صفحه 93 از 127 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad92 نمایش پست ها
    سلام. من میخوام برای fall 2016 اپلای کنم. به چند تا از استادها هم از اول شهریور دارم ایمیل میزنم. اکثرا تو جوابها میگن که در حال حاظر دانشجو نمیخوان. بعد من دوباره در جواب بهشون میگم که میخوام برای پاییز سال دیگه اپلای کنم که در جواب میگن الان خیلی زوده برای جواب دادن. به نظرتون این موقع خیلی زود نیست برای ایمیل زدن؟ ممن
    ون

سلام. نه زود نیست. برای فال 2016 ددلاینها 3-4 ماه دیگس و شما باید از الان شروع کنید. به استادای بیشتری ایمیل بزنید. موفق باشید.

Junior Member

Question پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

با سلام خدمت دوستان بنده چندتا سوال داشتم ممنون میشم دوستان مختلفی به سوالاتم جواب بدهند تا از ایده هایشان بهره لازم را ببرم. بنده برای Phd میخام اقدام کنم.

1- آیا برای Phd فقط باید به اساتید ایمیل بزنم؟
    2- مکاتبه با استاد برای پذیرش ترم مهر (Fall) و برای پذیرش ترم بهار (Spring) به ترتیب چه بازه زمانی باید باشد؟
    3- اگر قرار است که با دانشگاه مکاتبه شود آیا زمانش با مکاتبه با استاد برای پذیرش در ترم fall و Spring تفاوت دارد؟
    4- من هنوز مدرک زبان ندارم (دارم برای آیلتس آماده میشم) باز هم می توانم مکاتبه کنم؟
    5- تا کی باید مدرک زبانم آماده باشه تا از ددلاین عبور نکنم؟ (میخاهم برای Fall 2016 اقدام کنم)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بهترین زمان برای ایمیل زدن به استادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Rahnema نمایش پست ها
    کسی میدونه بهترین زمان برای ایمیل زدن به استادا کیه؟ قبل یا بعد از فرستادن مدارک؟
    مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda62 نمایش پست ها
    چرا قبلش؟؟ من به یه استاد دو بار میل زدم که مثلا باهم همکاری داشته باشیم و ... اما هر دفعه بهم گفت اول apply کن !! یعنی از همون اول اصلا از رزومه ام خوشش نیومده یا اینکه اختیاری در انتخاب دانشجویی که دانشگاه هنوز ok نکرده نداره؟؟؟
    در هر دو حالت امکانپذیر است. برخی اساتید در مورد برخی کیسها چنین توصیه ای میکنند و برخی ممکن است قبل از اپلای بررسی اولیه ای انجام دهند.
    روال دانشگاههای مختلف نیز متفاوت است. مثلا در مورد برخی دانشگاهها استاد در تعیین دانشجو اختیار بیشتری دارد و در برخی کمیته پذیرش نیز موثر است و بدین جهت استاد با احتیاط بیشتری عمل می کند.
    در کل توصیه تماس قبل از اپلای برای کم کردن هزینه ها و تعدد اپلیکیشنها نیز موثر است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان با توجه به این که من می خوام برای سال2016 اپلای کنم و ددلاین ها هم نزدیکه و من هم مقاله ای ندارم فعلا و تا 1 ماه آینده می خوام مقاله بدم به نظرتون الان زمان مناسبی برای ارتباط با اساتید هست یا باید حتما مقاله داشته باشم تا باهاشون تماس بگیرم؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    سلام دوستان با توجه به این که من می خوام برای سال2016 اپلای کنم و ددلاین ها هم نزدیکه و من هم مقاله ای ندارم فعلا و تا 1 ماه آینده می خوام مقاله بدم به نظرتون الان زمان مناسبی برای ارتباط با اساتید هست یا باید حتما مقاله داشته باشم تا باهاشون تماس بگیرم؟
    با تشکر
    سلام

معمولا برای ارتباط با اساتید، مقاله اغواکننده ترین فاکتور هست.. البته با معدل خیلی بالا هم میشه ولی بدون این دو مورد استاد دلیلی برای حساب ویژه باز کردن روی applicant نخواهد داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

معمولا برای ارتباط با اساتید، مقاله اغواکننده ترین فاکتور هست.. البته با معدل خیلی بالا هم میشه ولی بدون این دو مورد استاد دلیلی برای حساب ویژه باز کردن روی applicant نخواهد داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    دستتون درد نکته، یعنی میگید من ارتباط رو موقعی انجام بدم که یه مقاله حتما داشته باشم؟ حالا اینجا دو تا سوال برام پیش میاد:
    1)داشتن یک مقاله کافی است یا این که مثلا حتما باید دو تا یا بیشتر باشه ؟
    2)موقعی که می خوام ایمیل بزنم به استاد مقاله باید حتما اکسپت شده باشه یا اگه under review هم باشه ایرادی نداره؟
    یک دنیا ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    دستتون درد نکته، یعنی میگید من ارتباط رو موقعی انجام بدم که یه مقاله حتما داشته باشم؟ حالا اینجا دو تا سوال برام پیش میاد:
    1)داشتن یک مقاله کافی است یا این که مثلا حتما باید دو تا یا بیشتر باشه ؟
    2)موقعی که می خوام ایمیل بزنم به استاد مقاله باید حتما اکسپت شده باشه یا اگه under review هم باشه ایرادی نداره؟
    یک دنیا ممنون
    سلام

عرض کردم که وجود مقاله بهتر از نبود اون هست...

1- یکی هم می تونه اثر خودش رو بگذاره... ولی طبیعتا هر چه بیشتر، بهتر...!

2- مقالات under review خیلی مورد توجه قرار نمی گیرند... مگر اینکه به طرز شگفت آوری در حیطه کاری استاد باشند و موضوع مقاله نظرش رو جلب کنه... به هر حال ذکر مقاله submit شده ضرری نداره.. به شرطی که افراطی نباشه... یعنی 1 مقاله published شده نداشته باشید و 5 تا submitted... چون اونوقت این حس به استاد دست خواهد داد که این سیاهه ای که نوشتید fake هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

دوستان نیمه اول اکتبر خیلی دیره برای مکاتبه با اساتید ؟؟؟ من مقالم In press هست و تا اون موقع آنلاین نمیشه.
    مرسی

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

نقل قول نوشته اصلی توسط palmera نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به 30 استاد که همه Lab داشتن ایمیل زدم. بعد از دو هفته هنوز 20 تا از 30 تا ایمیلمو باز نکردن! حالا دو حالت داره! یا اینکه نخونده پاک کردن یا اینکه اصلا به ایمیلشون سر نزدن که هر دو مورد نشان از این داره که الآن زمان مناسبی برای فرستادن ایمیل نیست و متاسفانه بنده نباید به حرف دوستانی که می گفتن الآن باید ایمیل بدیم توجه می کردم!
    من تقریبا همه ایمیلهام باز شده از 14 تا 3 تا باز نشده که احنپتمال مسافرت میره هنوز یه هفته نشده
    تیتر ایمیل رو
    This is xxxxx from xxxx university ,xxx department
    بزنید
    اینجوری شما دقیقا چی میخواید معلوم نیست واسه همین حدااقل میخونندش
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    دوستان نیمه اول اکتبر خیلی دیره برای مکاتبه با اساتید ؟؟؟ من مقالم In press هست و تا اون موقع آنلاین نمیشه.
    مرسی
    سلام

برای کسی که استاد پیدا نکرده (و البته این کار اساسا براش ضروری هست)، تلاش هیچ وقت دیر نیست...
    ولی در کل حتی اگر مقالتون submitted هم بود، نباید تلاش برای ارتباط با اساتید رو به تعویق بندازید چه رسد به in press، که عملا به معنی به ثمر رسیدن مقاله هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)