صفحه 25 از 85 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 844

موضوع: بررسی علل احتمالی ریجکت

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی علل احتمالی ریجکت

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا این امکان وجود دارد که دلیل ریجکت را از دپارتمان سوال کنیم؟ یا سوال بی معنی است؟
    ممنون
    سلام
    من از دانشگاه Ohio State پرسیدم و خیلی خوب هم جواب دادند:
    The review committee indicated that you had low math grades and your GRE verbal was very low.
    همانطور که در نتایج ریجکت رزومه خودم را گذاشتم وربال من پایینه (ریاضی 780، وربال 310 و 3.5) ولی در مورد نمرات ریاضی نمیدونم چه درس هایی را درنظر گرفتند.
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

اینجوریکه من میدونم نمرات ریاضی 1 و 2 و معادلات دیفرانسیل واسشون مهم است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه Ohio State پرسیدم و خیلی خوب هم جواب دادند:
    The review committee indicated that you had low math grades and your GRE verbal was very low.
    همانطور که در نتایج ریجکت رزومه خودم را گذاشتم وربال من پایینه (ریاضی 780، وربال 310 و 3.5) ولی در مورد نمرات ریاضی نمیدونم چه درس هایی را درنظر گرفتند.
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    اینجوریکه من میدونم نمرات ریاضی 1 و 2 و معادلات دیفرانسیل واسشون مهم است.
    یکی از استادا می گفت واسه اکثر دانشگاهها در رشته های مهندسی، دروس ریاضی شامل ریاضی 1 و 2 و معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی خیلی واسشون مهمه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

یکی از دلایل اصلی ریجکت بچه هایی که cvخوف دارن از دانشگاههای متوسط وپایین همین cv خوفشون هست چون سطحشون از میانگین بچه های دانشگاه بالاتر هست نمی گیرنشون.پس اگر cv خوبی دارید و یک دانشگاه متوسط ریجکتتون کرد فقط نرید بدنبال رنکهای پایین تر، حتما چند تا یونی بهتر اپلای کنید. این مورد دقیقا برای خودم و چند نفر از دوستام پیش امد

Member nature2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

سلام لطفا راجع به این پست من هم نظر بدین خیلی دپرس شدم حالا درسته معدل کارشناسیم 16.32 ولی بابا من نمیدونم تا کی باید تاوان بدیم ما چرا هیشکی تفاوت جا با جا رو حس نمیکنه تازه حتی رشته با رشته هم فرق داره.....
    این معنیش اینه که من یا باید برم یه دانشگاه دیگه اپلای کنم یا تا ارشد نگیرم نمیتونم این دانشگاه اپلای کنم
    ویرایش توسط nature2011 : February 16th, 2012 در ساعت 01:09 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nature2011 نمایش پست ها
    سلام لطفا راجع به این پست من هم نظر بدین خیلی دپرس شدم حالا درسته معدل کارشناسیم 16.32 ولی بابا من نمیدونم تا کی باید تاوان بدیم ما چرا هیشکی تفاوت جا با جا رو حس نمیکنه تازه حتی رشته با رشته هم فرق داره.....
    این معنیش اینه که من یا باید برم یه دانشگاه دیگه اپلای کنم یا تا ارشد نگیرم نمیتونم این دانشگاه اپلای کنم
    دپرس شدن نداره دوست عزیز. همیشه باید چندین دانشگاه اپلای کنید تا یکیش دربیاد. مثل خواستگاری رفتن میمونه

رشته و دانشگاه
    CE

ممنون خدارو شکر من کارم با یه بله کوچیک راه میفته
    اما مساله اینجاست که اینا دانشگاهای ایران و نمیشناسن خوب یکم ممکنه حساسیتشون رو معدل حق و ناحق بشه دیگه....

Junior Member

سلام دوستان من یک سوال داشتم ، نمره تافل من 543 بود و واسه یک دانشگاه توی آمریکا apply کردم آن ها به من email زدند که ما تو را تشویق می کنیم یک تافل دیگه بدی بعد هم دوباره email اومد از graduate school که ما شما را به departeman معرفی کردیم آیا امیدی واسه پذیرش هست یا تصمیم مهمتر با دانشکده است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط agr نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال داشتم ، نمره تافل من 543 بود و واسه یک دانشگاه توی آمریکا apply کردم آن ها به من email زدند که ما تو را تشویق می کنیم یک تافل دیگه بدی بعد هم دوباره email اومد از graduate school که ما شما را به departeman معرفی کردیم آیا امیدی واسه پذیرش هست یا تصمیم مهمتر با دانشکده است؟
    دوست من تصمیم اصلی رو دانشکده می گیره، تحصیلات تکمیلی کسایی رو که شرایط حداقلی رو نداشته باشن رد می کنه فقط. شما یه مرحله جلو رفتی ایشالا دانشکده هم قبولتون می کنه

رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط agr نمایش پست ها
    راستش انشالله که امیدی هست اما به خود من از این وعده وعیدا زیاد دادن حتی یه نفر رو استادم مسئول این کرده بود که تو اپلای کمکم کنه آخرم ریجکتم کردن....یعنی دانشکدشون تصمیم گرفت بعید میدونم حتی استادم نظر داده باشه
    ویرایش توسط nature2011 : February 17th, 2012 در ساعت 02:10 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)