صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42

موضوع: پزشکی در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در آمریکا

سلام
    من لیسانس ریاضی کاربردی دارم ,الانم در آمریکا هستم . ویزای F2 دارم,ولی علاقه دارم رشته دارو سازی بخونم ,کسی از دوستان اطلاعی در مورد نحوه شروع و هزینه ها داره؟ در ضمن اگر بری کالج pharmacy assistant بخونی بعد واسه اینکه بخوای دکترا بگیری باید امتحان خاصی بدی ؟ یا میتونی در ادامه اون رشته دکترا بگیری؟

سلام . من میخوام برای پزشکی برم آمریکا .میخواستم بدونم چه مدارکی برای این کار لازمه . میخوام پزشکی کلا اونجا شروع کنم دیپلم ام هم سال بعد میگیرم یعنی سال 92 93 .

Junior Member

دوستان کسی هست که اطلاعاتی در زمینه phd بالینی داروسازی داشته باشه؟کسی می دونه چه دانشگاهی بهتره؟

پیش فرض پاسخ : بررسی پزشکی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط sd7 نمایش پست ها
    Dear Bardia
    اگر پزشکی رو خوندین و حالا برای تخصص میخواین برین آمریکا من می تونم کمکتون کنم چون دارم تو همین زمینه کار می کنم، اما اگه تصمیم دارین که رشته ی پزشکی رو اونجا شروع کنین و بخونین من کمک زیادی نمیتونم بکنم واطلاعات زیادی ندارم.

سلام دوست عزیز
    تا چند ماه دیگه پزشکی عمومی من تمام میشه و قصد تحصیل در آمریکا رو دارم
    مشکلی از نظر مهاجرت ندارم
    چه آپشن هایی برای ادامه تحصیل دارم

مرسی (:

سلام دوستان...من 27 ساله و دیپلمه هستم می خوام برم امریکا و پزشکی بخونم.میدونم که باید لیسانس مرتبط داشته باشم تا بتونم وارد پزشکی بشم.معدلم دیپلم11 و پیشم13 هست .زبانم خوبه. اما هنوز واسه ایلتس اقدام نکردم..مشکل مالی هم ندارم..می خوام بدونم شانسی دارم که واسه لیسانس زیست شناسی یه دانشگاه متوسط پذیرش بگیرم و بعد وارد پزشکی بشم یا بهتره اینجا زیست بخونم و با معدل بالا 4 سال دیگه واسه پزشکی اپلای کنم...با توجه به سنم 4 سال دیگه محدودیت سنی واسه اپلای پزشکی نخواهم داشت؟ سپاسگزارم...

Junior Member

واایییی میشه یکی بگه اگه کارشناسی و اونجا خوندی...بازم گرفتن پذیرش و بورس برای پزشکی سخته؟؟؟ همه اطلاعات لازم رو بدید لطفا...تحت چه شرایطی بورس میدن؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Virology. Tehran University of Medical Sciences

من فوق لیسانس ویروس شناسی پزشکی از دانشگاه تهران دارم، الان هم آمریکا هستم و اقامت دایم دارم، چگونە می توانم برای رشتە پزشکی اپلای کنم؟

Junior Member elaheh1973 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering-SUT

سلام دوستان
    کسی اینجا در حال آماده شدن برای امتحانات usmle هست یا کسی که به تازگی این امتحانات رو پاس کرده باشه
    ممنون میشم زود جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology- Cal State Uni

سلام:
    براى گرفتن پذيرش از دانشگاههاى پزشكى آمريكا بايد اول يه ليسانس بگيريد، بعد امتحان mcat رو بديد و در اين فاصله هم كلى كار داوطلبانه تو بيمارستانا كنيد و ريسرچ هم بكنيد. بعد اين مراحل تازه ميتونيد أپلاى كنيد براى دانشگاههاى پزشكى. مسىله اى كه وجود داره اينجا اينه كه دانشگاههاى پزشكى مدارك ليسانس كشورهاى ديگه رو قبول نميكنن و شما بايد ليسانستون رو از آمريكا گرفته باشيد.
    اين براى كسايى هستش كه مدرك پزشكى ندارن و تازه ميخوان شروع كنن.
    اونايي كه مدرك ليسانس دارن ميتونن بيان براى يه ليسانس أپلاى كنن و مقدارى از واحدهاشون رو تطبيق بدن و اينجا مدرك بگيرن.
    لازم به ذكرِ كه ورود به پزشكى در آمريكا خيلى رقابتيه و با رشته هاى ديگه خيلى خيلى فرق داره. اگه مصمم هستيد كه ميخواين اين كار و انجام بديد بدونيد كه اصلا كار آسونى نيست و بايد خيلى تلاش كنيد. مخصوصا هم اگر گرين كارت نداشته باشيد.

Junior Member

سلام.
    من دیپلم تجربی با معدل 19 هستم . و سه ماه دیگه از طریق سرمایه گذاری به امریکا میرم ، از اونجایی که به من گرین کارد موقت دادند این توی روند پذیرش از دانشگاههای امریکا در رشته ی دندانپزشکی تاثیر داره یا نه؟
    با تشکر فراوان

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)