صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 116

موضوع: همراه بردن حیوان خانگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران، روان‌شناسی بالینی MS

پیش فرض پاسخ : همراه بردن حیوان خانگی

سلام
    من تا چند ماه دیگر با ویزای تحصیلی برای ایالات متحده عازم هستم
    یک سگ بسیار عزیز دارم، مایلم قبل از رفتنم در کانادا یا آمریکا به یک خانواده خوب بسپارمش تا وقتی رسیدم اونجا بعد از آن ماه بیارمش پیش خودم
    میشه راهنمایی کنید که برای فرستادن سگم چطور میتونیم از ایران خانواده خوب در کانادا یا آمریکاپیدا کنم؟
    خیلی ممنونم
    و بسیار نگران

Junior Member

سلام دوست عزیز davood5512
    من پست شما را در مورد همراه بردن گربه به تورنتو دیدم.
    من در ایرلند زندگی می کنم و خواهرم قرار هست که برای تحصیل به اینجا بیاید و می خواهد که گربه اش را همراهش بیاورد چون بسیار به این حیوان از نظر عاطفی وابسته است.
    ما مدارک لازم را تهیه کرده ایم و خواهرم می خواهد که حیوان را داخل کابین ببرد. برای پرواز یا باید ترکیش ایرلاین را انتخاب کنیم (تهران - استانبول - دابلین) یا لوفتهانزا (تهران-فرانکفورت-دابلین).
    می خواستم سوال کنم که شما از چه ایرلانی استفاده کردید و پرواز ترانزیت از چه کشوری بود؟ آیا حیوان و مدارکش در بین دو پرواز در کشور واسط چک شد؟
    و اینکه چک کردن حیوان به چه صورت انجام می شود . آیا باید حیوان را به آنها تحویل داد یا صاحب حیوان می تواند در تمام مدت همراهش باشد؟ آیا جایی لازم می شود که حیوان در فرودگاه از باکسش خارج شود؟

ما خیلی روی این مساله استرس داریم و خیلی خیلی ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید

Junior Member Dr_darya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmecy student in valencia university

سلام خوبید چطورید من بازم اومدم
    کسی از قوانین قرنطینه اسپانیا خبری داره؟؟؟برا گربه یا میتونه بهم منبعی معرفی کنه این گربه حتی ۱روزم بی من نمیمونه

Junior Member

سلام دوستان.
    من ساکن آلمان هستم و یه گربه دارم. برای آوردنش به آلمان مشکلی نداشتم. حالا میخوام یه سفر به ایران برم و همراه خودم ببرمش. به هواپیمایی ترکیش و اتریش و ماهان زنگ زدم که بلیط بگیرم اما همه گفتن بردن حیوان به ایران ممنوعه!!!!!! شما با چنین چیزی مواجه شدین؟ چه باید کرد؟ حتما باید همراه خودم ببرمش!

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Herodia نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من ساکن آلمان هستم و یه گربه دارم. برای آوردنش به آلمان مشکلی نداشتم. حالا میخوام یه سفر به ایران برم و همراه خودم ببرمش. به هواپیمایی ترکیش و اتریش و ماهان زنگ زدم که بلیط بگیرم اما همه گفتن بردن حیوان به ایران ممنوعه!!!!!! شما با چنین چیزی مواجه شدین؟ چه باید کرد؟ حتما باید همراه خودم ببرمش!
    سلام ببخشید
    برای بردن گربه اتون به المان از کدوم شرکت هواپیمایی استفاده کردید؟
    من یک سگ دارم میخوام در طول پرواز داخل کابین با من باشه داخل قفسش
    خودش هشت کیلو هست بدون قفسش.
    ایا لوفتهانزا قطعا اجازه اورنش را داخل کابین میده؟
    توی ایران تا دلتون بخواد تو فرودگاه از من دزدی شده خود کارگرهای بار دستشون کجه
    مثلا بدمینتونم رو جدا از چمدانها گذاشتم برام اتیکت خورد اما موقعی که بارها رو میخواستم بردارم خبری از بدمینتون و کیفش نبود
    الانم اصلا اعتماد ندارم سگم با قفسشو بسپارم به این جماعت
    هیچ کس هم تو ایران پاسخگو اموال گم شده نیست
    جوریه فکر زمینی رفتن با ماشین به ذهنم خطور کرده
    تا حالا حیوونی با خودم نبردم میخواستم بدونم چجوریه؟ برای مقصد المان
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

Junior Member

سلام دوستان كسي تجربه بردن پرنده به امريكا داره؟ممنون ميشم اطلاعاتي به من بدين

Junior Member am8in آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fandogh91 نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي تجربه بردن پرنده به امريكا داره؟ممنون ميشم اطلاعاتي به من بدين
    اینکه پرندتون چی هست خیلی مهمه . مثلا کاسکو و امثالهم که سایتس دارن رو نمیشه برد چون قاچاق وارد ایران شدن و محیط زیست ایران حتی اجازه خروج نمیده!

Junior Member

سلام . من تا 4 ماه دیگه به حوزه اسکاندیناوی میرم البته همسرم اونجا هست. میخوام بدونم چطور میتونم سگهام رو با خودم ببرم . یکی از دوستان در مورد کشورهای حوزه اسکاندیناوی توضیح کامل دادن ولی تاریخش واسه خیلی وقت پیشه .کسی میدونه که تو ایران الان آزمایشگاهی هست که آزمایشهاش رو کشورهای حوزه اسکاندیناوی قبول داشته باشه؟؟ ممنون میشم کمکم کنین

Junior Member

پیش فرض همراه بردن حیوان خانگی

سلام .من یک سگ با نژاد پودل تریر دارم . می خواستم بدونم کسی میدونه برای بردنش به آمریکا باید چه مراحلی و طی کنم ؟ و آیا امکان بردنش هست ؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز، من میخواستم سگمو با خودم ببرم اکوادور کسی اطلاعاتی در خصوص مراحل و شرایطش داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)