صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 52 , از مجموع 52

موضوع: آرشیو شده: بحث و گفتگو در مورد تعداد متقاضیان هر رشته برای پذیرش پاییز 2010 سوئد

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : بحث و گفتگو در مورد تعداد متقاضیان هر رشته برای پذیرش پاییز 2010 سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    در این سایت تعداد رسمی متقاضیان و تعداد قبولی های دانشگاه های سوئد به تفکیک رشته وجود داره.این سایت یک سایت دولتی سوئد بوده واز استیودرا سوئدی به آن لینک وجود دارد
    http://www.vhs.se/sv/Statistik1/
    درود
    با سپاس فراوان از فراز عزیز...
    گرچه من امار شرکت کننده های رشته های خودم رو داشتم(چند پست بالاتر-47)ولی گفتم باز نگاه کنم...

هیشکدوم از چهار رشته ام رو نتونستم با توجه به کدشون و عنوان رشته پیدا کنم...

عجیبه...دو فایل با نام جدا و سایز متفاوت قرار داده شده ولی هر دو دقیقا یکی هستند...برای شما هم همینجوری است؟
    Antal sökande till programutbildningar till höstterminen 2010 که فایل پی دی اف شو دی ال کردم حجمش بود 225 کیلوبایت و 74 صفحه
    Antal sökande till kurser till höstterminen 2010که فایل پی دی اف شو دی ال کردم حجمش بود 1.29 مگابایت و 74 صفحه

این هم از شاهکارهای استودرا

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : بحث و گفتگو در مورد تعداد متقاضیان هر رشته برای پذیرش پاییز 2010 سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود
    با سپاس فراوان از فراز عزیز...
    گرچه من امار شرکت کننده های رشته های خودم رو داشتم(چند پست بالاتر-47)ولی گفتم باز نگاه کنم...

هیشکدوم از چهار رشته ام رو نتونستم با توجه به کدشون و عنوان رشته پیدا کنم...

عجیبه...دو فایل با نام جدا و سایز متفاوت قرار داده شده ولی هر دو دقیقا یکی هستند...برای شما هم همینجوری است؟
    Antal sökande till programutbildningar till höstterminen 2010 که فایل پی دی اف شو دی ال کردم حجمش بود 225 کیلوبایت و 74 صفحه
    Antal sökande till kurser till höstterminen 2010که فایل پی دی اف شو دی ال کردم حجمش بود 1.29 مگابایت و 74 صفحه

این هم از شاهکارهای استودرا
    اتفاقا من هم به این موضوع دقت کردم و باز هم نظریم مبنی بر اینکه سوئدی ها منطقشون کلا با ما فرق داره(نمی گم بی منطق هستن) تائید شد.تنها توجیهی که من دارم اینه که یکیشون نمونه ست و اون یکی جامعه است.البته این باز هم نظر شخصیه ولی به این دلیل این حرف رو می زنم که اول اون حجم پایینه تو این سایت بود بعدا دیگری رو گذاشتن
    به هر صورت این آمار تنها به این درد می خوره که تعداد به صورت نسبی دستمون بیاد که مثلا فلان رشته در مجموع پر طرفداره و مثلا فلان دانشگاه بیشتر متقاضی داره
    Some dance to remember, some dance to forget

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456