صفحه 14 از 85 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 844

موضوع: بررسی علل احتمالی ریجکت

Junior Member thunder آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی علل احتمالی ریجکت

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    بگذاريد اينجوري تصحيح كنيم:
    احتمال گرفتن پذيرش از دانشگاهاي رده پائين سخته ولي احتمال گرفتن فاند كمتره...
    دانشگاهاي سطح بالا top20 ، اگه رزومتون در اون حد نباشه خيلي وحشيانه ريجكت ميكنند....دانشگاهاي سطح پائين هم چون عملا پذيرش بدون فاند يعني ريجكت محترمانه،‌ شانس گرفتن فاند خيلي كمتره...
    توصيه من دانشگاهاي رنك متوسط هست.....بيشتر سرمايه گذاري بايد روي اين رنك باشه...
    اپلاي كردن به دانشگاهاي خيلي رنك پائين (نزديكي هاي تاير 2) اشتباه محضه...
    الان kentucky با رنک متوسط 79 است تو رشته ما...

در ضمن دانشکاهای رنک پایین منو reject می کنن کاش پذیرش بی فاند بدن مثلا wyoming که تو مرحله مقدماتی reject کرد

به نظر من هدف این دانشگاها که استادا جواب می دن و بعد از دم ریجکت می کنن همینه که یه پولی از این fee ها به جیب بزنن...
    فکر نکنم اصلا بررسی کرده باشند...

پیش فرض پاسخ : نتایج ریجکت 2011

مرسیghlobeعزیز. نه، بچه که نیستم بزنم تو کار افسردگی!!! فکر کنم که یواش یواش باید به این جمله که میگن "اپلای کاملا شانسیه"، ایمان بیاریم1!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر مینیمم ها رو داشتید بنظرمن هم نامردی کرده اند که وعده داده اند و پیگیری نکرده اند. حالا غصه شو نخورید ایشالا از جای بهتری پذیرش می گیرید. این کنتاکی حالا همچین تحفه ای هم نبود.

منم خیلی دوست دارم که اینجوری فکر کنم ولی بعید میدونم. چون کار خیلی کثیفیه و کار آفتابه دزداست!!!!! بعید میدونم که این App.fee های ما واسه فاطی تمبون بشه!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط thunder نمایش پست ها
    به نظر من هدف این دانشگاها که استادا جواب می دن و بعد از دم ریجکت می کنن همینه که یه پولی از این fee ها به جیب بزنن...
    فکر نکنم اصلا بررسی کرده باشند...

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

الان kentucky با رنک متوسط 79 است تو رشته ما...

در ضمن دانشکاهای رنک پایین منو reject می کنن کاش پذیرش بی فاند بدن مثلا wyoming که تو مرحله مقدماتی reject کرد
    دوست عزيز بذار يه چيزه ديگه اضافه كنم به صحبتام...
    براي داشتن يك اپلاي موفق بايد دانشگاه شناس باشي....بايد بدوني كدوم دانشگاها فاند خوبي دارن....امكان داره يه دانشگاه خيلي خوب باشه ولي وضع فاند خوبي نداشته باشه....مثل همين NCSU لعنتي كه خيلي ها رو ريجكت كرده امسال(من هرچي ديدم تا به حال ريجكت بوده)
    خلاصه بايد اول از هر چيز وقت بذاري تا دانشگها رو خوب بشناسي
    در ضمن به گفته يكي از دوستام امسال بدترين سال اپلاي هست و وضعيت فاند متاسفانه خيلي خيلي بده
    I love you USA

دوست عزيز بذار يه چيزه ديگه اضافه كنم به صحبتام...
    براي داشتن يك اپلاي موفق بايد دانشگاه شناس باشي....بايد بدوني كدوم دانشگاها فاند خوبي دارن....امكان داره يه دانشگاه خيلي خوب باشه ولي وضع فاند خوبي نداشته باشه....مثل همين NCSU لعنتي كه خيلي ها رو ريجكت كرده امسال(من هرچي ديدم تا به حال ريجكت بوده)
    خلاصه بايد اول از هر چيز وقت بذاري تا دانشگها رو خوب بشناسي
    در ضمن به گفته يكي از دوستام امسال بدترين سال اپلاي هست و وضعيت فاند متاسفانه خيلي خيلي بده
    آخه فاند بخوره تو سرشون پذیرش خالی هم نمی دن ... من نمی فهمم این تیکه رو چرا پذیرش بی فاند نمی دن بهم؟؟؟

ApplyAbroad Guru

آخه فاند بخوره تو سرشون پذیرش خالی هم نمی دن ... من نمی فهمم این تیکه رو چرا پذیرش بی فاند نمی دن بهم؟؟؟
    البته کانادا و امریکا فرق دارند ولی من بعضی دپارتمانها در کانادا رو اطلاع دارم که بدون فاند یا بورس تحصیلی پذیرش نمیدن یعنی یا پذیرش با فانده یا پذیرش بی پذیرش. البته این یک روال کلی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط آتش پرستان نمایش پست ها
    منم خیلی دوست دارم که اینجوری فکر کنم ولی بعید میدونم. چون کار خیلی کثیفیه و کار آفتابه دزداست!!!!! بعید میدونم که این App.fee های ما واسه فاطی تمبون بشه!!!
    به گفته خودشون 80 تا 75 دلار میشه 5600 تا !!! (75 دلار یا 70؟؟؟)
    شلوارش چه مارکیه مگه؟؟؟

شوخی می کنم اما واسه پرستیژ دانشگاهشون تعداد متقاضی خیلی مهمه مثلا همین آقا هه هر بار بهش ایمیل می زدم می گفت ما امسال 75 نفر applicant داریم که بعد کردش 80 تا... انگار افتخارشونه!!!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

خيلي ساده است . چون شما اون سوال تو فورم اپليكشن كه ميپرسه آيا ميتونيد بدون فاند تحصيل كنيد رو زديد نه!
    ولي به شخصه پذيرش بدون فاند رو با ريجكت يكي ميدونم
    I love you USA

خيلي ساده است . چون شما اون سوال تو فورم اپليكشن كه ميپرسه آيا ميتونيد بدون فاند تحصيل كنيد رو زديد نه!
    ولي به شخصه پذيرش بدون فاند رو با ريجكت يكي ميدونم

نه بابا من از اولش حواسم بود... همیشه این گزینه مسخره رو انتخاب نکردم

بگذریم این هم که گذشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)