صفحه 97 از 127 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_jafari6 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من میخواستم بدونم برای پاییز 2016 که میخوام اقدام کنم تا کی فرصت ایمیل زدن دارم؟ چیزی که معموله تا چه موقعی هستش. هنوز دارم برا زبان آماده میشم امتحان تافل و جی ار ای هم ندادم هنوز. ولی معدل کارشناسیم 17.94 و معدل ارشدم 17.72 هستش. تا حالا با یسری استاد صحبت کردم ولی ایمیل درست درمونی که بتونه امیدوارم کنه دریافت نکردم. نمیدونم من بد موقع دارم برای ترم پاییز 2016 اقدام میکنم. واقعا گیجم. ممنون میشم کمکم کنید.
    سلام

شما تا یه روز مونده به ددلاین ها میتونید ایمیل بزنید به اساتید، ولی مساله مهم اینجاست که اساتید ممکنه ایمیل شما رو نبینن. پس اگه دانشگاهی رو پیدا کردید که مینیمم هاش رو دارید و چندتایی استاد داره که مرتبط با زمینه مورد علاقه شما هستن و اهل یکم ریسک کردن هم هستید، اپلای کنید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

سلام دوستان عزیز
    من میخواستم بدونم برای پاییز 2016 که میخوام اقدام کنم تا کی فرصت ایمیل زدن دارم؟ چیزی که معموله تا چه موقعی هستش. هنوز دارم برا زبان آماده میشم امتحان تافل و جی ار ای هم ندادم هنوز. ولی معدل کارشناسیم 17.94 و معدل ارشدم 17.72 هستش. تا حالا با یسری استاد صحبت کردم ولی ایمیل درست درمونی که بتونه امیدوارم کنه دریافت نکردم. نمیدونم من بد موقع دارم برای ترم پاییز 2016 اقدام میکنم. واقعا گیجم. ممنون میشم کمکم کنید.
    سلام

شما تا یه روز مونده به ددلاین ها میتونید ایمیل بزنید به اساتید، ولی مساله مهم اینجاست که اساتید ممکنه ایمیل شما رو نبینن. پس اگه دانشگاهی رو پیدا کردید که مینیمم هاش رو دارید و چندتایی استاد داره که مرتبط با زمینه مورد علاقه شما هستن و اهل یکم ریسک کردن هم هستید، اپلای کنید.
    سلام دوست عزیز، نکته ای که در پاسخ rmojtaba مستتره اینه که ما الان در بازه اپلای پاییز 2016 هستیم، یعنی مثلا من که دارم اپلای می کنم برای بزینس اسکول، بازه اپلای از سپتامبر و بعضی دانشگاه ها از نوامبر شروع شده و بعضی هاشون 1 دسامبر ددلاینشون سر می رسه، نهایتا هم یکی شون تا 25 ژانویه ددلاینش هست. حالا شما باید در همین مدت امتحان تافل/آیلتس و جی آر ای و ارسال نمره هاشون و احتمالا آمده سازی و ارسال کارنامه و مدارک تحصیلی رو هم در نظر بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، نکته ای که در پاسخ rmojtaba مستتره اینه که ما الان در بازه اپلای پاییز 2016 هستیم، یعنی مثلا من که دارم اپلای می کنم برای بزینس اسکول، بازه اپلای از سپتامبر و بعضی دانشگاه ها از نوامبر شروع شده و بعضی هاشون 1 دسامبر ددلاینشون سر می رسه، نهایتا هم یکی شون تا 25 ژانویه ددلاینش هست. حالا شما باید در همین مدت امتحان تافل/آیلتس و جی آر ای و ارسال نمره هاشون و احتمالا آمده سازی و ارسال کارنامه و مدارک تحصیلی رو هم در نظر بگیرید.
    مرسی دوستان عزیز، پس با اینحال من یخورده عقب افتادم از قافله انگار، فک کنم باید ترم پاییز 2016 رو بیخیال شم. چون مدرک زبانم مونده حداقل 3 4 ماه طول میکشه ک بخوام خوب آماده شم و نمره خوب بیارم. برای اپلای کردن حتما باید ریز نمرات رسمی رو داشته باشیم؟ یا اینکه ریز نمراتو بعد پذیرش میخوان؟
    مرسی

برای اپلای کردن حتما باید ریز نمرات رسمی رو داشته باشیم؟ یا اینکه ریز نمراتو بعد پذیرش میخوان؟
    مرسی
    قانون مشخصی نداره باید ببینید سایت دانشگاه/دانشکده چی میگه البته حتی اگه تو سایتشونم نوشته باشن ریز نمرات رسمی لازمه تو همین فروم دوستان گفتن که با دانشگاه صحبت کردن قبول کرده که بعد پذیرش بفرستن.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان سلام
    من ترم 4 ارشد هستم و قصد اپلای برای دکتری رو دارم ولی نمی دونم آخر امسال اپلای کنم و یا بمونم برای تابستون. من هدف اصلیم استرالیا هست که اونجا خیلی رقابتی هست و مقاله ISI مهم همونطور که می دونید. من 3 مقاله ی ژورنال خارجی دارم که هیچکدوم ISI نیست. 4 تا کنفرانس داخلی هم دارم. معدل لیسانسم 17.65 و فوق 18.90 هست(دانشگاه تهران). من با این وضعیت موندم تا اخر می اپلای بکنم یا بمونم برای اکتبر تا بتونم حداقل یه ISI از پایان نامم در بیارم. الان مساله اصلی اینه که اگه تا می اپلای کنم با این رزومه و به فرض پذیرش نگیرم یا استاد اصلا بهم اکی نده، اگه بخوام دوباره اکتبر با همون استاد و دانشگاه مکاتبه کنم که منو ریجکت کردن اینجوری بد نمیشه برام؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من ترم 4 ارشد هستم و قصد اپلای برای دکتری رو دارم ولی نمی دونم آخر امسال اپلای کنم و یا بمونم برای تابستون. من هدف اصلیم استرالیا هست که اونجا خیلی رقابتی هست و مقاله ISI مهم همونطور که می دونید. من 3 مقاله ی ژورنال خارجی دارم که هیچکدوم ISI نیست. 4 تا کنفرانس داخلی هم دارم. معدل لیسانسم 17.65 و فوق 18.90 هست(دانشگاه تهران). من با این وضعیت موندم تا اخر می اپلای بکنم یا بمونم برای اکتبر تا بتونم حداقل یه ISI از پایان نامم در بیارم. الان مساله اصلی اینه که اگه تا می اپلای کنم با این رزومه و به فرض پذیرش نگیرم یا استاد اصلا بهم اکی نده، اگه بخوام دوباره اکتبر با همون استاد و دانشگاه مکاتبه کنم که منو ریجکت کردن اینجوری بد نمیشه برام؟
    سلام

خیر، به نظر من مشکلی براتون پیش نمیاد. مکاتبه با اساتید که یه چیز کاملا غیررسمیه و شما میتونید بازهم بهش ایمیل بزنید و ابراز علاقه مندی بکنید و اشاره ای هم به مقاله ISI تازه چاپ شده تون داشته باشید. در مورد اپلای به دانشگاه هم شما وقتی دارید پولشو میدید اونا هم طبق وظیفه شون مدارک شما رو از نو بررسی میکنن و با این فرض که مشکل از ISI بوده باشه، این دفعه رفع میشه.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

سلام دوستان عزیز،
    خواستم بدونم اگه بخوام برای spring 2017 اقدام کنم، معمولا از چه تاریخی باس ایمیل زدنو شروع کنم؟ ممنونم

Junior Member

سلام. آیا تاپیکی هست که در مورد مقایسه و تفاوت اپلای برای ترم های fall و spring صحبت شده باشه؟

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    من تابستون سال 95 کارشناسیم تموم میشه (پروژه کارشناسی و کارآموزی ام رو برمیدارم)
    اگه از همون تابستون 95بخوام شرو به ایمیل زدن کنم.... یعنی برای fall 2017 میشه این ایمیل ها؟؟؟؟؟
    اگه بخوام از پروژم مقاله ای دربیارم بنظرتون بهتره ترم 8(الان ترم 7 هستم و واسه ترم 8 هم 18واحدم مونده) بردارم یا بذارم واسه تابستون که بیشتر و با استرس کمتر میتونم انجامش بدم؟؟؟

Junior Member

با سلام
    من تاپیک را نمیدونم ولی خودم یه مدت سرچ کردم در این مورد (شما هم به راحتی میتونید انجام بدید) اینها چیزهایی هست که خاطرم مونده:
    1- برای ترم بهار معمولا فاند کمی وجود داره ( برخی رشته ها و دانشگاه ها هم یا اصلا پذیرش ندارند یا بطور رسمی اگر بپرسید بهتون میگن که فاند ندارند)
    2- معمولا پوزیشن خالی در ترم بهار کمتر از پاییز هست علتش هم اینه که معمولا اساتید دانشجوهاشونو ترم پاییز میگیرن و دانشجویی هم فارغ التحصیل نمیشه تا جاش خالی بشه
    3- بعضی درس ها فقط ترم پاییز ارایه میشن و برای درس برداشتن در ترم بهار باید با دقت بیشتری عمل کنید (دستتون زیاد باز نخواهد بود)
    4- orientation و فرصت آشنایی با تازه وارد های دانشگاه را تا حدی از دست میدید چون اکثرا یک ترم را پشت سر گذاشتن
    5- از نظر آب و هوایی وقتی ترم بهار برسید زمستون هست! و ممکنه برای برخی شهرها سازگاری پیدا کردن کمی سخت بشه
    6- نکته مثبت ترم بهار (به نظر خودم) معمولا اساتید تازه کاری که نتونستن توی بازه پذیرش دانشجو بگیرن(چون مثلا توی تابستون تازه استخدام شدن) توی این زمان شدیدا دنبال دانشجو هستن و اگر استادی پیدا کنید تقریبا شرایط رقابتی نیست چون اپلیکنت ها کم هستن و به راحتی پذیرش میشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kiamey نمایش پست ها
    سلام. آیا تاپیکی هست که در مورد مقایسه و تفاوت اپلای برای ترم های fall و spring صحبت شده باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)