صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: | انواع ویزا | انواع اقامت | در هندوستان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member EMAD RSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

Post | انواع ویزا | انواع اقامت | در هندوستان

با سلام .
    از دوستانی که اطلاعاتی در مورد نحوه ی گرفتن ویزا برای هند دارند خواهش می کنم در این تاپیک بگذارند بقیه هم استفاده کنند . با تشکر

پیش فرض پاسخ : چه طوری ویزا برای هند بگیرم؟

سلام
    هیشکی اینجا جواب نداده شاید به خاطر اینکه خیلی سوال کلی اما من یک سوال خاص دارم:
    من میخوام در یک کنفرانس در هند شرکت کنم. رفتم تو سایت سفارت هند دیدم ویزای مخصوص کنفرانس داره که هم از ویزای توریستی گرونتره هم زمان جواب دادنش بیشتره. با یک آزانس مسافرتی مشورت کردم گفت با ویزای توریستی هم میتونی بری. به نظرتون باید چیکار کنم؟

Junior Member

خواهش میکنم یک نفر به من کمک کنه من مدت زیادی میخوام برم هند چون رسته ای که الان میخونم را اصلا دوست ندارم اما مشل سربازی دارم اما پدرم میتونه یه پاس واسم جور کنه که با اون پاس میتونم از ایران به طور قانونی خارج شم اما نمیدونم تو هند بام چطور برخورد میشه ایا دیپورتم میکنن ؟ایا دانشگاه ثبت نامم میکنن ؟ایا این کار شدنی و درسته خواهش میکنم من را راهنمایی کنید !!

Junior Member

من فکر میکنم اگه با ویزای توریستی بری هند که مبلغش ۴۷ هزارتومن هست، و بعد در حین اقامتت در هند بری به یک کنفرانس کسی از اونجا پرتت نکنه بیرون. یعنی که گمون نکنم مشکلی داشته باشه. اما:
    برای گرفتن ویزای توریستی باید مدارک زیر رو به آدرس خیابان بهشتی، بین مترو و اتوبان مدرس، دست راست، پلاک 249 طبقه همکف مراجعه کنی:
    کپی شناسنامه (واقعا نمیدونم چه اهمیتی داره اما بدون این هیچ کاری نمیکنن. کارت ملی هم قبول نیست)
    اصل پاسپورت
    دو قطعه عکس رنگی
    بلیط رفت و برگشت تایید شده.
    حالا این بلیط جریانش اینه که تو بلیط رفت و برگشتت رو با توجه به برنامه سفرت از یه آژانس مسافرتی چیزی میخری، و پرینتش رو میدی به اینجا.

Junior Member

یعنی‌ با ویزا ی توریستی می‌شه رفت هند و اونجا دانشگاه پذیرش گرفت و ثبت نام کرد و همون جا تبدیل به ویزا ی دانشجویی کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Goethe Universität

ببینید من یه راهنمایی کلی میکنم
    اولا برخورد اونا با شما در هند کاملا معمولیه نه بی احترامی میشه نه احترام زیادی میزارن بهت
    اما در مورد ویزا اگه لیسانس داری و واسه فوق میخوای بری اونجا میتونی با 5 میلیون وثیقه بری ولی اگه واسه لیسانس میری باید موضوع سربازی رو حل کنی
    بعد میتونی از طریق شرکتهایی که الان دانشجو میفرستن اقدام کنی با ویزای دانسجویی بری واسه زبانت هم اگه مبتدی هستی مشکلی نیست اونجا 6 ماه میخونی راه میافتی در واقع وقتی واسه دانشگاه ثبت نام کردی واست پیش نیاز میشه
    من خودم کسی رو سراغ دارم که این کارشه ویزا میگیره اگه خواستی تو یاهو بهم پی ام بده : prince_keivan
    کاره خود منو این دوستمون داره درست میکنه کاره برادرم هم اون درست کرد
    و از نظر تحصیلی هم باید بگی چه رشته ای میخوای بخونی از نظر پزشکی دندانپزشکی و داروسازی هند خیلی قویه و خوبه ولی اگه مهندسی میخوای بخونی من شدیدا توصیه میکنم نروژ رو انتخاب کنی البته نه اینکه هند ضعیف باشه ولی نروژ واقعا گزینه ی عالی تریه
    در مورد ویزات هم بله میتونی پذیرش رو که گرفتی از دانشگاه واسه تمدید ویزا بری بگی ویزا دانشجویی بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط online نمایش پست ها
    یعنی‌ با ویزا ی توریستی می‌شه رفت هند و اونجا دانشگاه پذیرش گرفت و ثبت نام کرد و همون جا تبدیل به ویزا ی دانشجویی کرد؟
    تا اونجایی که من اطلاع دارم امکانش نیست..یعنی برای گرفتن ویزای تحصیلی مجبوری دوباره برگردی ایران..اما ویزا برای یادگیری زبان این طور نیست. پذیرشتو می گیری بعدش ویزای تحصیلیتو

نقل قول نوشته اصلی توسط Morricone نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم امکانش نیست..یعنی برای گرفتن ویزای تحصیلی مجبوری دوباره برگردی ایران..اما ویزا برای یادگیری زبان این طور نیست. پذیرشتو می گیری بعدش ویزای تحصیلیتو
    مثل اینکه قانون چنج کورس رو شما خبر نداری که 8 ماهه اومده؟ واسه هر تغییری تو نوع تحصیل یا دوره ! تشریف ببرید ایران از اونجا دوباره باید درخواست ویزا داد.
    این هندیا هم واسه ما آدم شدن
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض پاسخ : | انواع ویزا | انواع اقامت | در هندوستان

من یه سوال فوری دارم. من ویزای دانشجویی گرفتم برای هند و توی ویزام زده port of entry بمبئی. ولی بلیط هواپیمام برای کلکته هستش. یه نفر تو سفارت بهم گفت حتما باید برم بمبئی و نمیشه اول برم جای دیگه. کسی خبر داره این قضیه چقدر درسته؟ من دانشگاهم نزدیک کلکته است. اون موقع که درخواست ویزا دادم زدم بمبمئی چون میخواستم برم چیش یکی از دوستان و بعد جور نشد و یه راست میخوام برم دانشگاه

به نظرتون من بلیطم رو عوض کنم؟ اگه نکنم چی میشه؟
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

پیش فرض پاسخ : | انواع ویزا | انواع اقامت | در هندوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabounr نمایش پست ها
    من یه سوال فوری دارم. من ویزای دانشجویی گرفتم برای هند و توی ویزام زده port of entry بمبئی. ولی بلیط هواپیمام برای کلکته هستش. یه نفر تو سفارت بهم گفت حتما باید برم بمبئی و نمیشه اول برم جای دیگه. کسی خبر داره این قضیه چقدر درسته؟ من دانشگاهم نزدیک کلکته است. اون موقع که درخواست ویزا دادم زدم بمبمئی چون میخواستم برم چیش یکی از دوستان و بعد جور نشد و یه راست میخوام برم دانشگاه

به نظرتون من بلیطم رو عوض کنم؟ اگه نکنم چی میشه؟
    توی ویزا که شهر ورودی رو نمیزنن !

توی فرم هایی انلاینی که برای ثبت نام قبل از مصاحبه سفارت هند میکنید اونجا باید این رو بنویسید ! ربطی به ویزاتون نداره ، چون توش نمینویسن
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)