صفحه 4 از 85 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 844

موضوع: بررسی علل احتمالی ریجکت

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : وضعیت فوق العاده:بررسی علل REJECT های پی در پی

نقل قول نوشته اصلی توسط sib
    یک سوالی از دوستان آگاه داشتم! آیا امکان داره در گام بعدی بحران، فاندهای فعلی را قطع کنند یا کاهش بدهند؟؟ به هر حال بودجه بسیاری از دانشگاه ها از قرار داد با شرکتهای خصوصی فراهم می شود! این شرکتها الان پول ندارند به کارمندهای خودشان بدهند، بنابراین R&D محلی از اعراب پبدا نمی کند. فکر کنم آن دسته از فاندهایی که توسط سازمانهای دولتی فراهم می شود سر جاش باقی بماند. در ضمن آقای اوباما بودجه تصویب کرده است که در آمریکا پل و جاده بسازند، چقدر این بودجه می تواند به فراهم شدن فرصت PhD منجر شود، دوستانی که دستی بر آتش دارند باید نظر بدهند!
    سوالم این بود؟ فاندهای قبلی سر جاشون باقی می مانند؟
    شماجواب سوالتون می تونید از یکی از تاپیک ها که در همین زمینه هست پیدا کنید.
    در کل امکان پذیر هست دوستان من در دانشگاه نیو مکزیکو تک با همین مشکل مواجه شده اند.یعنی منبع فاند کمک هزینه ایالتی به دانشگاه و دپارتمان بوده که حالا قطع شده . فاند همه دوستان من هم به نصف کاهش پیدا کرده. البته اگه به شما فاند کامل بدهند تا 1سال اول امکان کم شدن و نصف شدن آن وجود نداره چون تو I20 شما ذکر شده و مانند یه قرارداد کامل می مونه و هیچکس توانایی کم کردن آن نداره واین موارد معمولا تا یک سال اعتبار داره و ممکنه که از سال بعدش تحت تاثیر قرار بگیره.
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Champion

این تاپیک مکان مناسبی برای بحث در مورد فاند نیست، اما خیلی مختصر بگم که در اکثر مواقع دانشگاه‌ها فقط برای یک سال به شما فاند تضمینی می‌دهند و بعد از اون در صورت وجود فاند شما تمدید می‌شه. در نتیجه در وضعیت فعلی، همون طور که بهرنگ گفته، کاملا امکان پذیره که بعد از تموم شدن مدت تضمین شده، فاند‌ها کاهش پیدا کنه یا حتی قطع بشه.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

سلام دوستان. با خواندن مطالب دوستان یک سوالی برام پیش اومده؟
    به نظر شما، با توجه به شرایط پیش اومده که اکثر پذیرشها یا ریجکت می شه یا بدون فاند هستش، آیا در وضعیت گرفتن ویزا هم تغییری اتفاق می افته؟ مثلا به پذیرش های بدون فاند ویزا می دن؟
    آخه با انتخاب اوباما و وزارت خانم کلینتون گفته می شه شرایط روابط اجتماعی بین دو کشور مثل تبادل دانشجو و ... بهتر می شه. نظر شما چیه؟
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Champion

سوال شما ارتباطی با عنوان این موضوع نداره و فکر نمی‌کنم کسی در حال حاضر بتونه جواب موثقی به پرسش شما بده. باید صبر کرد و دید که در چند ماه آینده که بچه‌ها برای ویزا اقدام می‌کنند چه وضعیتی پیش خواهد اومد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    باید صبر کرد و دید که در چند ماه آینده که بچه‌ها برای ویزا اقدام می‌کنند چه وضعیتی پیش خواهد اومد.
    ممنون. آخه من خودم یکی از همون بچه هام 8)

رشته و دانشگاه

(با اجازه از مدیر محترم. اگه جای این پست غلطه لطفا به مرتبطترین جا منتقلش کنید)
    اصلاحات اقتصادی مورد نظر اوباما که می تونه خبر خوشی (یا بد نمی دونم واقعا) برای منتظران پذیرش یا ندارندگان فاند باشه:
    President Obama has urged Congress to pass a bill that would give students $5,000 toward tuition or loans in exchange for one year of volunteer service.
    البته اصل خبر خیلی کاملتره که لینکشو میذارم. این خبر امروز برای من اومده. البته تا جایی که یادمه این جزو شعارهای تبلیغاتی آقای اوباما بوده اما اونجوری که من از خبر امروز فهمیدم مثله اینکه کنگره موافقت کرده (دوستان نظر بدن شاید من اشتباه فهمیدم) به هرحال خیلی از افزایش فاندها البته مربوط به آمریکایی ها میشه. با این شرایط نمی دونم برای ما اینترناشنالها چه اثری داره.
    لینکهایی که امروز برام اومده:
    http://edu.fastweb.com/articles/2181...0302_obama&ee=
    http://edu.fastweb.com/articles/2182...0302_obama&ee=
    متن کامل طرح
    http://www.smartmoney.com/Personal-F...y-for-College/

Junior Member

this means that they will start giving money to American not international student,we have a same situation in my department ,they didn't gave addmition to any intrnation student even India, because international student can not apply for any support,no loan almost no grant.then if you have time apply for thoes low rank uni to be the best and get admmited.

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006

I think these are some of typical reasons to reject applicants,how could you achieve this result?

ایشون درست میگن...منم برادرم که امریکاست میگه اینا وقتی بی کار میشن میرن دانشگاه...مثلا تعداد applicantهای MIT هم امسال 25% بیشتر شده!!!

گویا این یه مسئله معروفه تو امریکا و همه اینو اونجا میدون
    If you fail to plan,you plan to fail

Senior Member

اين مطلب به طور ساده اي تاثير بحران اقتصادي بر نتايج امسال رو نشون داده:

Junior Member ahmadpeik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, McGill University

در بررسی علل مردودی! های اخیر که تعدادشون داره سر به فلک میکشه (به موازات تعداد درخواست ها که امسال خیلی بیشتر بود) دو تا دلیل بیشتر سر زبون هاست:

1- بحران شدید اقتصادی
    2- دانشجوی پردردسر ایرانی

در مورد دومی نمی خوام نظری بدم ولی در مورد اولی یه نکته جالب توی وبسایت دانشگاه Rensslaer به چشمم خورد که فکر کردم شاید برای شما هم جالب باشه. بخونید:

http://admissions.rpi.edu/aid/economic_response.html

Rensselaer Financial Aid Response to Economic Conditions
    Rensselaer To Add $5 Million in Scholarship Funds for Students
    The state of the world economy has been on the mind of many prospective college students. I want to assure you that as the nation’s preeminent research university for scientific discovery and technological innovation, Rensselaer will continue to provide the support for students regardless of their means, even during the harshest economic challenges. In addition to the more than $80 million the university currently spends in scholarship aid, an additional $5 million has been planned to meet any increased need by students in the future. These funds will be available for families who may experience increased financial hardship, today or in the future.

Rensselaer is committed to making college affordable:

More than 90% of Rensselaer students receive scholarship aid
    All Rensselaer applicants are considered for merit scholarships, with no additional forms
    All applicants are assigned a financial aid counselor to guide them through need-based funding
    Rensselaer Medalists are guaranteed $60,000 scholarship (over four years)
    Undergraduates can receive an additional year of aid to pursue a master’s degree while completing their bachelor’s degree through our recently announced co-terminal program
    RPI alumni are leaders in every industry; in fact, we were recently named to Forbes’ list of schools with the highest-earning graduates. The generosity of Rensselaer alumni has been instrumental in the Institute reaching a $1.4 billion fundraising goal earlier this month – with an emphasis on alumni-funded scholarships. Rensselaer will continue to invest in need-based and merit-based aid to support the education of our outstanding students.
    If there is a will, there is a way

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)