صفحه 98 از 127 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

سلام
    من از الان میخام برا ترم پاییز آمریکا اپلای کنم . میخاستم بپرسم دیر شروع نکردم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamnader نمایش پست ها
    سلام
    من از الان میخام برا ترم پاییز آمریکا اپلای کنم . میخاستم بپرسم دیر شروع نکردم؟؟
    از اونجایی که سوالتون توی این تاپیک مطرح شده پس فرض میکنیم که دارید در مورد اینکه الان برای ایمیل زدن به اساتید دیر شده یا نه سوال میکنید. در این صورت جواب کلی اینه که هیچ وقت دیر نیست اما جواب واقع بینانه اینه که برای پاییز 2016 الان تقریبا ته دیگش هم تمومه (). اگر قصدتون حتما برای پاییز 2016 است تنها راهی که الان دارید اینه که چند دانشگاه مناسب رو انتخاب و اپلای کنید و بعد به اساتیدشون ایمیل بزنید و ببینید چی میشه. اگر رزومه خوبی داشته باشید در این حالت ممکنه هنوز شانس داشته باشید.

موفق باشید.

عرض سلام خدمت دوستان،
    من در حال حاضر ترم دوم مقطع ارشد هستم. سوالی که داشتم این هست که برای پاییز ۲۰۱۷ زمان مناسب شروع ارتباط با اساتید از چه زمانیه (لطفا زمان مشخص بفرمایید)؟ سوال دوم هم اینکه با وجود اینکه در حال حاضر زمان قابل توجهی تا ددلاین دارم، آیا ارتباط با اساتید در این فاصله در باب مسائلی غیر از اصل فرآیند پذیرش، مثل گفتگو در باب موضوع پروژه ی ارشدم در ایران، گفتگوی علمی و فنی حول علایق استاد، سوال در ارتباط با قسمتی از مقاله ی استاد و یا حتی ارتباط به جهت مطرح ساختن برخی مسائل صرفا علمی مرتبط، آیا به صلاح هست و موثر در شانس پذیرش است یا اینکه صرفا ارتباط با استاد در همون چند ماه پایانی عقلانی تره؟ منظورم اینه که اگر حالا که هنوز پروژه رو کار نکردم و حق انتخاب دارم، از استادی در خارج، برای عرصه های پژوهشی کار نشده یا غیره مشورت بگیرم و اون موضوع رو انتخاب کنم، آیا چنین چیزی بعدا کمک می کنه به اینکه رزومه ی من مورد توجه بیشتر استاد قرار بگیره.

سپاس از پاسخ های شما

سلام.
    دوستان من شنیدم واسه پاییز 2016 اگه استاد نیاز داشته باشه هنوز میشه ایمیل زد و اپلای کرد. درسته؟؟؟ یعنی انقدر ایمیل بزنی که یک استاد شانس بیاری هنوز دانشجو بخواد؟!
    و تو میگویی دستت را به من بده ... حرفت را به من بگو ... زیرا که من ریشه های تو را آفریده ام...

نقل قول نوشته اصلی توسط SalehPezhman نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت دوستان،
    من در حال حاضر ترم دوم مقطع ارشد هستم. سوالی که داشتم این هست که برای پاییز ۲۰۱۷ زمان مناسب شروع ارتباط با اساتید از چه زمانیه (لطفا زمان مشخص بفرمایید)؟ سوال دوم هم اینکه با وجود اینکه در حال حاضر زمان قابل توجهی تا ددلاین دارم، آیا ارتباط با اساتید در این فاصله در باب مسائلی غیر از اصل فرآیند پذیرش، مثل گفتگو در باب موضوع پروژه ی ارشدم در ایران، گفتگوی علمی و فنی حول علایق استاد، سوال در ارتباط با قسمتی از مقاله ی استاد و یا حتی ارتباط به جهت مطرح ساختن برخی مسائل صرفا علمی مرتبط، آیا به صلاح هست و موثر در شانس پذیرش است یا اینکه صرفا ارتباط با استاد در همون چند ماه پایانی عقلانی تره؟ منظورم اینه که اگر حالا که هنوز پروژه رو کار نکردم و حق انتخاب دارم، از استادی در خارج، برای عرصه های پژوهشی کار نشده یا غیره مشورت بگیرم و اون موضوع رو انتخاب کنم، آیا چنین چیزی بعدا کمک می کنه به اینکه رزومه ی من مورد توجه بیشتر استاد قرار بگیره.

سپاس از پاسخ های شما
    ددلاین اکثر دانشگاه ها 15 ژانویه هست. بعضیا 15 دسامبر و بعضیا حتی مارچ. بهترین موقع اوایل نوامبر تا اواسط ژانویه (تا اون موقع باید اپلای کرده باشین دیگه).
    استاد جواب ایمیل دانشجو خودشم به زور میده مرد مومن!!!! الان فقط شناسایی کن که کیا کجا دارن رو چی کار میکنن. بعد موقعش شد ایمیل بزن. یادت باشه استادا حوصله داستان و این حرفا ندارن. خیلی کوتاه، مفید، رک و محترمانه.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من شنیدم واسه پاییز 2016 اگه استاد نیاز داشته باشه هنوز میشه ایمیل زد و اپلای کرد. درسته؟؟؟ یعنی انقدر ایمیل بزنی که یک استاد شانس بیاری هنوز دانشجو بخواد؟!
    خیلی بعیده. دانشگاه هایی که رنک پایینی دارن هنوز ددلاینشون نرسیده. شاید اونجا شانس داشته باشین. با فرض اینکه تمام مدارک کامل و اماده هست.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    ددلاین اکثر دانشگاه ها 15 ژانویه هست. بعضیا 15 دسامبر و بعضیا حتی مارچ. بهترین موقع اوایل نوامبر تا اواسط ژانویه (تا اون موقع باید اپلای کرده باشین دیگه).
    استاد جواب ایمیل دانشجو خودشم به زور میده مرد مومن!!!! الان فقط شناسایی کن که کیا کجا دارن رو چی کار میکنن. بعد موقعش شد ایمیل بزن. یادت باشه استادا حوصله داستان و این حرفا ندارن. خیلی کوتاه، مفید، رک و محترمانه.
    سلام رفیق عزیز،
    ممنون از توصیه ی شما. فقط دو نکته رو میخوام خیلی روشن و واضح بگید به من، چون تا حدی سردرگم شد. یک اینکه اگر ددلاین دانشگاه مثلا ژانویه باشه، برای پاییز ۲۰۱۷ زمان مناسبش اینه که باید تا ژانویه ی ۲۰۱۷ اپلای کنم؟ دوم اینکه با فرض سوال قبل اگر بخوام مثلا حوالی ژانویه ی ۲۰۱۷ اپلای کنم از چند ماه قبلش مناسبه که با استاد مرتبط باشم؟ مثلا از حدود سپتامبر ۲۰۱۶ مناسبه یا زودتر باید دست به کار شم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SalehPezhman نمایش پست ها
    سلام رفیق عزیز،
    ممنون از توصیه ی شما. فقط دو نکته رو میخوام خیلی روشن و واضح بگید به من، چون تا حدی سردرگم شد. یک اینکه اگر ددلاین دانشگاه مثلا ژانویه باشه، برای پاییز ۲۰۱۷ زمان مناسبش اینه که باید تا ژانویه ی ۲۰۱۷ اپلای کنم؟ دوم اینکه با فرض سوال قبل اگر بخوام مثلا حوالی ژانویه ی ۲۰۱۷ اپلای کنم از چند ماه قبلش مناسبه که با استاد مرتبط باشم؟ مثلا از حدود سپتامبر ۲۰۱۶ مناسبه یا زودتر باید دست به کار شم؟
    فرض کن که ددلاین 15 ژانویه 2017 هستش. معنیش اینه که شما آنلاین اپلیکیشن رو باید تا اون تاریخ سابمیت کنید. معمولا 1 یا 2 ماه قبل از ددلاین پورتال باز میشه برای اپلای. به نظر من سپتامبر خیلی زوده. نوامبر و دسامبر رو پیشنهاد میکنم. کار مفیدی که میشه قبل تر کرد شناسایی دانشگاها و استاداست چون خودش پروسه ی وقت گیریه.

استادا معمولا صبر میکنن تا نزدیکای ددلاین که همه ی اپلیکیشنا بیاد دستشون بعد از بین اونا انتخاب میکنن.

سلام دوستان

برای ترم بهار 2016 ارتباط با اساتید رو از کی میشه شروع کرد ، فک کنم اپلیکشن رو باید AUG سابمیت کرد

ممنون از راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط overthinker نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای ترم بهار 2016 ارتباط با اساتید رو از کی میشه شروع کرد ، فک کنم اپلیکشن رو باید AUG سابمیت کرد

ممنون از راهنمایی
    همون سپتامبربه بعد. اختمال گرفتن پذیرش برا بهار کمتره نسب به فال و پیدا کردن استاد به مراتب سخت تر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)