صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 252

موضوع: تالار معرفی و اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار معرفی و اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

سلام

بچه ها کسی برای SPIE مقاله فرستاده که پذیرش هم شده باشه؟

پیش فرض پاسخ : تالار معرفی و اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

سلام بر همه دوستان

میخواستم ببینم کسی از دوستان کنفرانس معتبری در حوزه رباتیک و به طور خاص در این زمینه ها: bio robotic, rehabilitation robotic, humanoid robotic سراغ نداره که ددلاین پذیرش مقالاتش تقریبا توی ژانویه یا فوریه باشه؟
    البته Robio و IEEE Humanoid رو میشناسم اما ددلاینشون دیره برای من. اگر کسی غیر از اینها سراغ داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math

سلام
    از دوستان مجلات معتبر در زمینه آموزشی سراغ دارین مقاله چاپ کنم
    مقاله من برا ی چاپ تو مجموعه مقالات یه کنفراس بین الملی تو دبی قبول شده
    سوالم اینه که بهتره خودم دنبال مجلات ای اس ای باشم مقالمو چاپ کنم یا اینکه این کنفرانس خودش با گرفتن هزینه ای اونو تو یه مجله ای اس ای چاپ میکنه کدوم بهتره؟
    ممنون

INTERNATIONAL CONGRESS ON TECHNOLOGY - ENGINEERING & SCIENCE 2016, 13-14 February in Kuala Lumpur, Malaysia.
    This congress is involving following conferences:
    International conference on Nanotechnology, Nanoscience & Advanced Materials (ICNNAM2016)
    International Conference on Chemistry, Chemical & Petrochemical Engineering (ICCCPE2016)
    International Conference on Material, Industrial & Mechanical Engineering (ICMIME2016)
    International Conference on Agricultural Science (ICAS2016)
    International Conference on Advances in Civil, Architecture and Environmental Engineering (ICCAEE2016)
    Accepted manuscript will be published in Scopus indexed journals.
    www.icontes.org

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

با سلام این کنفرانس معتبره؟http://onglobalization.com/2016-conference/registration

Junior Member

سلام دوستان
    من اخیرا واسه کنفرانس بین المللی (International scientific conference "Economics and Management, ICEM") چکیده یک صفحه ای طبق تمپلتی که خود کنفرانس ارائه داده بود، سابمیت کردم وقتی سایت کنفرانس رو چک میکنم هنوز تو مرحله in review ــه در حالی که ادیتور دوبار چکیده رو چک کرده ولی نظری نداده، خیلی نگران شدم... تو تمپلتی که کنفرانس ارائه داده بود این بخش هارو باید تکمیل میکردم
    Abstract
    Purpose of the article
    Methodology/methods
    Scientific aim
    Findings
    Conclusions
    که من به غیر از Abstract که گفته بود 300 کلمه باشه بقیه رو خودم نوشتم ولی تو نوشتن بخش Abstract از 8 تا مقاله مرتبط استفاده کردم و با تغییر جملاتشون اون قسمت رو تکمیل کردم حالا نگرانیم از بابت بخش Abstract ـه ممکنه بفهمن من از مقالات دیگه استفاده کردم و به خاطر همین موضوع ریجکت بشه؟

سلام دوستان اعتبار کنفرانس زیر چطوره ؟
    www.psco-conference.org

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

از کدوم سایت میتونیم کنفرانس های معتبری رو که تو یه کشور خاص برگذار میشه پیدا کنیم؟؟؟

Junior Member

دوستان، این کنفرانس که در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد رو تا چه حدی معتبر و ارزشمند می دونید؟ آیا ارسال یک مقاله انگلیسی و پذیرش اون توسط این کنفرانس، میتونه باعث افزایش وزن رزومه جهت پذیرش در مقطع بالاتر دانشگاه های معتبر خارجی بشه؟
    http://cit2016.ir/fa
    حقیقتش بودجه کافی رو برای ارسال مقاله به کنفرانس های چند صد دلاری خارج از کشور ندارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات-سیستم

این کنفرانس داخلی چطور هست اعتبار داره؟ نتیجه کار پایان نامه ام رو می خواستم بفرستم براش؟ برای کنفرانس مهندسی برق فرستادم پذیرش شد ولی هزینش بالا بود ثبت نام نکردم . یه چیز دیگه من از بس شنیدم ژورنال های isi سختگیرن می ترسم بفرستم ؛ حالا این مقاله من که تو icee2016 پذیرش شده احتمال داره تو ژورنال خارجی isi پذیرش بشه یا سطح اونا خیلی بالاست.
    http://cbconf.ir/fa/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)