صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36

موضوع: قانون تولد فرزند در آمريكا

پیش فرض پاسخ : قانون تولد فرزند در آمريكا

با سلام
    فرزندی در آمریکا متولد می شود تا 21 سالگی هیچ روندی در اقامت پدر و مادر ندارد این درست حال یه سوال پدرو مادر و فرزند می توانند از آمریکا خارج و بعد از چند ماه دوباره وارد خاک آمریکا شوند؟ قابل ذکر است که پدرو مادر فرزند 7 ساله متولد ایران هم دارند؟
    - آیا فرزند پسر متولد ایران تا زمانی که پدرو مادر در آمریکا هستند می تواند در آمریکا باشد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khanomi1033 نمایش پست ها
    با سلام
    فرزندی در آمریکا متولد می شود تا 21 سالگی هیچ روندی در اقامت پدر و مادر ندارد این درست حال یه سوال پدرو مادر و فرزند می توانند از آمریکا خارج و بعد از چند ماه دوباره وارد خاک آمریکا شوند؟ قابل ذکر است که پدرو مادر فرزند 7 ساله متولد ایران هم دارند؟
    - آیا فرزند پسر متولد ایران تا زمانی که پدرو مادر در آمریکا هستند می تواند در آمریکا باشد ؟
    سلام
    اگر بتونند ويزا بگيرند بله ميتونند دوباره وارد امريكا بشند ولي اين موضوع ربطی به تولد بچه اشون در امريكا نداره، امتيازي براشون نخواهد داشت.

ممنون از اینکه سریع جوابمو دادید.
    حال اگر پدرو مادرو فرزندی ویزایf1وّf2 داشته باشند و فرزندی دیگر در خاک آمریکا متولد شود تا زمانی که فرزند متولد شده در آمریکا بخواهد آنجا باماند پدرو مادر حتی با به اتمام رسیدن ویزایشان می توانند همراه با فرزند اول در آمریکا بمانند؟

در ضمن در ارتباط با سوال اول : خوب بر فرض مثال فرزند 3 ساله به تنهائی که نمی تواند سفر کند حال اگر پدر ویزای تحصیلی داشته باشد اگر فرزند با خانواده از امریکا خارج شود باز برای برگشت باید درخواست ویزا داشت با اینکه فرزند شهروند آنجاست و کوچک است و قادر به تنهایی سفر کرد نیست؟
    ویرایش توسط Mostafa_CM : April 12th, 2015 در ساعت 08:26 AM دلیل: ترکیب پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khanomi1033 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه سریع جوابمو دادید.
    حال اگر پدرو مادرو فرزندی ویزایf1وّf2 داشته باشند و فرزندی دیگر در خاک آمریکا متولد شود تا زمانی که فرزند متولد شده در آمریکا بخواهد آنجا باماند پدرو مادر حتی با به اتمام رسیدن ویزایشان می توانند همراه با فرزند اول در آمریکا بمانند؟
    خير نميتوانند بمانند
    همانطور كه قبلن هم بحث شد يه بچه امريكايي نميتونه پدر و مادر و برادر ايرانيش رو در امريكا نگه داره

Junior Member

سلام. من و همسرم هر دو گرین کارد داریم و الان با پاس سفید ایران هستیم، من باردار هستم و خدابخاد حدود ۳ ماه دیگه فرزندم در ایران به دنیا میاد. ما قصد داریم زمانی که فرزندم زیر ۲ سالش بشه برگردیم عمه ریکا، ميخاستم بدونم الان برای بردن فرزندم چیکار باید کنیم؟ کسی از دوستان تجربه ی مشابه داره ؟ ممنون

Junior Member

با درود و سپاس
    همسرم سيتي زن آمريكاست و الان در آمريكا مشغول كار و زندگي است. من ساكن ايرانم و پاسپورت ايراني دارم.همسرم باردار تا ٥ ماه ديگه بچه مون به دنيا مياد.آيا راهي يا ويزايي براي من وجود داره كه بتونم زمان تولد بچه ام كنار همسرم در آمريكا باشم؟ اگر دوستان اطلاعاتي در اين زمينه دارن لطفا بفرماييد. سپاس فراوان

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234