صفحه 16 از 20 نخستنخست ... 67891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 191

موضوع: لوازم مورد نیاز برای سفر به انگلستان

پیش فرض پاسخ : لوازم مورد نیاز برای سفر به انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط ZahraRezaei نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ کاملتون من میرمleicesterو متاسفانه ندیدم اینجا کسی چیزی در مورد این شهر بنویسه.
    من لینکی که دادید رو نگاه کردم در مورد عسل متوجه نشد بالاخره بن هست یا آزاده؟!!!
    ببینید آوردن هر گونه محصولات لبنی و گوشت (جز ماهی) ممنوعه. عسل هم اینجا همه مدلش فراوونه. تن ماهی میتونید بیارید . من خودم یکی دو تا آوردم برای روز اول که احتمال میدادم گیج بزنم. سبزی خشک محدودیت نداره و توصیه میکنم بیارید. کار منو که خیلی راحت کرد. بعضی سبزی هایی که ما داریم (مثلا تره) اینجا پیدا نمیشه و راحتترید که همراه داشته باشید. آجیل و میوه خشک (برگه زرد آلو و... ) هم بیارید بد نیست ولی محدودیت وزنی داره اینا. فکر کنم دو کیلو برای هر نفر. در کل بقیه چیزا اینجا به راحتی پیدا میشه (آجیل هم هست ولی یکم گرونه، تخمه آفتابگردون من ندیدم ) . من تو لیدز هستم و حتی چی توز موتوری هم اینجا هست

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    ببینید آوردن هر گونه محصولات لبنی و گوشت (جز ماهی) ممنوعه. عسل هم اینجا همه مدلش فراوونه. تن ماهی میتونید بیارید . من خودم یکی دو تا آوردم برای روز اول که احتمال میدادم گیج بزنم. سبزی خشک محدودیت نداره و توصیه میکنم بیارید. کار منو که خیلی راحت کرد. بعضی سبزی هایی که ما داریم (مثلا تره) اینجا پیدا نمیشه و راحتترید که همراه داشته باشید. آجیل و میوه خشک (برگه زرد آلو و... ) هم بیارید بد نیست ولی محدودیت وزنی داره اینا. فکر کنم دو کیلو برای هر نفر. در کل بقیه چیزا اینجا به راحتی پیدا میشه (آجیل هم هست ولی یکم گرونه، تخمه آفتابگردون من ندیدم ) . من تو لیدز هستم و حتی چی توز موتوری هم اینجا هست
    ممنونم. البته من یه بار تماس گرفتم پرسیدم بهم گفتن که اگه پسته و بادوم تازه نیست محدودیت وزنی خاصی نداره. اما اگه تازه باشه محدوده. البته فندق تازه هم تا جایی که میدونم به کلی ممنوع هست.

من قبل از اینکه بیام زنگ زدم پرسیدم خیلی خوب و راحت جواب دادن. فقط باید شماره درست رو بگیرید و سوال بپرسید. من شماره رو یادم نیست وگرنه اینجا میزاشتم. اما توی برگه های راهنما نوشته.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

سلام
    تشکر از همه دوستان ی که اطلاعات شون در اختیار بقیه میزارن.
    سوال اولم این که من برای کالج زبان اقدام کردم موقع ورود در فرودگاه همون نامه کالج که CAS NUMBER داره کافیه همراهم باشه ؟ مدرک دیگه ای لازم نیست ؟
    سوال دوم اینکه میگن باید یه ادرسی بهشون بدید موقع ورود اون قضیه اش چیه ؟ من چند روز اول و پیش یکی از دوستام میرم تا خونه پیدا کنم باید ادرس کجا رو بدم > ؟ و در مجموع اون ادرس ه اهمیت داره صحتش و این که کجا باشه ؟؟؟؟

پیش آ پیش ممنون
    just 4030

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid4527 نمایش پست ها
    سلام
    تشکر از همه دوستان ی که اطلاعات شون در اختیار بقیه میزارن.
    سوال اولم این که من برای کالج زبان اقدام کردم موقع ورود در فرودگاه همون نامه کالج که CAS NUMBER داره کافیه همراهم باشه ؟ مدرک دیگه ای لازم نیست ؟
    سوال دوم اینکه میگن باید یه ادرسی بهشون بدید موقع ورود اون قضیه اش چیه ؟ من چند روز اول و پیش یکی از دوستام میرم تا خونه پیدا کنم باید ادرس کجا رو بدم > ؟ و در مجموع اون ادرس ه اهمیت داره صحتش و این که کجا باشه ؟؟؟؟

پیش آ پیش ممنون
    مدارکی که برای ویزا گرفتن ارائه میدید رو همراه داشته باشید.
    آدرسی که مستقیما بعد از خروج از فرودگاه اونجا میرید رو باید بدید. مهم نیست بعدش جای دیگه باشید.

سلام و وقت بخیر
    بنده دو ماه دیگه دارم میرم شهر ناتینگهام چون از دانشگاه اونجا پذیرش گرفتم. دوستان هر کسی می تونه در مورد زندگی و وسایلی که حتما نیاز هست ببرم به من کمک کنه .
    لطفا اگه کسی از ناتینگهام اطلاعی داره به منم بگه. ممنونم

Junior Member

با عرض سلام،

من به زودی به منچستر می روم. اگر بخواهم مقداری ادویه (لیمو عمانی، فلفل، گشنیز، کاری، دارچین، هل، رازیانه، زنجفیل، برگ بو، زردچوبه، ادویه پلویی) برای مصرف شخصی ببرم آنجا گیر نمی دهند؟ من خودم دانه ها را پودر کردم و تو کیسه های فریز گذاشتم، بنابراین مارک دار و پلمپ نیست. این ایجاد مشکل نمی کنه؟
    سوال دیگر در مورد خرماست، آیا میتونیم ببریم؟ محدودیت وزنی داره؟ اگه میتونیم ببریم، آیا بایستی بی هسته باشه؟ چون ظاهرا طبق مقررات دانه های قابل کشت را نمی توان برد.

پیشاپیش ممنونم.

سارا

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2525 نمایش پست ها
    با عرض سلام،

من به زودی به منچستر می روم. اگر بخواهم مقداری ادویه (لیمو عمانی، فلفل، گشنیز، کاری، دارچین، هل، رازیانه، زنجفیل، برگ بو، زردچوبه، ادویه پلویی) برای مصرف شخصی ببرم آنجا گیر نمی دهند؟ من خودم دانه ها را پودر کردم و تو کیسه های فریز گذاشتم، بنابراین مارک دار و پلمپ نیست. این ایجاد مشکل نمی کنه؟
    سوال دیگر در مورد خرماست، آیا میتونیم ببریم؟ محدودیت وزنی داره؟ اگه میتونیم ببریم، آیا بایستی بی هسته باشه؟ چون ظاهرا طبق مقررات دانه های قابل کشت را نمی توان برد.

پیشاپیش ممنونم.

سارا
    من ادویه آوردم مشکلی نیست. خرما رو نمیدونم ولی احتمالا همینجا پیدا میکنید. اینجا عرب زیاد داره و معمولا مغازه های عربی خرما دارن . البته من لیدز هستم و در مورد اینجا و لندن مطمئنم. منچستر هم اگر هستین به احتمال 90 درصد دارن چون کلا ایرانی بیشتر داره اونجا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bournemouth University - Hospitality and tourism management

سلام دوستان
    من برای 21 ژانویه عازم لندن هستم . یه سوال برام پیش اومده بود ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوستانی که تجربه داشتن به نظرتون بردن کارد و چاقو آشپزی یا قیچی در چمدان اشکالی داره ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samar777 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای 21 ژانویه عازم لندن هستم . یه سوال برام پیش اومده بود ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوستانی که تجربه داشتن به نظرتون بردن کارد و چاقو آشپزی یا قیچی در چمدان اشکالی داره ؟
    اشکالی نداره ولی اینها ارزان هستند در انگلیس.

من تو فروم چندجا خوندم که تو لندن قابلمه و ماهی تابه گرونه بعضی ها هم گفتم خیلی ارزونه. اینجا کسی نیست شفاف سازی کنه؟ من نمیدونم با خورم بیارم یا نه. یه ست جمع و جور خریدم و میتونم بیارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)