صفحه 7 از 127 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Senior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

To Lambert:
    من فکر ميکنم که شايد تعداد emialهايي که زدين خيلي کم بوده. از طرفي زياد انتظار نداشته باشين که همه جواب بدن. در کل الان زمان خوبيه که استادا emailها رو ميخونن و اگه بخوان جواب ميدن. شما اصلا نبايد نا اميد بشين.
    در کل هميشه گفته شده که متن email نسبتا کوتاه، بسيار مودبانه، معرفي خودتون به صورتي که طرف لااقل تشويق بشه که رزومه رو بخونه. اگه اين موارد رو رعايت کنين، فکر نميکنم که مشکلي باشه.
    من قبلا 1 فايل گذاشته بودم و توي اون چند نمونه Smaple بود. فکر کنم اگه جستجو کنين، نمونه هايي رو بتونين پيدا کنين.

Senior Member

to Lambert:

من تا حالا برای بیش از 70 استاد ای میل زدم. (برای fall 2009) از یکی یه جواب خوب گرفتم اما دیگه جوابم رو نداد. یه جواب از یه استاد ایرانی گرفتم. حدود 30 تا template گرفتم. 1 نفر گفت که امسال دانشجو نمی گیره. 10 نفر گفتند که شانست بالاست و apply کن (template نبودن اینا). بقیه هم جواب ندادند. (من برای دانشگاههای رنک 1 تا 150 تا حالا فقط ای میل زدم) روند کار همینه. یعنی ممکنه برای 100 نفر ای میل بزنید و فقط 1 یا 2 تا جواب بگیرید. اینم جزیی از مراحل apply هست.

در مورد متن ای میل اگر ممکنه اون متنی رو که می فرستی برای من بفرست تا کمکت کنم.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام
    من این متن رو به اساتید زیادی دادم- خیلی هاشون هم جواب دادم و با همین هم کارم یکسره شد با خیلی هاشون-ببینید شاید بدردتون بخوره:

I am a holder of Master’s degree in Mechanical Eng. from Isfahan Univ. of Tech. and Bachelor’s degree in the same field from AmirKabir Univ. of Tech. in Tehran, Iran. At the time being, I am in charge of teaching -----------. Since I have just applied to your department to get an admission leading to a PhD degree in Mechanical or Manufacturing Eng., I am going to get sure about my prospective advisor pertaining to both my field of study and any possible TAs/RAs or fellowships. Fortunately, I have considered your research areas the nearest to those of my interests, so I would be very grateful if you could assess my abilities and background through my CV and see if you could accept me as a PhD student. (Bakhshe Moarefi)
    My fields of interests and preferred research topics mostly involve Nano/Micro scale science and its application in Manufacturing or medical science; In addition, working on sensors and establishing some of the new mechatronic features in measuring systems or Manufacturing would be my other fields of interests. Probably MEMS could also cover some areas I am searching for. Traditional and advanced machining processes are also among my second fields of interests. (Bakhshe extra information)
    As you can see from my attached resume, I have had a great ------------ over my course of education. I hold the total scores of 623 and 5 (writing) on the TOEFL and good GRE scores; I was ------------ in both Master’s and Bachelor’s degree with high GPAs and the second best student in the entrance exam of university; I also have------- patents and several published papers as well as ------- published books and ------- on the process of publishing; besides teaching as a ----------- at universities. (Bakhshe Tarif kardan az khodam)

I would be pleased if you could consider my case. Should you need any additional information, I will provide all in detail.
    Thank you for your time and consideration. I am looking forward to hearing from you at your earliest convenience.

نقل قول نوشته اصلی توسط lambert
    2- آیا کسی برای fall 2009 شروع کرده به میل زدن و اگه شروع کرده آیا جواب مناسبی گرفته؟
    سلام. من برای PhD fall 2009 شروع کردم ایمیل زدن به اساتیدو. از 11 نفری که تا حالا ایمیل زدم 2 تاشون جواب دادند که یکیشون به نظرم خوب اومد:
    I like what I see.
    I encourage you to apply. All information is available on the web.
    If you have a problem getting application fee, I will pay for you.
    Let me know when you send application.

For GRE, you will need a min of 1150 in Verbal+quantitative (although
    higher the better).

After your application is complete, a committee (including me) will decide.
    Funding will be based on how well you compare with other applicants.
    It is good you have started to think about research.

فکر می کنم علتی که بهم جواب داد این بود که مقالشو خونده بودم و نظرمو راجع بهش نوشتم. در مورد بقیه فقط علاقمو نوشته بودم که جواب نگرفتم!

سلام
    من برای fall 2009 به 10 تا استاد کانادایی و حدود 10 تا اروپایی mail زدم، اکثرشون جواب نمیدن!
    میدونم این طبیعیه ولی اساتیدی که در زمینه کاری من هستند تعدادشون کمه. مجبورم دوباره بهشون email بزنم.
    میخواستم بپرسم:
    1. چطوری میتونیم بفهمیم اصلا استاد نامه منو خونده یا نه؟ (مثل اینکه امکان فهمیدنش هست؟)
    2. آیا درسته که بعد از 10 روز به استادی که جواب نداده دوباره mail بزنم؟ باید متن نامه رو عوض کنم یا تو نامه بگم که قبلا email زدم؟
    3. آیا الان وقت مناسبی برای فرستادن email نیست؟ (برای fall 2009 میخوام apply کنم)
    4. آیا اول december برای فرستادن مدارک دیره؟ آخه نمره تافلم اون موقع میاد(deadline اکثر دانشگاه های کانادا بعد از Jan هستش)

این متن نامه من به استاده: لطفا اگر اشکالی داره به من بگین.

Dear Professor ------

I am an M.Sc. student of Electrical Engineering at University of ------. I got my B.Sc. in the same major at University of -----. I ranked ---- amongst about 9000 applicants in nationwide M.Sc. entrance examination, and entered University of ----. My GPA during M.Sc. is ----- (until now).
    My thesis project is "-----".
    I am interested in your research areas especially in the area of -----. Regarding your previous activities and your publications I feel confident that joining as a PhD student to The University of -----
    under your supervision will help me achieve my objectives. I wonder if you would be so kind as to read my CV (which is attached to this email in pdf format) and let me know if it could be acceptable to pursue my education towars PhD degree under your supervision.

Best regards,
    ------

1-
    2- فکر نمی کنم لازم باشه متن رو عوض کنی زودتر از 10 روز هم می تونی بزنی
    3- الان همه دارن میل می زنن، و از طرفی چون ترم شروع شده استادا سرشون به شدت شلوغه. ممکنه ای میل ها رو رندوم بخونن یا اصلاً نخونن. بنابراین بازم میل بزن
    4- اکثر دانشگاههای آمریکا و کانادا براشون مهمه که Application fee تا قبل از deadline پرداخت بشه و اگه بعضی از مدارک یکم دیر بشه گیر نمی دن ولی سعی کن مدارکت رو دیر و ناقص نفرستی.
    من خودم کارنامه هام رو تو Feb فرستادم در حالی که deadline ، تو 1 و 15 ژانویه بود و مشکلی پیش نیومد (بازم میگم تا حد امکان این ریسک و نکنین)

Junior Member

من تا حالا 2 بار برام پیش امده که استاد گفته حدود Feb. که تصمیم گیری می کنیم مجددا ایمیل بزن.
    You can create your dream life

feb که دیگه deadline ها گذشته!
    در اون صورت باید همه جا apply کنیم!!!

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar
    feb که دیگه deadline ها گذشته!
    در اون صورت باید همه جا apply کنیم!!!
    خب میئله همینه که می خوان وقتی شما اپلای کردی و اونا در حال تصمیم گیری هستن ایمیل بزنین و یادآوری کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]دوستان ، سلام
    من الان سال دوم کارشناسی هستم و میخواستم بدونم که آیا قبل از فارغ التحصیلی هم میتوان برای ارشد درخواست fund یا هرگونه پذیرش کرد؟
    در آنصورت معدل کل را نداریم، مشکلی ایجاد نمیشود؟

لطفا" راهنمایی فرمایند

با تشکر
    87/6/30
    [/size][/size][/size][/size][/size][/size]

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)