صفحه 92 از 127 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

سلام
    من ارشد می خونم و دو ترمم مونده هنور و احتمالا در می 2016 تموم میشم.
    زبان و GRE هم ندارم هنوز . از مهر ماه کلاس میرم تا بتونم بهمن ماه تافل بدم.
    سوالم اینکه ک اگه فرضا من بهمن یا اسفند تافل بدم . می تونم برای دکتری اقدام کنم؟ و معمولا از اسفند ب بعد اگه اقدام کنم چند درصد از دانشگاهها ددلاینشون برای مهر 2016 توموم نشده؟
    کشورها هم ب ترتیب : کانادا - امریکا - نیوزلند - اروپا (هلند و المان و نروژ و بلژیک)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد می خونم و دو ترمم مونده هنور و احتمالا در می 2016 تموم میشم.
    زبان و GRE هم ندارم هنوز . از مهر ماه کلاس میرم تا بتونم بهمن ماه تافل بدم.
    سوالم اینکه ک اگه فرضا من بهمن یا اسفند تافل بدم . می تونم برای دکتری اقدام کنم؟ و معمولا از اسفند ب بعد اگه اقدام کنم چند درصد از دانشگاهها ددلاینشون برای مهر 2016 توموم نشده؟
    کشورها هم ب ترتیب : کانادا - امریکا - نیوزلند - اروپا (هلند و المان و نروژ و بلژیک)

دوست عزیزم،
    در مورد اروپا (به طور خاص برای هلند، نروژ و آلمان) شما جز در موارد خاص به مدرک زبانتون نیازی نخواهید داشت. اگه برای وکنسی های موجود در اروپا اقدام کنید Vacancy شرابط اولیه معمولا توی همون وکنسی ها نوشته شده و در اکثر موارد مدرک زبان افیشیالی از شما خواسته نمیشه و بیشتر این قدرت زبانی شما نوی مصاحبه ها محک زده میشه و بسته به نظر استاد شما یا کوالیفای خواهید بود و یا خیر. (هرچند همه جا و در همه حال مدرک زبان افیشال کمک حالتون خواهد بود و من موافقم که حتما و حتما خیلی جدی امتحان زبانتون رو بدید)
    خلاصه کنم Vacancyها و همون پوزیشن های خالی در اروپا معمولا ددلاینی ندارن و در طی سال شما میتونید پیداشون کنید و براشون به فراخور حالتون اپلای کنید
    اپلای کردن به صورت کلاسیک و از طریق دانشگاه در اروپا شامل ددلاین میشه. من عرضم در مورد Vacancy های اکادمیک اروپایی بود فقط

در مورد اروپا و کانادا خب ممکنه ددلاین های با هم متفاوت باشه و حتی در مواردی دانشگاه با دانشگاه فرق کنه
    در کل اسکولارشیپ های بیشتر و شانس بیشتر برای برنده شده فاندهای بهتر در اپلای های ترم پاییزی اتفاق میفته و توی راند های دوم و در بعضی موارد سوم این شانستون کمتر میشه.
    من به طور خاص عرض کنم که ددلاین پاییز 2016 یعنی حدودا اذر ماه خودمون برای دانشگاه یو بی سی اردیبهشت 2015 بوده یعنی الان وقتش تموم شده برای اون گروه خاصی که من میدونم
    در کل به نظرم شما دانشگاههای هدفتون رو مشخص کنید و وب سایت هاشونو یه نگاه بندازید

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

سلام دوستان من لیسانس مکانیک هستم. میخوام فال 2016 آمریکا اپلای کنم(ترجیحا دکتری) . تافل 100 شدم (r=26 , l=24 , s=22, w=28) . در حال آمادگی برای gre و همزمان در حال کار روی مقاله هستم ولی هنوز مقاله ندادم. به احتمال زیاد اواخر اکتبر gre میدم. به نظرتون از الان مکاتبه رو شروع کنم یا صبر کنم نمره gre بیاد و مقاله بدم بعد؟ممنون میشم دوستانی که تجربه مشابه داشتن راهنماییم کنن.
    نسبت سطح بال زنبور به بدن او بسیار کم است. با توجه به قوانین آیرودینامیک، پرواز ممکن نیست اما زنبور این را نمیداند و پرواز میکند . . .
    Hope is the only thing stronger than fear

از پاسخگویی به پیامهای خصوصی معذور نیستم

سلام دوستان من می خوام برای فال 2016 برای آمریکا و کانادا اپلای کنم اما یکی از دوستام که اونجاست گفت که الان ایمیل نزن چون دانشگاه ها تعطیلن و استادا اکثرا مسافرت. از سپتامبر شروع کنم یعنی حدود 2 هفته دیگه. می خوام ببینم نظر شما چیه؟ درسته؟ کسی تو این تایم ایمیل زده و جواب گرفته باشه؟ یا بزارم از سپتامبر شروع به ایمیل زدن کنم؟

Junior Member Peyoba آواتار ها

سلام دوستان.
    ممنون میشم اگر در این زمینه بتونید کمکم کنید:
    من دانشجوی ترم 4 کارشناسی ارشد هستم و به سبب حضور استاد راهنمام در کشور کانادا در انتهای ترم 5 دفاع میکنم، اما کارهای پایان نامه ی من تموم شده و در حال نوشتن مقاله استخراجی از اون هستم، ضمناً 11 اکتبر هم آزمون تافل و 19 نوامبر هم آزمون GRE رو باید بدم، در نتیجه رزومه ی من، به جز نمرات زبان، تقریباً کامل شده و قادر به فرستادن ایمیل به اساتید هستم، در این راستا عده ای معتقدن که بایست صبر کنم تا نمره تافل رو داشته باشم و عده ی دیگه اون برهه زمانی رو زمان شلوغی میدونن برای استادا و پیشنهاد میکنن همین الان بهشون ایمیل بزنم، در نتیجه خواستم اینجا سوالمو مطرح کنم تا نظرات دوستان رو هم بدونم.
    ممنون.

سلام دوستان
    من به 30 استاد که همه Lab داشتن ایمیل زدم. بعد از دو هفته هنوز 20 تا از 30 تا ایمیلمو باز نکردن! حالا دو حالت داره! یا اینکه نخونده پاک کردن یا اینکه اصلا به ایمیلشون سر نزدن که هر دو مورد نشان از این داره که الآن زمان مناسبی برای فرستادن ایمیل نیست و متاسفانه بنده نباید به حرف دوستانی که می گفتن الآن باید ایمیل بدیم توجه می کردم!
    ای که مرا خـوانـده ای راه نـشـانـم بـده ...

نقل قول نوشته اصلی توسط palmera نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به 30 استاد که همه Lab داشتن ایمیل زدم. بعد از دو هفته هنوز 20 تا از 30 تا ایمیلمو باز نکردن! حالا دو حالت داره! یا اینکه نخونده پاک کردن یا اینکه اصلا به ایمیلشون سر نزدن که هر دو مورد نشان از این داره که الآن زمان مناسبی برای فرستادن ایمیل نیست و متاسفانه بنده نباید به حرف دوستانی که می گفتن الآن باید ایمیل بدیم توجه می کردم!
    حتما لزومی نداره که استاد ایمیل رو باز کرد ترَکِر شما بفهمه ! خیلی راحت اگه استاد show image رو غیر فعال کنه شما متوجه باز شدن ایمیل نمی شین (اینجا توضیح دادم)

Junior Member

Question پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

با سلام خدمت دوستان بنده چندتا سوال داشتم ممنون میشم دوستان مختلفی به سوالاتم جواب بدهند تا از ایده هایشان بهره لازم را ببرم. بنده برای Phd میخام اقدام کنم.

1- آیا برای Phd فقط باید به اساتید ایمیل بزنم؟
    2- مکاتبه با استاد برای پذیرش ترم مهر (Fall) و برای پذیرش ترم بهار (Spring) به ترتیب چه بازه زمانی باید باشد؟
    3- اگر قرار است که با دانشگاه مکاتبه شود آیا زمانش با مکاتبه با استاد برای پذیرش در ترم fall و Spring تفاوت دارد؟
    4- من هنوز مدرک زبان ندارم (دارم برای آیلتس آماده میشم) باز هم می توانم مکاتبه کنم؟
    5- تا کی باید مدرک زبانم آماده باشه تا از ددلاین عبور نکنم؟ (میخاهم برای Fall 2016 اقدام کنم)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrazafari نمایش پست ها
    ببخشید من تازه به این پیج اومدم .چطوری باید یه استاد رو پیدا کرد و براش مددارک رو فرستاد؟
    توی سایت دانشکده های مورد نظر معمولا لیست اسامی و مشخصات تماس اساتید را می توانید پیدا کنید. از طریق جستجوی گوگل با نام و مشخصات استاد یا فیلد کاری و نیز جستجوی مقالات نیز امکان این امر را دارید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام. من میخوام برای fall 2016 اپلای کنم. به چند تا از استادها هم از اول شهریور دارم ایمیل میزنم. اکثرا تو جوابها میگن که در حال حاظر دانشجو نمیخوان. بعد من دوباره در جواب بهشون میگم که میخوام برای پاییز سال دیگه اپلای کنم که در جواب میگن الان خیلی زوده برای جواب دادن. به نظرتون این موقع خیلی زود نیست برای ایمیل زدن؟ ممن
    ون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)