صفحه 4 از 27 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 263

موضوع: اخبار مرتبط با تغییرات آزمون GRE General) GRE REVISED)

INGWAY
    Guest

پیش فرض پاسخ : تغییرات آزمون GRE General در سال 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط اردوان نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه یکم بیشتر راجع به معایب و مزایای این تغییرات بگین؟ من میخوام تصمیم بگیرم که بهار CBT بدم یا آبان سال بعد PBT. برای انتحان جدید بازم باید 5000 تای بارونز رو بخونم؟ راستی با توجه به اینکه scale نمره ها عوض میشه به نظرتون ارزش نمره ها هم عوض میشه؟
    Hi, level of the words you need to know will not decrease at all, after all these are common words of English you will need to know even if you're watching movies! (believe it or not) so no matter when you take the test you need stuff like Barron's 3500 for utter success.

But number of questions that need all-out word knowledge will decrease significantly> no antonym and also no analogy anymore , and they will be relying on your reading comprehension abilities even more. Good for me but not for everyone probably!

I suggest you to take bigbook tests in 2 half (7 SC + 11 RC = 18) + (9 Analogy + 11 Antonym = 20), and try to answer each of these sections in a timely manner; based on my experience you will need about:
    22min out 30min of a current test for the first 18Qs
    08min out 30min of a current test for the second 20Qs.

Try that and see which is better!

Future tests will be like taking the 18Q/22M of current tests.

PBT scores will not change I guess (it is a little confusing on ETS site) but CBT scores will change, having said that, certainly there will be some score conversion tables just like for current TOEFL PBT and iBT tests!

Good Luck

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Shamin نمایش پست ها
    سلام دوستان بالاخره چیزی در مورد منابع بعد از تغییر ازمون نگفتین ومن میخوام واسه ابان سال بعد امتحان بدم چه کتابایی رو باید بخونم؟
    I just saw your post after a month but I think I have answered your Q in the above post. Generally for the time being preparation materials are the same, and actually will be the same because the changes are not in a way that some new prep. material can do much about them. You still need high command of English language + razor-sharp mind to quickly answer Quan (and also Verbal and AW) sections. For math, test prep will be almost the same. For Verbal you will need to focus much more on reading comprehension abilities, of course high vocab is always a must.

Junior Member

According to the information provided in the original website, there is no need to provide new test materials. It is implied that the administration is going to change the face not the contents for example the Analogies are likely going to be omitted and the main focus of the verbal section will be on the comprehension and understanding which is the exact goal to evaluate an examinee's skills in understanding their prospective professional career and life. So for now it'd be better to focus on the main context and inferred points from the pdf files information in the original website and make a close shot on their contents.

Junior Member

For example there will be a certain question on the tip of this bit that why they are going to provide calculators for the quantitative section?
    A possible answer based on the little information on the main website would be: The difficulty level of the questions in this section is going to increase .....OR....there will be some extra-operations to solve the problems which means within a fixed time and the falling rate of the accuracy, the rate of the error occurrence for the applicants may possibly increase.
    Any other possible opinions?

Junior Member

من الان سربازم و نمی تونم تا یک سال دیگه از کشور خارج شم، بنابراین جواب این سوال برام حیاتی هست، آیا آخرین فرصت برای شرکت در امتحان جنرال به شیوه ی فعلی همون 12 فوریه هست؟ یعنی اگه نشد باید صب کنم revised رو امتحان بدم، من الان وربال رو 500، ریاضی رو 750 و رایتینگ رو 3 می یارم. رشته ی فوقم مدیریت بازرگانی هست و می خوام واسه روانشناسی صنعتی دکترا اقدام کنم، به نظرتون این نمره بسه؟ می دونم رایتینگم تعریفی نداره، الان مردد هستم همین رو امتحان بدم یا خودمو واسه revised آماده کنم (اگه در سال 1990 هم نوع فعلی برگزار شه بهترین حالت برای منه، منتها نمی دونم می شه یا نه، توی سایت سنجش هم چیزی در مورد سال 90 نگفته) لطفن این سرباز وطن رو راهنمایی کنید

Junior Member

دوستان من دیگه راهنمایی نمی خوام، ثبت نام کردم رفت، واسه 12 فوریه، حدس می زنم آخرین بار با فرمت فعلی تو ایران باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مكانيك - دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل - دانشگاه مازندرا

بچه‌ها من مي‌خوام واسه آبان سال بعد GRE امتحان بدم كه تغيير مي‌كنه امتحان. از فرمت قبليش هم يه اطلاعات كلي دارم فقط. الان براي آمادگي واسه اين فرمت جديد، چه جوري بايد از منابعي كه از فرمت قبلي در دسترس هست استفاده كنم؟ براي اين فرمت جديد منبعي اومده توي ايران؟

دوستان کسی به کتاب زیر دسترسی داره

Official Guide to the GRE® revised General Test

راهنمای ETS برای آزمون جدید GRE

ممنون

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    من کل پست ها رو خوندو ولی راستش نفهمیدم که امتحان revised سختتر می شه یا راحتتر؟ منظورم اینه که بهتر میشه نمره گرفت یا نه؟؟
    به نظر شما اگر آخرای خرداد 90 برم دوبی computer base با سیستم قبلی امتحان بدم بهتره (بهتر نمره می گیرم)؟ یا صبر کنم آبان ماه تهران سبک تجدید نظر شده رو امتحان بدم؟
    خواهش می کنم بچه هایی که تجربه دارن یه جواب درست و قطعی بهم بدن، چون واقعا گیجم... نگرانم این همه برم دوبی امتحان بدم و آخرم... اشتباه کرده باشم:-(
    مرسی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کل پست ها رو خوندو ولی راستش نفهمیدم که امتحان revised سختتر می شه یا راحتتر؟ منظورم اینه که بهتر میشه نمره گرفت یا نه؟؟
    به نظر شما اگر آخرای خرداد 90 برم دوبی computer base با سیستم قبلی امتحان بدم بهتره (بهتر نمره می گیرم)؟ یا صبر کنم آبان ماه تهران سبک تجدید نظر شده رو امتحان بدم؟
    خواهش می کنم بچه هایی که تجربه دارن یه جواب درست و قطعی بهم بدن، چون واقعا گیجم... نگرانم این همه برم دوبی امتحان بدم و آخرم... اشتباه کرده باشم:-(
    مرسی
    خوب این سوالی که پرسیدی یه کم سخت هستش ! کسی نمی دونه آسون تر میشه یا نه ! ولی کلا از امتحان GRE نباید انتظار سادگی رو داشته باشی. این تغییرات معمولا خوب هستند و مثل کشور ما معمولا به ضرر همه نیستند.

درباره دبی باید بگم بازم بستگی به خودت داره و اینکه ددلاین دانشگاهی که می خوای کی باشه ! مثلا دانشگاه بیریکلیبرای رشته ما برای پذیرش در سال 2011 فال ، تاریخ 3 دسامبر 2010 رو گذاشته بود که بسیار بسیار تاریخ زودی هستش! در عین حال دانشگاه Montana State University تاریخ رو مارچ 2011 گذاشته! من اگه جای شما بودم می رفتم و می دادم چون این طوری حداقل 1 بار با امتحان آشنا می شی! من خودم 2 بار GRE دادم و بار دوم به دلیل آشنایی بیشتر با نوع امتحان نمره بهتری خواهم گرفت.

موفق باشی