صفحه 77 از 90 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 897

موضوع: معرفي منابع مطالعاتي و كتاب جهت يادگيري زبان آلماني

Junior Member manotoma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    British Studies; Humboldt Universität

پیش فرض پاسخ : معرفي منابع مطالعاتي و كتاب جهت يادگيري زبان آلماني

یکی از بهترین منابع برای دانلود کتابهای آموزشی عمومی و تخصصی برای زبان آلمانی و سایر زبانها:
    http://language.ws

(توضیح: برای دانلود نیاز به ساخت اکانت دارید. )

Junior Member

سلام دوستان عزیز

کسی لینک دانلود برای کتاب mit erfolg zum goethe zertifikat b2 testbuch میشناسه .بسیارممنون میشم اگر راهنمایی کنید. ((کتاب تستش نه تمرین))

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_aria نمایش پست ها
    درود
    من صد در صد کتاب DaF Kompakt رو پیشنهاد میکنم. واقعا کتاب خوبیه. خودم هم توی ÖKF با این B1 گرفتم ...
    البته کتابهای خوب زیادن ولی این کتاب هم لغتها و متنهای به دردبخوری داره و هم گرامر تا سطح B1 رو عالی پوشش میده.
    این رو من و بعضی درستام بعدا تو مرحله dsh , testdaf بهش رسیدیم ...
    میشه بیشتر راجع به دافکامپکت بگید . مثلا اینکه آیا کل ترم ها در یک کتاب هست ؟ کتابش سی دی برای هوغن دارد ؟ یا باید از سایتش دانلود کنیم ؟ و به نظرم اومد که متن درس ها ، توی سایتش اومده . درسته ؟ یک چیز دیگه که خیلی برام مهم هست ، اینه که هوغن کتاب، با چه گویش و لهجه ای است . لطف می کنید یک نمونه از فایلهای صوتیش رااینجا قرار بدهید ؟ ممنون.
    پیر می خانه چه خوش گفت به دردی کش خویش

که مگو حال دل سوخته با خامی چند

نقل قول نوشته اصلی توسط deutsch1984 نمایش پست ها
    میشه بیشتر راجع به دافکامپکت بگید . مثلا اینکه آیا کل ترم ها در یک کتاب هست ؟ کتابش سی دی برای هوغن دارد ؟ یا باید از سایتش دانلود کنیم ؟ و به نظرم اومد که متن درس ها ، توی سایتش ادومده . رسته ؟ یک چیز دیگه که خیلی برام مهم هست ، اینه که هوغن کتاب، با چه گویش و لهجه ای است . لطف می کنید یک نمونه از فایلهای صوتیش رااینجا قرار بدهید ؟ ممنون.
    یک سوال از مسولین سایت : چرا پست هایی که خودمون می زنیم ، بعضی وقتها امکان ویرایش دارد و بعضی وقت ها ندارد ؟

آیا داف کامپکت ، از مرحله ی C1 به بالاتر را ندارد؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

میشه بیشتر راجع به دافکامپکت بگید . مثلا اینکه آیا کل ترم ها در یک کتاب هست ؟ کتابش سی دی برای هوغن دارد ؟ یا باید از سایتش دانلود کنیم ؟ و به نظرم اومد که متن درس ها ، توی سایتش اومده . درسته ؟ یک چیز دیگه که خیلی برام مهم هست ، اینه که هوغن کتاب، با چه گویش و لهجه ای است . لطف می کنید یک نمونه از فایلهای صوتیش رااینجا قرار بدهید ؟ ممنون.
    درود
    دوست عزیز تو سایتش اطلاعاتش هست ... با اینحال: کتاب از A1 تا اخر B2 هست که دو جلد lehrbuch و دو جلد Arbeitbuch داره. مال ما که اینجور بود.
    و تا جایی که میدونم سطح بالاتر نداره. هیچ الزامی نیست که شما از A1 تا C2 با یک کتاب برید جلو. بعضی کتابا ممکنه قط واسه بعضی سطوح مناسب باشن.
    خیلی از سایتها امکان مطالعه بخسهایی از بعضی درسا یا کل اونا رو میدن.
    معلومه که Hören هم داره الان دیگه درپیت ترین کتابا هم اینو دارن.
    لهجه این کتاب مثل خیلی کتابای استاندارد دیگه Hochdeutsch هست ولی تو بعضی ترکها با توجه به محتوای درس لهجه های اتریشی سوییس یا حتی کلنی هم میشنوی.
    اگز هم ازمونای گوته یا ÖSD رو گوش کرده باشی معمولا تو قسمت Hören یه تایلی با لهجه اترشی یا سویییسی دارن...

پیروز باشید

پ.ن: من مسئول سایت نیستم ولی معمولا تا یه زمان محدودی بعد گذاشتن پست امکان ویرایشش وجود داره.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_aria نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز تو سایتش اطلاعاتش هست ... با اینحال: کتاب از A1 تا اخر B2 هست که دو جلد lehrbuch و دو جلد Arbeitbuch داره. مال ما که اینجور بود.
    و تا جایی که میدونم سطح بالاتر نداره. هیچ الزامی نیست که شما از A1 تا C2 با یک کتاب برید جلو. بعضی کتابا ممکنه قط واسه بعضی سطوح مناسب باشن.
    خیلی از سایتها امکان مطالعه بخسهایی از بعضی درسا یا کل اونا رو میدن.
    معلومه که Hören هم داره الان دیگه درپیت ترین کتابا هم اینو دارن.
    لهجه این کتاب مثل خیلی کتابای استاندارد دیگه Hochdeutsch هست ولی تو بعضی ترکها با توجه به محتوای درس لهجه های اتریشی سوییس یا حتی کلنی هم میشنوی.م
    اگز هم ازمونای گوته یا ÖSD رو گوش کرده باشی معمولا تو قسمت Hören یه تایلی با لهجه اترشی یا سویییسی دارن...

پیروز باشید

پ.ن: من مسئول سایت نیستم ولی معمولا تا یه زمان محدودی بعد گذاشتن پست امکان ویرایشش وجود داره.
    با سلام
    ممنون از پاسختون . همونطور که می دونید ، کتابهای schritte ، جزء کتابهای خوب آموزشی به حساب میاد . با این حال ، هنوز که هنوزه ، وقتی برای خرید تشریف می برید ، فقط سی دی Arbeitsbuch اش را به شما می دهد و سی دی Kursbuch را نمی دهند . مگر اینکه یک روز جداگانه برید دنبالش و اون رو هم بخرید . این در حالی است که کتابهای schritte ، نه به قول شما در پیت است ، نه ناشناخته.

ببخشید یک سوال دیگه

من خودم بیشتر کتابهای schritte رو خوندم . ولی کتابهای daf kompakt را اصلا نخوندم . کسی هست که دوتاش رو خونده باشه ؟ و بتونه راهنمایی کنه که مزایا و معایب این دوتا نسبت به هم چیه ؟
    مرسی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روسیه

ببخشید یک سوال دیگه

من خودم بیشتر کتابهای schritte رو خوندم . ولی کتابهای daf kompakt را اصلا نخوندم . کسی هست که دوتاش رو خونده باشه ؟ و بتونه راهنمایی کنه که مزایا و معایب این دوتا نسبت به هم چیه ؟
    مرسی.
    من با اون کتاب اشنایی ندارم از روی شریته میخونم گرامرش خوبه مشکلی که داره اینه که متن های دروس و لیسنینگ هاش از سطح زبان اموز بالاتره و باعث افت روحیه میشه .

دوستان پی دی اف lehrerhandbuch aspekte b2 را میخوام . اگه فایل یا لینکی ازش دارین ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان، کسی فایل پی دی اف کتاب Sicher B2روداره؟ ازکجامی شه دانلودکرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)