صفحه 21 از 85 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 844

موضوع: بررسی علل احتمالی ریجکت

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : بررسی علل احتمالی ریجکت سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    برای پائیز. به نظرتون مشکوک نیست که الان به من جواب دادن؟
    خیلی مشکوکه
    خیلی جاها هنوز وقت دارن. جوابا حدود اردیبهشت میان معمولا! واقعا عجیبه! اسپرینگ هم فاند دارن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    خیلی مشکوکه
    خیلی جاها هنوز وقت دارن. جوابا حدود اردیبهشت میان معمولا! واقعا عجیبه! اسپرینگ هم فاند دارن؟
    میگفتن نه فقط پائیز میگیرن
    well begun is half done

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    خیلی مشکوکه
    سلام

تو سایتای دیگه هم من نتایج مربوط به علوم زیستی رو دیدم که اومده مثل اینکه در این رشته ها نتایج رو زودتر از سایر رشته ها اعلام میکنن و متاسفانه رقابت توشون خیلی خیلی خیلی بالاست.

البته کاربر محترم hasanali رزومه بسیار خوبی دارن و به نظرم برای سایر دانشگاه با رنک متوسط یا حتی پایین تر که هنوز مهلت ارسال مدارکشون نگذشته اقدام کنن.

به امید شادکامی کاربر محترم hasanali با نتایج پذیرش عالی و به زودی زود

نقل قول نوشته اصلی توسط faith نمایش پست ها
    سلام

تو سایتای دیگه هم من نتایج مربوط به علوم زیستی رو دیدم که اومده مثل اینکه در این رشته ها نتایج رو زودتر از سایر رشته ها اعلام میکنن و متاسفانه رقابت توشون خیلی خیلی خیلی بالاست.

البته کاربر محترم hasanali رزومه بسیار خوبی دارن و به نظرم برای سایر دانشگاه با رنک متوسط یا حتی پایین تر که هنوز مهلت ارسال مدارکشون نگذشته اقدام کنن.

به امید شادکامی کاربر محترم hasanali با نتایج پذیرش عالی و به زودی زود
    ممنون آقا یا خانم faith من هم فکر میکنم تنها راهش همین باشه. متقاضیان این رشته در خود ایران هم به شدت افزایش پیدا کرده و همین ترند در کشورهای دیگه هم احتمالاً وجود داره. به امید موفقیت برای همه دوستان
    well begun is half done

اصلا application شما رو نگاه کردن؟! من خودم چیزی از پذیریش علوم پایه نمی دونم. ولی خواهرم که سال 2009 واسه دانشگاه Wisconsin-Madison اقدام کرد به این سرعت reject نشد! یادمه جوابش بهار اومد. این دیگه نوبره. اونم با این رزومه ی خوب شما! شما GRE Subject نداشتید؟ بد نیست با Department تماس بگیرید دلیلشو بپرسید! بی انصافیه!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان من احساس میکنم امسال زودتر جوابا رو میدن....خیلی از دوستان همینجا جواباشونو گرفتن...توی thegradcafe هم کلی جوابای فال اومده......که واقعا عجیبه چون هنوز ددلاینا نگذشته.....اگه کسی رو بردارن..احتمال بسیار زیاد باهاش مصاحبه میکنن...خودتونو واسه اون آماده کنین....
    I love you USA

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

به عنوان کسیکه دیروز در حالیکه 3 روز به ددلاین دانشگاه North Carolina State (رنک 13در رشته خودم) مونده بود نامه ریجکت دریافت کردم فقط میتونم بگم GRE خیلی بیشتر از این حرفا تاثیر گذاره (چیزیکه متاسفانه خودم ازش غفلت کردم)!
    خیلی خودتونو درگیر تهران یا شریف نکنید که جفتشونم هیچ ارزشی ندارن (خوشبختانه دو دانشگاه مذکور به این افتخار دست پیدا کردن که در رنکینگ 2012 QS جایی بین 500 دانشگاه برتر نداشته باشن) !

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان من احساس میکنم امسال زودتر جوابا رو میدن....خیلی از دوستان همینجا جواباشونو گرفتن...توی thegradcafe هم کلی جوابای فال اومده......که واقعا عجیبه چون هنوز ددلاینا نگذشته.....اگه کسی رو بردارن..احتمال بسیار زیاد باهاش مصاحبه میکنن...خودتونو واسه اون آماده کنین....
    جواب هایی که تا الان اومدن عموما مربوط به رشته های علوم پزشکی هستن. نتایج رشته های فنی مهندسی به ندرت تا قبل از فوریه مشخص میشه. در مورد مصاحبه هم این رسم رشته های پزشکیه که خیلی به ندرت بدون مصاحبه پذیرش میدن که چنین رسمی در رشته های مهندسی به اون شدت وجود نداره.

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

منم gradcafe رو که چک میکردم دیدم خیلی ها جواباشون اومده یا مصاحبه براشون گذاشتن مخصوصا دانشگاه های تاپ رنک ، از همه رشته ها، البته اکثرا امریکایی بودن. به نظر میاد امسال واقعا دارن زودتر جواب میدن
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

ApplyAbroad Hero

دوستان منو نگران کردید. ددلاین دانشگاه های مورد نظر 1 مارچ و 1 فوریه هست. به نظرتون یکشنبه مدارک رو پست کنم دیر نیست؟ اینجور که معلومه قبل ددلاین جوابا اومده و فاندا درو شده!! نظرتون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)