صفحه 8 از 127 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meweadl
    [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]دوستان ، سلام
    من الان سال دوم کارشناسی هستم و میخواستم بدونم که آیا قبل از فارغ التحصیلی هم میتوان برای ارشد درخواست fund یا هرگونه پذیرش کرد؟
    در آنصورت معدل کل را نداریم، مشکلی ایجاد نمیشود؟
    لطفا" راهنمایی فرمایند
    با تشکر
    87/6/30
    [/size][/size][/size][/size][/size][/size]
    فکر میکنم نمرات دو سال آخر لیسانس برای دانشگاهها اهمیت داره. باید کمی صبر کنید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

سلام
    من یه بدبختی بزرگ دارم که دو کار را با هم نمی تونم انجام بدم!
    یعنی نمی تونم هم برای GRE بخونم و هم نامه بنویسم واسه استادها :'(
    حالا امتحان من 4 ابانه به نظرتون برای نامه نگاری دیر نیست؟

saeede83
    Guest

دیر که نیست اما اون موقع استاد ها خیلی ایمیل دریافت می کنن و ممکنه نامه های شما رو ignore کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ME,Caltech

I think at this time it is better to prepare yourself for TOEFL and GRE , thy are enormously effective , Mail to teachers when you applief for their universities.they are used to reject the mails sent now
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

با سلام خدمت همه دوستان ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد:

من براي يه دانشگاه اوپايي در مقطع فوق ليسانس مهندسي مي خوام اقدام كنم براي Scholarship خود دانشگاه. Deadline من 15 نوابره يعني حدود 10 روز ديگه.
    من نتيحه آيلتسم حدود هفته ديگه مياد ( حدود 3 روز قبل از Deadline ) با توجه به اينكه معدل بالايي ندارم ( 15.20) و اينكه مقاله هم ندارم و فقط 1 سال سابقه كار خوب دارم حالا به نظرتون صبر كنم نمره زبانم بياد شايد يك كم اين نقاط ضعف رو پوشش بده و بعد به استاد ايميل بزنم بگم من فلاني هستم و اين نمره زبانمه و رزومه به پيوسته و در ضمن Apply هم كردم و مايلم در اين زمينه تحت نظر شما كار كنم در صورت امكان منو Consider كنيد يا بهتره همين الان به استاد ايميل يزنم با اينكه نمره زبانم ندارم( 1 هفته ديگه مياد) حتي اين 1 هفته رو از دست ندم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

to hooman:

اگه من بودم زمان رو از دست نمیدادم-ایمیل بزن و یه جایی توش اضافه کن:

I anticipate to receive a good/strong/high/...score on my IETLS though I still dont have this score until they release it............

بعنوان مثال گفتم

Countdown جان، دوست خوبم ممنون از راهنماييهات. راستي اون جمله اي كه گفتيد تو رزومه اضافه كنم( مثلا" در بخشLanguage Proficiency) يا در متن نامه به استاد؟ بازم ممنون
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    Countdown جان، دوست خوبم ممنون از راهنماييهات. راستي اون جمله اي كه گفتيد تو رزومه اضافه كنم( مثلا" در بخشLanguage Proficiency) يا در متن نامه به استاد؟ بازم ممنون
    معلومه که- در متن ایمیل به استادی که میخوایند مکاتبه کنید
    تو رزوومه تا نمره ای رو ندارید چی رو میخواد بیارید-
    البته این یک هفته هم زمان خیلی زیادی نیست ولی باید اعتراف کرد که چون اونا چیزی بنام کنکور ندارند یه سری آیتم ها رو یه نگاه میکنند مثل تافل و جی ار آیی و معدل و زمینه تحقیق بعد هم تصمیم به جذب یه نفر میکنند
    من یکی از دوستام تا تافلش رو نداد استاد نگرفتش اگرچه حتی قول فاند هم بهش داد

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض در نامه زدن به اساتید زمان را هم در نظر بگیرید

سلام دوستان این تاپیکی که من ایجاد کردم سوال نیست در حقیقت یه نصیحا است که خودم در پروسه اپلای این اشتباه را مرتکب شدم
    و آن اینکه
    حتما در ایمیل زدن به اساتید روزهای شنبه و یک شنبه نامه نزنید چون تعطیلات اسایتد کم به نامه ها جواب می دهند همچنین در تعطیلات و دیگری اینکه روز دوشنبه موقع خوبی برای میل زدن است چون میل شما جزو اولین ها در میل باکس استاد است
    اگه دوستان دیگه نظرات دیگه ای در این زمینه دارند بفرمایند
    HAPPINESS

Senior Member

پیش فرض پاسخ : در نامه زدن به اساتید زمان را هم در نظر بگیرید

من يه مدت از طريق اين سايت يه جوري برنامه ريزي مي كردم كه به وقت محلي هر جا صبح ساعت 8 ايميلم فرستاده بشه. ولي ميزان جواب گرفتن زياد فرقي نكرد. اونايي كه مي خواستن جواب ندن در هر صورت نمي دادن.
    http://www.lettermelater.com/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)