صفحه 8 از 20 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 191

موضوع: لوازم مورد نیاز برای سفر به انگلستان

پیش فرض پاسخ : لوازم مورد نیاز برای سفر به انگلستان

سلام
    من میخوام کتابهایی رو که لازم دارم تو ایران پرینت بگیرم و با خود ببرم ( یکی دو تاش گرون بود) اگر تو دانشگاه کتاب کپی تو دستم ببینند بد میشه؟

سوال دوم در مورد پلوپز و اتو است من اگر پلوپز رو تو ایران نخرم اونجا تو چه رنج قیمتی می تونم پیداش کنم
    در مور اتو هم تو خوابگاهی که من هستم گفته از وسایل بالای 1200 وات نمی‌تونید استفاده کنید ولی مگه اتوی زیر 1200 هم داریم؟؟؟ خودشان تو اجناسی که میشه از دانشگاه خرید یک اتو گذاشته بودند با 2000 وات!!!!

در مورد لباس اگر لباس زمستانی بخواهیم بخریم از خود انگلیس جاهای ارزون هست؟ ( من لندن نیستم در شهری در جنوب غربی انگلیس هستم )

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام کتابهایی رو که لازم دارم تو ایران پرینت بگیرم و با خود ببرم ( یکی دو تاش گرون بود) اگر تو دانشگاه کتاب کپی تو دستم ببینند بد میشه؟

سوال دوم در مورد پلوپز و اتو است من اگر پلوپز رو تو ایران نخرم اونجا تو چه رنج قیمتی می تونم پیداش کنم
    در مور اتو هم تو خوابگاهی که من هستم گفته از وسایل بالای 1200 وات نمی‌تونید استفاده کنید ولی مگه اتوی زیر 1200 هم داریم؟؟؟ خودشان تو اجناسی که میشه از دانشگاه خرید یک اتو گذاشته بودند با 2000 وات!!!!

در مورد لباس اگر لباس زمستانی بخواهیم بخریم از خود انگلیس جاهای ارزون هست؟ ( من لندن نیستم در شهری در جنوب غربی انگلیس هستم )
    اینجا هم خیلی کپی رایت رعایت نمیشه. اما از اونجایی که معمولا کتابخونه دانشگاه ها بسیار بزرگ و کامله معمولا کسی نیازی به پرینت گرفتن کل کتاب پیدا نمیکنه. هرچند که بنا به فانون کپی رایت هم شما مجاز هستید تا چند صفحه (درصد مشخصی داره) رو کپی بگیرید. دیگه بستگی به خودتون داره بخوایید کتاب کپی بیارید یا نه. من اوردم اما فقط توی اتاقم استفاده کردم اما بیرون هم میشد ببرم که نبردم.

پلوپز رو از سایت Argos ببینید. معمولا 30 پوند باید باشه. (شاید هم ارزون تر) اما پلوپز های اینا ته دیگ نمیده. البته برای دانشجو ته دیگ هم لازم نیست. یک وعده برنج اگه قرار باشه ته دیگ هم داشته باشه چیزی ازش نمیمونه.

سه شوآر، حدود 10 پوند و اینا میشه.

اون اتوی دو هزار وات رو میتونید توی آشپزخونه اشتفاده کنید. ولی در اتاق نمیونید یا اگه هم بتونید نباید استفاده کنید. وسایلی مثل اتو، توستر، ساندویچ ساز رو وقتی اومدید با همخونه ای هاتون شریک بشید و بخرید. قیمت همشون هم حدود 15 پوند برای هر وسیله هست.

لباس رو باید بیاید اینجا بخرید، اینجا باید لایه لایه لباس بپوشید چون هوا به شدت متغیره و مثلا یه کاپشن فوق العاده گرم براتون دردسر میشه. لباس ارزون بسته به شانستون ممکنه پیدا کنید یا نکنید. بستگی دره فروشگاه ها حراج بزارن یا نه. چند تا فروشگاه در همین صفحه معرفی شدن قبلا. (الان یادم نیست اسمشون!)
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ممنون آقا میلاد از توضیحات کاملت
    یک سوال دیگه.... برق انگلیس چه ولتازی داره ؟ میشه از ایران وسیله برقی برد انگلیس استفاده کرد؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

ممنون آقا میلاد از توضیحات کاملت
    یک سوال دیگه.... برق انگلیس چه ولتازی داره ؟ میشه از ایران وسیله برقی برد انگلیس استفاده کرد؟
    خواهش میکنم. بله مشکلی نداره. همون 220 هست. اما مدل پریزهای برق فرق داره. اینجا توی خیلی از فروشگاه ها تبدیل وجود داره و میتونید بخرید. (قیمت هر تبدیل حدود 2 - 5 پوند هست)

Junior Member

سلام نمیدونستم این سوالمو کجا مطرح کنم میخواستم بدونم میشه دفعه اول تو حساب 7000 یا کمی بیشتر گذاشت و بعدش تا چه مبلغی ایراد نمیگیرن پول به حسابم حواله کنن به چه فاصله ای

معمولا خود صراف ها ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰ تا پولو حواله می کنند قبلش به بانکت اعلام کنیه بهتره !
    Join OpenSource Movement

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahar نمایش پست ها
    سلام نمیدونستم این سوالمو کجا مطرح کنم میخواستم بدونم میشه دفعه اول تو حساب 7000 یا کمی بیشتر گذاشت و بعدش تا چه مبلغی ایراد نمیگیرن پول به حسابم حواله کنن به چه فاصله ای
    شما با هر مبلغی میتونید حساب باز کنید و ایرادی نداره. حتی با صفر پوند هم میشه.

بانک هایی مثل LLoyds همون اول براتون نام میفرسته که از ایران هیچ حواله ای رو قبول نمیکنن. چه بانکی چه غیر بانکی. برای اینکه از ایران صراف براتون پول حواله کنه حتما به صراف بگید که پول رو از طریق انگلستان حواله کنه.

در ضمن تاپیک مناسب تاپیک ارسال و حواله پول به انگلستان هست و در این مورد توضیح داده شده . (کلیک کنید)

سلام
    من دارم حدود ده ورق قرص های مختلف با خودم می برم مثل استامینفن کدئین یا قرص آهن و ویتامین و ..... این می تونه تو فرودگاه مشکل ساز بشه؟
    و سوال بعدی من در مورد مقدار پولیه که می تونیم با خودم مون ببریم از ایران می دونم که قانون 5000 دلار یا معادل اون است آون طرف چطور؟ قانون چی می گه در مورد میزان ارز ورودی به انگلستان

ApplyAbroad Guru

سلام
    من دارم حدود ده ورق قرص های مختلف با خودم می برم مثل استامینفن کدئین یا قرص آهن و ویتامین و ..... این می تونه تو فرودگاه مشکل ساز بشه؟
    و سوال بعدی من در مورد مقدار پولیه که می تونیم با خودم مون ببریم از ایران می دونم که قانون 5000 دلار یا معادل اون است آون طرف چطور؟ قانون چی می گه در مورد میزان ارز ورودی به انگلستان
    نه داروهای معمولی اصلا مشکلی نیست. بیشتر از 10 هزار یورو (یا معادل) رو باید Declare کنید.

Junior Member

ایا کسی محله HARLESDEN را تو لندن میشناسه؟ چه جور جایی هست برا من یه نفر خوابگاه پیشنهاد داده شنیدم سیاهپوستا اونجا زیادن اگه میشه زود جواب بدین که میخوام رزرو کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)