صفحه 11 از 26 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 252

موضوع: تالار معرفی و اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : تالار اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

سلام به همگي دوستان، ببخشيد اگه سوالم ربطي به اينجا نداره ولي واقعا هرچي گشتم جاي ديگه اي واسه پرسيدنش پيدا نكردم.
    ميخواستم بدونم كشورهاي ديگه چيزي مثل جشنواره هاي ما ندارند؟ واسه ي ارسال داستان... شعر... نمايش يا كاراي ادبي اين سبكي... من كاراي اين سبكي زباد دارم ولي متاسفانه يا خوشبختانه همشون به زبان انگليسي هستن... و خيلي هم دوست دارم كه واسه جايي بفرستم چند تاييشون رو ولي هرچي تو نت مي گردم چيزي دستگيرم نميشه...
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : تالار اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

سلام دوستان

3rd International Conference on Machine Learning and Computing (ICMLC 2011

http://www.icmlc.org/

من Reviewer این کنفرانس هستم. این امکان از جانب کنفرانس به Reviewer ها داده می شه تا مقالاتی رو Recommend کنن و طبق گفته خودشون اون مقالات 5-3 روزه اکسپت می شه.
    دوستانی که می خوان مقالاتشون Recommend بشه با من تماس بگیرن.
    لازم به توضیحه که من اینکارو بدون هیچ چشمداشتی انجام می دم. فقط دوست داشتم از امکاناتی که در اختیارم قرار داده شده به نفع بچه های اینجا هم استفاده ای بشه.
    و صد البته که هر مقاله ای هم قابلیت Recommend شدن نداره و باید بررسی بشه.
    پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    سلام به همگي دوستان، ببخشيد اگه سوالم ربطي به اينجا نداره ولي واقعا هرچي گشتم جاي ديگه اي واسه پرسيدنش پيدا نكردم.
    ميخواستم بدونم كشورهاي ديگه چيزي مثل جشنواره هاي ما ندارند؟ واسه ي ارسال داستان... شعر... نمايش يا كاراي ادبي اين سبكي... من كاراي اين سبكي زباد دارم ولي متاسفانه يا خوشبختانه همشون به زبان انگليسي هستن... و خيلي هم دوست دارم كه واسه جايي بفرستم چند تاييشون رو ولي هرچي تو نت مي گردم چيزي دستگيرم نميشه...
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.
    سلام مجدد به همگي دوستان... خودم يه چيزايي پيدا كردم گفتم اينجا بگم شايد به درد بقيه دوستان هم بخوره...

همچين جشنواره هايي در كشورهاي ديگه به نام Literary Festivals مطرح هست كه بستگي به اون دانشگاهي كه اين فستيوال رو برگزار مي كنه ميتونه رقابت بر سر شعر، داستان، نمايشنامه يا هر چيز ديگه اين سبكي باشه... كه شكر خدا تا الان هر دانشگاهي كه من پيدا كردم و زمانش به من مي خورد براي فرستادن اثر، وقتي ميخواستم لاگين كنم اسم ايران تو ليست كشورها نبود...
    اميدوارم كه در اين زمينه ها هم به يه نتايجي برسيم در آينده اي نه چندان دور!

----------------
    راستي دانشگاه كلمبيا يه وركشاپ گذاشته به عنوان Summer Programs كه شامل همين رشته هاست... همه اطلاعات لازم تو سايت هست:
    http://arts.columbia.edu/summer-programs

ما كه شرايطش رونداريم... اونايي كه ميتونن از دستش ندن...
    موفق باشيد.

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اگه منو در مورد کنفرانسهای معتبر خارجی 2011 رشته حقوق جهت ارسال مقاله راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.
    ویرایش توسط آتیلا : December 26th, 2010 در ساعت 10:40 PM

THE INTERNATIONAL CONFERENCE FOR NANOMATERIALS SYNTHESIS AND CHARACTERIZATION 2011

http://insc2011.blogspot.com/p/paper-submission.html

MALAYSIA

Conference Date: 4 –5th July 2011, Workshop: 6 – 7th July 2011

Selected papers from this conference will be published in the SCOPUS indexed journal, Advanced Materials Forum published by Transtech Publications Switzerland. The proceeding of the conference will be published in CDs

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    سلام دوستان

3rd International Conference on Machine Learning and Computing (ICMLC 2011

http://www.icmlc.org/

من Reviewer این کنفرانس هستم. این امکان از جانب کنفرانس به Reviewer ها داده می شه تا مقالاتی رو Recommend کنن و طبق گفته خودشون اون مقالات 5-3 روزه اکسپت می شه.
    دوستانی که می خوان مقالاتشون Recommend بشه با من تماس بگیرن.
    لازم به توضیحه که من اینکارو بدون هیچ چشمداشتی انجام می دم. فقط دوست داشتم از امکاناتی که در اختیارم قرار داده شده به نفع بچه های اینجا هم استفاده ای بشه.
    و صد البته که هر مقاله ای هم قابلیت Recommend شدن نداره و باید بررسی بشه.
    پیروز باشید
    سلام
    یک کم عجیب ولی اغوا کننده به نظر میاد
    میشه بپرسم نانو تکنولوژی و نانو الکترونیک هم به این کنفرانس مربوط میشن؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان
    هر کسی در مورد کنفرانس های رشته عمران مخصوصا در زمینه ی بتن ، داخلی یا خارجی اطلاعی داره اینجا بگین....
    من موندم چیکار کنم؟چون برای پذیرش تا ژانویه سال آینده وقت دارم مدارکم رو ارسال کنم ...حالا اگه مقاله بنویسم و ببینیم تا اون موقع هیچ کنفرانس معتبری برگزار نمیشه خیلی زور داره
    راستی انجمن بتن ایران یه کنفرانس داره فقط نمیدونم کنفرانس معتبره یا نه ؟؟(منظورم IEEE یا EI یا Springer و ایناست)
    اینم سایتش

http://ici.ir/html/index.php?module=...isplay&pid=142

Senior Member sara123 آواتار ها

کسی میدونه " کنفرانس ديناميک شاره ها" سال 90 کجا برگزار میشه ؟؟؟
    ویرایش توسط sara123 : March 3rd, 2011 در ساعت 01:44 PM
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

http://www.sdiwc.net/kl/index.php

You are invited to participate in The International Conference on Informatics Engineering & Information Science that will be held in Kuala Lumpur, Malaysia, on Nov. 14-16, 2011.
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

2011 3rd International Conference on Mechanical and Electrical Technology

http://www.icmet.ac.cn

من technical committee این کنفرانس هستم. این امکان از جانب کنفرانس به من داده شده تا مقالاتی رو Recommend کنم.
    دوستانی که می خوان مقالاتشون Recommend بشه می تونن پیام خصوصی بدن.

پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)