صفحه 10 از 85 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 844

موضوع: بررسی علل احتمالی ریجکت

Member mohhhamad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی علل احتمالی ریجکت

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    دوست عزیز برا تافل که همون مینیمم کافی است. اما GRE مهمه. مقاله و GPA هم که جای خودش رو داره.
    در مورد تافل اونا دنبال کسی نیستند که مسلط به زبان باشه. معیاراونا فرای دو سه تا تست تو تافل هست. اگر استادی و دانشگاهی بخواد بگیره ، تافلت چه 80 باشه چه 120 میگیردت. به عبارت دیگر تافل کوچکترین نقشی در پذیرش و فاند نداره فقط یک مجوز وروده.
    البته اینا فقط برا امریکا صادقه
    حرف شما کاملا درسته در صورتیکه بتونید از لحاظ روزمه مخ استاد رو بزنید.اما تافل بالا!حداقله.یعنی باید بیاریدش.تافل بالا یعنی آقا من اندازه همون اروپاییها ، آمریکاییها،اونهایی که دانشگاه قبلیشون زبانشون انگلیسی بوده و...اونها که زبان اصلیشونه تو هرجای دنیا،که میخوان اقدام بکنن انگلیسی بلدم.
    این از این حالال بقیه چیزها رو بیار برای بررسی ورقابت.
    این کاربر ،غیر فعال است.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    دوست عزیز بر عکس نظر شما خیلی از با تجربه ها تو همین فروم رو نمره تافل تاکید داشته و دارند. مخصوصاً برای فاند گرفتن و به طور خاص برای TA این نمره می تونه تعیین کننده باشه. در ضمن چون این تستها استاندار و جهانی هستند معیار بهتری برای توانایی های یک فرد می تونند باشند تا نمرات درسی و معدل که می تونه بسته به دانشگاه، رشته، و نمره دهی استادها متفاوت باشه.
    البته در تاثیر معدل و مقاله که شکی نیست. اما نمرات آزمونهای زبان اینطوری هم که شما بی ارزشش کردید نیست.
    موفق باشید.
    البته من گفتم که GRE بسیار بسیار مهمه.
    در مورد تافلم گفتم که مینیم کفایت میکنه. ایجاد رقابت با چیزای دیگه است.
    تو فرم میگن اما ظاهرا که شواهد یه چیزای دیگه رو نشون میده!!
    شاید حق با شما باشه. موئد باشید

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodsharifi نمایش پست ها
    من هم دیدم که زیاد اینجا رو تافل تاکید شده،ولی وقتی من با داشتن مینیمم معدل+تافل خوب بازم ریجکت شدم احساس میکنم تافل چندان تاثیرگذار نیست.الان دنبال آسونترین دانشگاه آمریکا واسه پذیرش گرفتنم!!
    دوست عزیز، کسی اینجا نگفته که هر کی تافل خوب داره پذیرش می گیره که!! خودت داری می گی معدل خوبی نداشتی. بحث پذیرش یه مجموعه عوامل روش اثر می ذاره، که یکیش هم می شه نمره تافل. من قبول دارم که اثر معدل بیشتر از تافل هست. ولی اونطوری که دوستمون گفتند بی ارزش هم نیست و اینطور نیست که اصلاً مهم نباشه. من فکر می کنم در مورد شما نداشتن GRE هم خیلی موثر بوده.

در جواب دوست عزیزمون USAir بگم که این حرف رو از کاربرانی خوندم تو این فروم که الان چند ساله تو آمریکا هستند و اینکه بگیم "تو فرم میگن اما ظاهرا که شواهد یه چیزای دیگه رو نشون میده!!" خیلی جالب نیست. مسلماً کسی که این مراحل رو طی کرده و الان اونجاست بهتر از مایی که در مرحله اپلای هستیم اطلاع داره.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    دوست عزیز، کسی اینجا نگفته که هر کی تافل خوب داره پذیرش می گیره که!! خودت داری می گی معدل خوبی نداشتی. بحث پذیرش یه مجموعه عوامل روش اثر می ذاره، که یکیش هم می شه نمره تافل. من قبول دارم که اثر معدل بیشتر از تافل هست. ولی اونطوری که دوستمون گفتند بی ارزش هم نیست و اینطور نیست که اصلاً مهم نباشه. من فکر می کنم در مورد شما نداشتن GRE هم خیلی موثر بوده.

در جواب دوست عزیزمون USAir بگم که این حرف رو از کاربرانی خوندم تو این فروم که الان چند ساله تو آمریکا هستند و اینکه بگیم "تو فرم میگن اما ظاهرا که شواهد یه چیزای دیگه رو نشون میده!!" خیلی جالب نیست. مسلماً کسی که این مراحل رو طی کرده و الان اونجاست بهتر از مایی که در مرحله اپلای هستیم اطلاع داره.
    نمی خوام بحثو به بیراهه بکشم فقط بگم که منم از دوستانم که تو امریکا بودند و هستند پرسیدم
    نظر علما متفاوته در مورد تافل

معدل من 14.61 بود.یک عامل مهم دیگه واسه ریجکت شدن شانس آدمه،یعنی اینکه اونجایی که اقدام کردی چند نفر با شرایط بهتر از تو اقدام کردن؟طبیعیه که وقتی ظرفیت با کسایی که شرایطشون بهتره پر بشه حتی اگر بالاتر از مینیممشون هم باشی ریجکت میشی

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodsharifi نمایش پست ها
    معدل من 14.61 بود.یک عامل مهم دیگه واسه ریجکت شدن شانس آدمه،یعنی اینکه اونجایی که اقدام کردی چند نفر با شرایط بهتر از تو اقدام کردن؟طبیعیه که وقتی ظرفیت با کسایی که شرایطشون بهتره پر بشه حتی اگر بالاتر از مینیممشون هم باشی ریجکت میشی
    آقا محمود ناراحت شدم واسه هر ۲ رجکتیات
    نکاتی‌ که به ذهنم میرسه،،،که حتما هم خودت میدونی‌
    ۱)نداشتن جی آرای بود هرچند اگر اونجا ضروری نبود،چون افراد جاهایی‌ که جی آرای هم نمیخواد باز هم میفرستند
    ۲)امسال شاید چند تا دانشگاه رده پایین رقابت سرش زیاد شده باشه،،،معدل های بالاتر از شما اونجا اقدام کرده باشند
    ۳) نمرهٔ تافل شما عالی‌ بود(۱۰۱) اما این تا یه جایی‌ خوبه،،مثلا اگه min ۸۰ میخواستند،،،با توجه به تعداد زیاد متقاضی نمیگم ۸۰ کافیه واسه پذیرش‌،،،اما دیگه ۹۰ با ۹۵ واسه پذیرش زیاد فرقی‌ نمیکرد
    مسلما نمری زبان خیلی‌ بالا تاثیرش رو در گرفتن TA و RA میذاشت
    ۴)پروسه اپلای‌ مقدار زیادیش به شانس بستگی داره،،،شاید اگه یه مقاله معتبر داشتی،،،یا استاد خوشش اومده بود از رزومت یا هر دلیل دیگه ای‌ همه این معادلات بهم میخورد و اکسپ میکردنت
    در هر صورت امیدوارم انتخاب آخرتو پذیرش با بورس بگیری،،مارو هم بی خبر نگذار
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    آقا محمود ناراحت شدم واسه هر ۲ رجکتیات
    نکاتی‌ که به ذهنم میرسه،،،که حتما هم خودت میدونی‌
    ۱)نداشتن جی آرای بود هرچند اگر اونجا ضروری نبود،چون افراد جاهایی‌ که جی آرای هم نمیخواد باز هم میفرستند
    ۲)امسال شاید چند تا دانشگاه رده پایین رقابت سرش زیاد شده باشه،،،معدل های بالاتر از شما اونجا اقدام کرده باشند
    ۳) نمرهٔ تافل شما عالی‌ بود(۱۰۱) اما این تا یه جایی‌ خوبه،،مثلا اگه min ۸۰ میخواستند،،،با توجه به تعداد زیاد متقاضی نمیگم ۸۰ کافیه واسه پذیرش‌،،،اما دیگه ۹۰ با ۹۵ واسه پذیرش زیاد فرقی‌ نمیکرد
    مسلما نمری زبان خیلی‌ بالا تاثیرش رو در گرفتن TA و RA میذاشت
    ۴)پروسه اپلای‌ مقدار زیادیش به شانس بستگی داره،،،شاید اگه یه مقاله معتبر داشتی،،،یا استاد خوشش اومده بود از رزومت یا هر دلیل دیگه ای‌ همه این معادلات بهم میخورد و اکسپ میکردنت
    در هر صورت امیدوارم انتخاب آخرتو پذیرش با بورس بگیری،،مارو هم بی خبر نگذار
    موفق باشید
    مواردی رو که اشاره کردی harrison جان موافقم.به نظر من هم مقاله و معدل خوب تاثیرگذارترین مواردن.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط M0X2 نمایش پست ها
    من از دانشگاه لیدز انگلیس ریجکت شدم. بنظرون دلیلش چی بوده؟
    Direct PhD in computing
    TOEFL: 87
    GPA: 14.9/20
    2 national conf papers
    4 Int'l conf papers
    اما من دانشگاه لیدز قبول سدم. به نظرم چون مقاله آی اس آی نداشتید ریجکت شدید. من 3 تا معتبر اسم اول داشتم. مهندسی مواد. معدل ارشد 17.52 بدون پایان نامه

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : نتایج ریجکت 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_ra نمایش پست ها
    Materials Science and Engineering
    UCLA University of California Los Angeles و University of Illinois at Urbana
    14.85
    17.65
    GRE:1370
    IELTS: 7.5
    3 تا کنفرانس داخلی 1 ISI چاپ شده..1 سابمیت شده
    3 سال سابقه کار
    ارتباط با استاد نداشتم
    دلیل خاصی نگفته..

شما رزومه خوبی دارید. نمی دونم این دانشگاه ها دیگه دنبال چه دانشجویی بودن. ایشا الله واسه بقیه دانشگاه ها جواب بگیرید. میشه دانشگاه کارشناسی و ارشد تون هم ذکر کنید. ممنون

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : نتایج ریجکت 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_r نمایش پست ها
    شما رزومه خوبی دارید. نمی دونم این دانشگاه ها دیگه دنبال چه دانشجویی بودن. ایشا الله واسه بقیه دانشگاه ها جواب بگیرید. میشه دانشگاه کارشناسی و ارشد تون هم ذکر کنید. ممنون
    دوست خوبم ايشون رزومه خوبي دارن اما اين دانشكاها به طرز بسيار وحشتناكي رقابتين! يعني بهترين هاي دنيا همه ساله ميرن اين دانشگاه! دليل احتمالي ريجكت ميتونه نداشتن استاد و مچ نبودن فيلد كاري با دانشكده باشه، همچنين معدل ايشون هم بسيار خوبه اما در حد اين دانشگاها نيست.
    موفق باشد
    I love you USA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)