمره پایان نامه معدلم بهتر بشه و از تو پایان نامم چندتا مقاله در بیاد تا حرفی راجع به اینکه ریسرچ اسکیلم بالاست داشته باشم. آخه از چندتا استاد که قبلآ جواب داشتم گفتن مدارکتو بفرست و از این حرفا... اگه فقط ریز نمرات و مدارک تحصیلیمو واسش بفرستم بعد بگم که می خوام تو اکتبر امتحان تافل و جی آر ای بدم اثر منفی نداشته باشه!
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    بله ماه آگست بايد شروع كنيد
    در پناه راستي
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepidesut نمایش پست ها
    ممنون
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

دوستان یه سوالی ، با توجه به چیزی که من فهمیدم بهترین زمان برای تماس با اساتید حدودا از الان (یا از حدودا اواسط تابستون) شروع میشه خب یه مسئله ای که هست اینه که برای کسایی که مثل من دانشجوی کارشناسی هستن و روی پایان نامشون کار نکردن یه جور تاثیر منفی نمیشه؟ یعنی اصطلاحا چیز برجسته ای نیست (بجز معدل) که بشه تو رزومه نوشت؟

سلام
    من 3تا مقاله زورنال و یک کنفرانسی معتبر در IEEE دارم.نمره تافلم 81 هست و مهرماه امتحان GRE دارم.
    اولا به نظرتون شانسی واسه رفتن دارم؟
    دوما از کی شروع به میل زدن به اساتید کنم؟
    خاهشن کامل به من توضیح بدهبد.
    Junior Member

دوستان یه سوالی داشتم. یه چندتا از استادا opening گذاشتن الان رو سایتاشون. با توجه به اینکه من برای Fall 2014 می خوام اپلای کنم . به نظرتون الان باید بهشون ایمیل بدم یا زوده هنوز؟ یا شایدم این opening ها برای ترم بهاره ؟

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanear نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی ، با توجه به چیزی که من فهمیدم بهترین زمان برای تماس با اساتید حدودا از الان (یا از حدودا اواسط تابستون) شروع میشه خب یه مسئله ای که هست اینه که برای کسایی که مثل من دانشجوی کارشناسی هستن و روی پایان نامشون کار نکردن یه جور تاثیر منفی نمیشه؟ یعنی اصطلاحا چیز برجسته ای نیست (بجز معدل) که بشه تو رزومه نوشت؟
    دوست عزیز به نظر من هم اوایل شهریور میتونه زمان خوبی باشه. چون زودترش استادا میگن هنوز معلوم نیست فاند داشته باشم یا نه.
    تاثیر منفی که فک نمیکنم. ولی شما میتونین حداقل عنوان پروژتون رو حدودا بگین و یا اینکه نو چه زمینه ای میخواین کار کنین. همچنین پروژه هایی که تا الان کار کردین رو نام ببرین.
    و اینکه دوست دارین رو چه چیزی کار کنین.
    موفق باشید

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط habibrastegar نمایش پست ها
    سلام
    من 3تا مقاله زورنال و یک کنفرانسی معتبر در IEEE دارم.نمره تافلم 81 هست و مهرماه امتحان GRE دارم.
    اولا به نظرتون شانسی واسه رفتن دارم؟
    دوما از کی شروع به میل زدن به اساتید کنم؟
    خاهشن کامل به من توضیح بدهبد.
    خب بود یه آماری از معدل و دانشگاه محل تحصیلتون هم میگفتین.
    مقاله ها که عالین. نمره زبان کم هست ولی دلیل نداره شانستون رو کامل از بین ببره.
    میتونین با آوردن یه نمره جی آر ای خوب جبران شه تا حدودی.
    ایمیل زدن هم از اوایل شهریور به نظر من خوبه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)