صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 252

موضوع: تالار معرفی و اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار معرفی و اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

سلام
    من خیلی دنبال یه کنفرانس که تاریخش هم نزدیک باشه در ضمینه شبکه های کامپیوتری گشتم. اما اکثرا هزینه های بالایی داره یا به نظر نا معتبر میاد . لطفا اگه کسی تو این ضمینه کنفرانسی می شناسه که هزینه اش زیاد نباشه می شه معرفی کنه؟
    ویرایش توسط soroush88 : January 19th, 2015 در ساعت 08:11 PM دلیل: نامرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تالار معرفی و اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

دوستان میشه لینکی به من معرفی کنید که کنفرانسهای مربوط به environment و soil science در اون آپدیت میشه؟

Junior Member Moonarpl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urban & Regional Planning-Master

سلام. دوستان اعتبار یک کنفرانس خارجی رو از روی چه گزینه‌هایی میشه فهمید؟
    و دیگه اینکه سایتی وجود داره که برگزارکننده های معتبر کنفرانس ها رو اعلام کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Industrial Engineering

سلام
    لیست کنفرانسهای معتبر خارجی برای رشته مهندسی صنایع رو کسی میتونه اینجا بزاره؟

Junior Member

سلام. دوستان من یه مقاله با فرمت IEEE و به لاتین آماده کردم و میخوام دنبال یه کنفرانس بگردم واسه سابمیتش اما نمیدونم باید چی کار کنم. توی سایت IEEE هم رفتم اما چیزی نمیفهمم! موضوعم پردازش تصویر و کامپیوتر هست... چی کار کنم؟؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

در پاسخ به سوالات زیر :
    سلام. دوستان من یه مقاله با فرمت IEEE و به لاتین آماده کردم و میخوام دنبال یه کنفرانس بگردم واسه سابمیتش اما نمیدونم باید چی کار کنم. توی سایت IEEE هم رفتم اما چیزی نمیفهمم! موضوعم پردازش تصویر و کامپیوتر هست... چی کار کنم؟؟؟

-------------
    سلام
    لیست کنفرانسهای معتبر خارجی برای رشته مهندسی صنایع رو کسی میتونه اینجا بزاره؟

------------
    سلام. دوستان اعتبار یک کنفرانس خارجی رو از روی چه گزینه‌هایی میشه فهمید؟
    و دیگه اینکه سایتی وجود داره که برگزارکننده های معتبر کنفرانس ها رو اعلام کنه؟

------------
    دوستان میشه لینکی به من معرفی کنید که کنفرانسهای مربوط به environment و soil science در اون آپدیت میشه؟
    ------------
    سلام
    من خیلی دنبال یه کنفرانس که تاریخش هم نزدیک باشه در ضمینه شبکه های کامپیوتری گشتم. اما اکثرا هزینه های بالایی داره یا به نظر نا معتبر میاد . لطفا اگه کسی تو این ضمینه کنفرانسی می شناسه که هزینه اش زیاد نباشه می شه معرفی کنه؟

در پاسخ این سوالات می توان گفت که :

خوشبختانه همه سوالات در یک زمینه مشابه هستند که برای جواب چند نکته رو خدمت شما دوستان عرض می کنم:

1- برای پیدا کردن کنفرانس های خارجی (نه داخلی ایرانی) سایت های زیادی هستند که کنفرانس ها رو اعلام می کنند برای نمونه سایت های زیر:
    http://www.allconferences.com/
    http://www.conferencealerts.com/
    http://www.ieee.org/conferences_events/index.html (کنفرانس های مخصوص IEEE)
    http://www.allconferencealert.com/
    2- راه دیگه ایی که برای یافتن کنفرانس تخصصی برای رشته های خاص وجود داره بهره بردن از گوگل هستش بطور مثال یکی می خواد در مورد رشته کامپیوتر و نرم افزار افزار ی کنفرانس پیدا کنه به شیوه ی زیر سرچ می کنه که که عبارت software engineering conferences 2015 رو تو گوگل میکنه و در نتیجه ها به دنبال اون چیزی که میخواد میگرده، یا ی شیوه ی دیگه اینکه چون اکثر کنفرانس ها معمولا زیر شاخه های زیادی یا اگرم محدود باشه در یک زمینه دارن می تونید بیس کلی رو سرچ کنید مثلا عبارت computer engineering conferences 2015 به این صورت به اون چیزی که میخواید بهتر نزدیک خواهید شد.یا مثلا این مورد دوستمون در خصوص پردازش تصویر می تونن image processing conferences 2015 رو سرچ کنن.
    3- از کجا بفهمیم مقاله کنفرانس تو ی مجله معتبر چاپ میشه یا نه ؟
    خوب جواب سادس: شما وقتی یک کنفرانس رو انتخاب می کنید،تو قسمت توضیحات اون کنفرانس می تونید بخونید که شیوه ی چاپ مقالات به چه شکلی است مثلا در یک کنفرانس چنین توضیح داده است که

Journal Publication: Qualified papers will be selected to publish in “EnvironmentAsia” international journal (http://www.tshe.org/ea/), which is covered by Scopus, DOAJ, EBSCO, TCI and Geobase bibliographic databases.

منبه این کنفرانس : http://www.tshe.org/environmentasia-2015/
    شما می توانید در خصوص ژورنال چاپ کننده تحقیق کنید.
    چند نکته:
    1- فرمت مقاله خود را با فرمت مورد نظر کنفرانس هماهنگ کنید،معمولا این راهنمایی در قسمت instruction for authors وجود دارد یا قسمت های به نام های مشابه مثلا format of papers, guides for authors و مشابه
    2- الزاما پولی بودن کنفرانس و مجله نشان دهنده بی اعتباری نیست به چند دلیل:
    2-1- هر کنفرانس هزینه های بسیاری دارد پس قابل قبول است
    2-2- بسیاری از مجلات به سمت فرایند open access می روند و به این صورت که هزینه جاپ را از نویسنده گرفته و رایگان در اختیار دیگران قرار می دهند.
    پس بجای این تصور اشتباه برید و وضعیت مجله را از پایگاه های معتبر جستجو کنید.
    3- حیطه ی هر کنفرانس و مجله را مد نظر داشته باشید.
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

سلام کسی یه کنفرانس رایگان در رشته کنترل سراغ داره؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها

فکر نمی کنم اصولا کنفرانس رایگان وجود داشته باشه عزیز.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

نمیدونم تو این تاپیک به جز معرفی کنفرانس ها، میشه خبر هم داد از نتیجه شون یا نه؟ حالا من میگم:

یکی از مقالات من تو کنفرانسی در اروپا به خاطر ایرانی بودنم ریجکت شد اینم ایمیلش:

6th european conference for aeronautics and space sciences
    29 June - 3 July, 2015 - Kraków (Poland)

Dear ###,

The Scientific Committee of EUCASS 2015 has decided to reject your following abstract:

Abstract number: ###
    Title: #####
    Submitted by: #####

The Scientific Committee applied the European Community rules that forbid today to accept presentations from Iranian entities.

We thank you for your submission and your interest in EUCASS.

Best regards

افسوس

من فک میکردم این اتفاقا فقط تو ژورنالها میفته.
    و اینکه با مذاکرات سیاسی اخیر دیگه دوره این بازیها تموم شده.

به قول بچه ها: "این چه وضعه توافقه؟"

ایشالله بقیه دوستان موفق باشن

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها

با سلام
    کلا سوال من هم هست کنفرانس خارجی رایگان وجود دارد؟؟؟؟ والا مثلا 500 یورو خیلی زیاده و من نتونستم یک مقاله پذیرفته شده را چاپ کنم
    {مهندسی عمران*ژئوتکنیک}
    I spring over the spring with the spring in the spring

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)