صفحه 9 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 191

موضوع: لوازم مورد نیاز برای سفر به انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لوازم مورد نیاز برای سفر به انگلستان

یه سوال در مورد تبدیل داشتم . اینکه تبدیل مناسب رو می شه از ایران خرید ؟ اگه کسی خریده دقیقا چه نوع تبدیلی باید باشه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sisilica نمایش پست ها
    یه سوال در مورد تبدیل داشتم . اینکه تبدیل مناسب رو می شه از ایران خرید ؟ اگه کسی خریده دقیقا چه نوع تبدیلی باید باشه ؟
    بله میشه از هر جای دنیا خرید. تبدیل سوکت های EU به UK.

بازم یک سوال ممنون که جواب میدید
    تو انگلیس ایرانسل آنتن میده ؟ من می‌خوام برای یکی دو روزه اول که هنوز سیم کارت نگرفته ام یک ایرانسل ببرم
    همراه اول چطور؟
    در مورد هزینه هاش تو وب سایت نوشته طبق هزینه انگلستان حساب میشه بنابراین من نفهمیدم بالاخره یک اس ام اس بیا تماس کوتاه با ایران چقدر تمام میشه
    ممنون اگر راهنمایی کنید

Junior Member

سلام، کسی‌ می‌دونه بابت هر کیلو اضافه بار چقدر جریمه می‌گیرن؟ پروازم BMI هست و ۲۰کیلو بار!!!!!!!!

Junior Member

من اکثر تماس هام به خارج از uk به سایر کشورهای اروپاییه. ممکنه بگین بهتره از کدوم شرکت سیم کارت بگیرم..
    کسی می دونه نرخ مکالمه چقدره مثلا برای 3؟اگه بخوام پلن بگیرم می تونم به خارج از uk زنگ بزنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhsn نمایش پست ها
    من اکثر تماس هام به خارج از uk به سایر کشورهای اروپاییه. ممکنه بگین بهتره از کدوم شرکت سیم کارت بگیرم..
    کسی می دونه نرخ مکالمه چقدره مثلا برای 3؟اگه بخوام پلن بگیرم می تونم به خارج از uk زنگ بزنم؟
    بهترین چیزی که می تونید بگیرید پلن های اروپایی اسکایپه. برای اینترنت هم یه قرارداد ارزون قیمت All-you-can-eat از 3 بگیرید.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    تو انگلیس ایرانسل آنتن میده ؟ من می‌خوام برای یکی دو روزه اول که هنوز سیم کارت نگرفته ام یک ایرانسل ببرم
    همراه اول چطور؟
    در مورد هزینه هاش تو وب سایت نوشته طبق هزینه انگلستان حساب میشه بنابراین من نفهمیدم بالاخره یک اس ام اس بیا تماس کوتاه با ایران چقدر تمام میشه
    ممنون اگر راهنمایی کنید
    آنتن میده. هزینه تماس با ایرانش که خیلی خیلی زیاده. بهتره از همون روزهای اول سیم کارت pay as you go بگیرید. برای تماس با ایران هم میتونید تا زمانی که جایگزین مناسبی پیدا کنید از سیم کارهای بین المللی که همه جا میفروشن استفاده کنید. مشکل خاصی نخواهید داشت. راه های ارتباطی کلا خیلی متنوع هست و لازم نیست با سیم کارت ایرانسل دو سه روز رو سر کنید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط J14 نمایش پست ها
    سلام، کسی‌ می‌دونه بابت هر کیلو اضافه بار چقدر جریمه می‌گیرن؟ پروازم BMI هست و ۲۰کیلو بار!!!!!!!!
    بی ام آی رو نمیدونم. اما ایران ایر از لندن به تهران برای 12 کیلو اضافه بار 130 پوند درخواست کرد.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

سلام دوستان
    بهترین و ارزان ترین راه انتقال وسایل زندگی و لباسها از لندن به تهران برای حدودا 300 کیلو بار از طریق کدام شرکت میباشد؟
    طبق قوانین گمرکی هر 5 سال یکبار میتوان از معافیت گمرکی برای move کردن استفاده نمود این قانون شامل وسایل نو برای سوغات می شود؟
    اگر دوستان کسی تجربه داره ممنون میشم اگه راهنمایی کنن
    قیمتی که من از Shiraz Travel گرفتم حدودا کیلویی دو پوند تا پانصد کیلو + 60 پوند بارنامه + 60 پوند حمل بار تا محل زندگی = تحویل در گمرگ فرودگاه امام

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    همراه اول چطور؟
    ممنون اگر راهنمایی کنید
    آنتن میده ولی شما بهتره وقتی رسیدید یک سیم کارت بخرید که گرون نیست، اگر هم آدرسی از قبل دارید میتونین قبل از رفتنتون یک سیم کارت رایگان سفارش بدین که به آدرستون ارسال بشه از طریق سایت اوپراتورها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)