صفحه 99 از 127 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    همون سپتامبربه بعد. اختمال گرفتن پذیرش برا بهار کمتره نسب به فال و پیدا کردن استاد به مراتب سخت تر

سپتامبر که اوایل شهریور هست و زمان ارتباط با استاد برای رم پاییزه 2017 میشه !

آره میدونم احتمال ک هست ولی صفر نیست ، راه دیگه ای هم نیست

Junior Member darya69 آواتار ها

سلام دوستان، عیدتون مبااااااارک
    من میخوام امسال برای اپلیکش های بعد از پاییز اپلای کنم، حالا به نظر شما زمان مناسب برای ایمیل زدن به اساتید کی هست؟
    با توجه به اینکه اونا الان دارن در مورد اپلیکشن هایی که گرفتن تصمیم می گیرن، و من برای سال بعد میخوام اکسپت شم، اگه الان مکاتبه رو شروع کنم زود نیست؟ اصلا متوجه منظور من میشن الان؟
    فروردین تا فرضاً دی ماه خیلی زمانه خب. از طرفی اکثراً ضد و نقیضه نظرات.
    لطفا راهنامیی کنین
    دومین سوال اینکه اگه الان رزومه ی خیلی سنگین رنگین نداشته باشی خیلی مهمه؟ یا نمره ی تافل؟ چون من تافلم چن ماه دیگه س....

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان اگر ددلاین اپلای آبان ماه باشه بهترین زمان برای شروع مکاتبه کی هست؟ ضمنا قبل از شروع مکاتبه فارغ التحصیل شده باشیم بهتره یا اگر دانشجو باشیم ایرادی داره؟

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

با سلام.... من تقریبا نصف صفحات این تاپیک رو خوندم و الان کمی گیج شدم، با توجه به اینکه کمی تازه کارم و اصلاعاتم هنوز کم هست....از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که اطلاعات کلی و جامع درباره تفاوت زمان spring و fall چی هست و بازه زمانی تقریبی مناسب برای اپلای در هر کدوم از این دو مورد کی هست؟ .... مثلا اگر من مدارک زبانم تا شهریور اماده بشه و بخوام اقدام کنم، در صورت پذیرش احتمالا fall هست یا springسال 2017؟؟ .... و اینکه اگر سایتی و یا سازمانی برای تصیق نمره معدل هست ممنون میشم راهنمایی کنید....

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    با سلام.... من تقریبا نصف صفحات این تاپیک رو خوندم و الان کمی گیج شدم، با توجه به اینکه کمی تازه کارم و اصلاعاتم هنوز کم هست....از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که اطلاعات کلی و جامع درباره تفاوت زمان spring و fall چی هست و بازه زمانی تقریبی مناسب برای اپلای در هر کدوم از این دو مورد کی هست؟ .... مثلا اگر من مدارک زبانم تا شهریور اماده بشه و بخوام اقدام کنم، در صورت پذیرش احتمالا fall هست یا springسال 2017؟؟ .... و اینکه اگر سایتی و یا سازمانی برای تصیق نمره معدل هست ممنون میشم راهنمایی کنید....
    سلام
    همانطور که خودتون باید از روی کامنت های بقیه متوجه شده باشید نمیشه یه زمان کلی گفت. کشور با کشور و دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه. بصورت کلی نکاتی رو میگم جزئی تر رو دیگه باید مشخص سایت دانشگاه مورد نظر برید!
    0- شما وقتی میخوای اپلای کنی همون اول باید بگی برای کدوم ترم داری اپلای میکنی.
    1- بعضی دانشگاه ها 3بار در سال دانشجو میگیرن بعضیا دو بار و بعضیا هم یک بار. بیشتر دانشگاه های امریکا فقط یک بار در سال میگیرن اونم پاییز. بقیه کشورها معمولا دوبار رو میگیرن. بعضیا هم 3بار در سال.
    2- از یک سال تا 6 7 ماه زودتر از شروع ترم شما باید اپلای خودت رو شروع کنی یعنی به استاد اول ایمیل بزنی و بعد اپلیکیشن رو پر کنی.
    3- کشورهای نیمکره شمالی تاریخ اپلای کردنشون مثل همه. همه تقریبا از مهر شروع میشه تا بهمن اسفند دیگه تموم میشه، برای مهر سال بعد! که مثلا شما میتونی چندماه دیگه برای fall 2017 اقدام کنی. کشورهای نیمکره جنوبی مثل استرالیا و نیوزیلند کلا تاریخ اپلای کردنشون فرق میکنه. بیشتر دانشگاهاشون 2تا راند اپلای دارن. semester 1 اونها حدودا از یکی دوماه دیگه شروع میشه. که شروعش میشه اول سال بعد میلادی. زمان اقدام برای semester 2 اونها هم از حدود اسفند ماه شروع میشه. که زمان شروع ترمشون میشه حدودای مرداد شهریور.
    4- یک سری دانشگاه ها ددلاین اصلا ندارن. ولی اسکالرشیپ هاشون ددلاین داره که باید خودتون رو با اونها ست کنید! (بیشتر استرالیا و نیوزیلند اینجوریه.)
    5- هر دانشگاه نمره حداقل خودش رو میخواد. بعضیا از 18به بالا میخوان. بعضیا 12 به بالا!

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان اگر ددلاین اپلای آبان ماه باشه بهترین زمان برای شروع مکاتبه کی هست؟ ضمنا قبل از شروع مکاتبه فارغ التحصیل شده باشیم بهتره یا اگر دانشجو باشیم ایرادی داره؟
    سلام
    همونطور که همه میگن هرچی زودتر بهتر. استاد پیدا کردن ممکنه طول بکشه. زودتر که ایمیل بزنید سر استادا خلوت تره و احتمالش بیشتره که جوابتون رو بدن و شما زودتر پوزیشن خالی اونها رو بگیرید.
    خیلی فرقی نمیکنه. ولی خب اگر فارغ التحصیل شده باشید نمره تز شما هم توی کارنامتون هست و معدل بالاتری متعاقبا خواهید داشت!

Junior Member

سلام بچه ها
    راستش من میخوام برای fall 2017 برای دانشگاه های کانادا اپلای کنم. به نظرتون چه زمانی ایمیل به اساتید رو شروع کنم؟
    امتحان تافل رو هم میخوام اواسط شهریور بدم
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم باغبانی دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام دوستان، من میخواستم برای دکترا از یکی از کشورهای سوئد، کانادا، استرالیا، هلند یا سوئیس اپلای بگیرم. فوق لیسانس با رتبه خوب از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم و تیرماه آزمون آیلتس میدم. من هنوز با هیچ استادی ایمیل نزدم، میخواستم ببینم الان که هنوز مدرک زبان ندارم میتونم شروع به مکاتبه کنم یا فایده ای نداره و موضوع دیگه اینکه بعضی دانشگاهای سوئد و سوئیس پروپوزال میخوان، چطور باید پروپوزال نوشت وقتی هنوز استاد نداری و نمیدونی دقیقا روی چه موضوعی قراره کار کنی؟ ممنون میشم جوابمو بدین

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mortez28 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    راستش من میخوام برای fall 2017 برای دانشگاه های کانادا اپلای کنم. به نظرتون چه زمانی ایمیل به اساتید رو شروع کنم؟
    امتحان تافل رو هم میخوام اواسط شهریور بدم
    ممنونم
    دیگه معمولا از مرداد شروع میکنن، تا انتخاب نهایی و پاسخ گرفتن زمان می بره واسه همین معمولا زود شروع میکنن.
    البته این به اون معنی نیست اگه دیرتر شروع کنین پاسخی نمیگیرین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-ساخت و تولید-خواجه نصیرالدین طوسی

سلام
    من می خوام برای پاییز 2017 برای کانادا در مقطع دکتری اقدام کنم الان ی نمره آیلتس 5.5 دارم ولی دارم می خونم که اواسط مرداد ماه امتحان آیلتس بدم حالا دو تا سوال دارم:
    1- باید صبر کنم بعد ازینکه نمره آیلتسم اومد ایمیل بزنم به استاد ها یا اینکه میتونم ی نمره فرضی ای که می دونم میتونم بگیرم مثلا 6 یا 6.5 بگم دارم و قول بدم که نمره بهتری خواهم گرفت.
    2-در ایمیل ارسالی به اساتید چه مدارک دیگری هم باید بفرستم منظورم اینه که توصیه نامه انگیزه نامه و رزومه و مثلا سابقه تدریسی که دارم رو هم با همون ایمیل باید بفرستم اگر نه چه زمانی باید بفرستم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)