صفحه 6 از 27 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 263

موضوع: اخبار مرتبط با تغییرات آزمون GRE General) GRE REVISED)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییرات آزمون GRE General در سال 2011

ببخشید ولی اگه برید سایت ETS می بینید که برای ایران هنوز paper ثبت نام می کنه (22 october 19 novenmber)
    نقل قول نوشته اصلی توسط اردوان نمایش پست ها
    سلام

از اول آگوست که میشه 10 مرداد دیگه GRE قدیمی برگزار نمیشه. امتحان مهر و آبان GRE revised هست. یه گزینه دیگه دارید .اون اینه که تا قبل از 10 مرداد برید کشور های همسایه و GRE CBT بدید.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinnn نمایش پست ها
    ببخشید ولی اگه برید سایت ETS می بینید که برای ایران هنوز paper ثبت نام می کنه (22 october 19 novenmber)
    سلام
    امتحان جدید GRE هم مثل امتحان قبلی هم PBT هست هم CBT. مثل قبل CBT تو ایران برگزار نمی شه. اون دو تاریخی هم که گفتین GRE PBT Revised برگزار میشه تو ایران.

Junior Member

منظور اردوان همون GRE General revised edition هست دوست عزیز.
    فعلا هم این طوری که از بولتن جدید مشخصه این امتحان به شکل جدید ولی به همان صورت کاغذی برگزار میشه. شما اگر می خوای امتحان رو به صورت قبلی بدی دیگه نمی تونی کاغذی بدی چون آخرین امتحان به شیوه قبلی ولی کاغذی فوریه 2011 تو ایران برگزار شد. باید بری به یکی از کشورهای همسایه و کامپیوتری بدی.

Junior Member

سلام بر دوستان
    من میخوام برای greکه تو اکتبره مطالعما شروع کنم ولی با وجود تغییراتی که قراره توی revise gre نمیدونم چطوری ویا از چه منابعی بخونم بهتره برا این سبک متفاوته gre
    اگه میشه بمن منابع جدید و همینطور از کدوم کتابا شروع کنم بهتره را هم بگین

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

والله چون نوع امتحان داره عوض میشه کمی سخته اظهار نظر کردن، از منابع جدید تنها چیزی که بیرونه همون کتاب خود ETS هستش، باید روی مهارت ریدینگ و کامل کردن جمله کار کنی، خب برای این کار هم لازمه که سطح لغاتت بره بالا فکر کنم بتونی قسمت کامل کردن جملات رو کماکان از بیگ بوک استفاده کنی، قسمت ریدینگ رو هم از بیگ بوک میشه استفاده کرد، یه سری تست آزمایشی هم دکتر برزآبادی تو وبلاگش گذاشته ، از اونها هم میتونی استفاده کنی

بعدشم چیزی که واضحه اینه که بازم باید سطح لغاتتو بالا ببری ،میتونی 1100 رو بخونی ، وربال ادونتج رو بخونی ، فعلا لغاتتو بکش بالا تا منابع بیشتری بیاد بیرون و روی اونها بتونی کار کنی

Junior Member

ممنون از راهنمايتون ولي اين big book‏ كه ميگيد را اگه ميشه اسم كامل كتاب ويا درصورت امكان لينك دانلودشا برام بذارين
    همينطور وبلاگ دكتر برز آبادي را

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

اینم قسمت وربال بیگ بوک
    http://www.4shared.com/get/3D8C81AD/bigbook.html
    ویرایش توسط pApAr : November 15th, 2013 در ساعت 01:41 PM دلیل: وبلاگ

با توجه به اینکه این تغییرات صرفاً برای جذب دانشجویان بیشتر هست و جنبه ی مالی داره، باید آسون تر بشه. این تغییرات در رقابت با امتحان GMAT هست که فکر کنم سال 2006 از ETS حق برگزاریش سلب شد و به شرکت Peterson's (یا Peason's) داده شد. حالا با تغییر فرمت امتحان میخوان کسانی که GMAT میدادن رو بکشونن به GRE.
    GMAT برای رشته های اقتصاد بود. در نیتجه قسمت ریاضی باید آسونتر بشه. قسمت وربال هم از اون حالت حفظی محض خارج شده و باید از رو جمله جواب ها رو تشخیص داد که کار رو ساده تر (و نه ساده) میکنه.

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط rasaonline نمایش پست ها
    با توجه به اینکه این تغییرات صرفاً برای جذب دانشجویان بیشتر هست و جنبه ی مالی داره، باید آسون تر بشه. این تغییرات در رقابت با امتحان GMAT هست که فکر کنم سال 2006 از ETS حق برگزاریش سلب شد و به شرکت Peterson's (یا Peason's) داده شد. حالا با تغییر فرمت امتحان میخوان کسانی که GMAT میدادن رو بکشونن به GRE.
    GMAT برای رشته های اقتصاد بود. در نیتجه قسمت ریاضی باید آسونتر بشه. قسمت وربال هم از اون حالت حفظی محض خارج شده و باید از رو جمله جواب ها رو تشخیص داد که کار رو ساده تر (و نه ساده) میکنه.
    1- به هیچ وجه برای جذب دانشجویان بیشتر نیست، حتی ممکنه بعضی ها از دادن نوع جدید به خاطر ناشناخته بودنش طفره برن (نمونش اردوان)، دانشگاه هایی هم که GMAT رو ترجیح میدن مشکلی با فرمت حال حاضر GRE ندارن اگر هم سوییچ کنن ربطی به این تغییر نخواهد داشت، مگر بهتر شدنش.
    2- به طور کلی امتحان به سمت سنجش بیشتر توانایی های ذهنی پیش میره و نتایجش به عنوان aptitude test ارزشمندتر میشه
    3- هیچ یک از قسمت های امتحان ساده تر نمیشه، به ویژه برای ایرانی ها که به شانسی زدن علاقه زیادی دارن و سطح زبان پایینی هم دارن شیوه حفظی و 5 گزینه ای قطعا ساده تره به طور خاص در مورد verbal اگر فکر میکنین ساده تر میشه میتونین این آزمایش رو انجام بدین و ببینین که چی میشه
    ویرایش توسط INGWAY : April 20th, 2011 در ساعت 10:30 PM

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

به نظر من حتی اگه این فرض رو بپذیریم که آزمون راحتتر میشه، از اون طرفم باید اینو در نظر بگیریم که انتظار دانشگاهها میره بالا و نمرات بالاتری رو میخواند.
    منم خودم جزو کسانی هستم که ترجیح میدم آزمون نوع قدیمی رو دوباره بدم.