صفحه 85 از 85 نخستنخست ... 357576777879808182838485
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 844 , از مجموع 844

موضوع: بررسی علل احتمالی ریجکت

پیش فرض پاسخ : بررسی علل احتمالی ریجکت

سلام
    ببخشید من دوباره یه سوالی برام پیش اومده
    تو نتایج پذیرش سایت شما بر فرض نوشته مقدار فاند 19000 دلار ولی شهریه سالانه اون دانشگاه سالانه 40000 دلاره .
    سوال اولم اینه اون 19000 دلار رو هر سال میدن یا فقط یه بار میدن برای کل مدت تحصیل؟
    سوال دوم این که این دانشگاهی که مثال زدم الان شهریه رو کامل پوشش داده و 19000 دلار ه‍م به عنوان کمک هزینه میده یا اینکه دانشجو ملزم به پرداخت شهریه است و فقط با اون پول میتونه نصف شهریه رو بده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmm5554k نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من دوباره یه سوالی برام پیش اومده
    تو نتایج پذیرش سایت شما بر فرض نوشته مقدار فاند 19000 دلار ولی شهریه سالانه اون دانشگاه سالانه 40000 دلاره .
    سوال اولم اینه اون 19000 دلار رو هر سال میدن یا فقط یه بار میدن برای کل مدت تحصیل؟
    سوال دوم این که این دانشگاهی که مثال زدم الان شهریه رو کامل پوشش داده و 19000 دلار ه‍م به عنوان کمک هزینه میده یا اینکه دانشجو ملزم به پرداخت شهریه است و فقط با اون پول میتونه نصف شهریه رو بده؟
    برای هر مورد فرق میکنه. فاند در یک دانشگاه ممکنه معافیت از شهریه را بهمراه داشته باشه (که در امریکا معمول است) و در جای دیگر نه. مقدار فاند ممکنه سالانه باشه برای کل تحصیل یا مدت مشخصی از تحصیل یا فقط برای یک سال.

سلام دوستان
    من از دانشگاه uqam تو کبک پذیرش گرفتم .میخوام بدونم اگر الان من با پارتنرم عقد کنم ..ایشون میتونه همراه با من ویزای کار بگیره؟؟
    چون شنیدم بایذ 1دوره 6ماه 1سال از عقد گذشته باشه ولی خب ما الان داریم برای کارهای caq و ویزا اقدام میکنم
    البته عکس برای اثبات اینکه رابطه 1رابطه قدیمی بوده و برای گرفتن ویزا نبوده داریم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی چمران اهواز

سلام . من کارشناسی ادبیات انگلیسی دارم برای ارشد دانشگاه fu برلین میخوام اپلای بکنم ولی برای چند گرایش مختلف. میخوام بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ از استاداشون بپرسم یا چیزی نگم؟اگر بفهمن تاثیری روی پذیرش دادنشون پیش نمیاد(امکانش نیست که ریجکت کنن به همین دلیل)...؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)