صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 252 , از مجموع 252

موضوع: تالار معرفی و اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

پیش فرض پاسخ : تالار اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به

نقل قول نوشته اصلی توسط babykoko نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا بعد از فارغ التحصیلی ارشد هم میتوان مقاله داد؟؟؟؟ affiliation ام رو دانشگاه مقطع قبلیم بدم؟؟؟؟؟؟ آخه مقاله جدیدم مروریه برای کنفرانس بین المللی میخوام و مرتبط با تز ارشدم نیست!!!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنین....
    سلام بله می شود و البته در مورد affiliation ، اگر همچنان قادر به استفاده از ایمیل دانشگاه هستید بله می توانید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

پیش فرض پاسخ : تالار معرفی و اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

سلام دوستان.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ارائه ی مقاله ی کنفرانسی واقعا چقدر تاثیر داره؟
    من توی رزومم مقالاتی دارم. اخیرا دارم روی یک مقاله کار می کنم. گفتم شاید بد نباشه از یک بخشی از داده هام یک مقاله ی کنفرانسی هم بدم. گشتم و یک کنفرانس بین المللی داخلی که حامیان علمی خوبی داشت هم پیدا کردم که البته 2-3 روز وقت داره. ولی با توجه به هزینه ها، زمان کم، این نکته که خیلی کم پیش میاد مقالات کنفرانسی سایتیشن بگیرن (مگر اینکه کنفرانس بین المللی واقعی و خیلی با اعتباری باشه) واقعا این سوال برام پیش اومد واقعا از این به بعد وقتمو برای کنفرانس بذارم یا نه؟
    من در حال حاضر شرکت در کنفرانس رو به عنوان گسترش شبکه ی کاری و علمیم در نظر ندارم .و می دونم این هم برای حودش موضوع قابل توجهیه.
    بیشتر منظورم از این سوال بررسی ارزش علمی ، تاثیر در روزمه و مسائلی از این قبیله.

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)