صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 116

موضوع: همراه بردن حیوان خانگی

پیش فرض پاسخ : همراه بردن حیوان خانگی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hsel نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، من میخواستم سگمو با خودم ببرم اکوادور کسی اطلاعاتی در خصوص مراحل و شرایطش داره؟
    یه بار که داخل فرودگاه کیتو بودم صدای سگ شنیدم که فکر کنم مال مسافر بود حالا چه مدارکی میخواد نمیدونم ولی شدن میشه حسابی هم وسایل میگردن

Junior Member

سلام دوستان...کسی اظلاع داره میشه سگم رو همراه خودم داخل کابین هواپیما ببرم یا نه؟ آخه شنیدم که سپاه اجازه نمیده حیوون داخل کابین بره
    پروازم ترکیش هست

Junior Member

سلام کسی تجربه بردن گربه از ایران به استرالیا رو داره؟ اینکه میشه نمونه خون فرستاد آزمایشگاه دبی و نیاز نیست تو دبی قرنطینه بشه آیا درسته؟ ممنون میشم اگه کسی تجربه ش رو داره جزئیاتشو بگه .

نقل قول نوشته اصلی توسط Murphy95 نمایش پست ها
    سلام کسی تجربه بردن گربه از ایران به استرالیا رو داره؟ اینکه میشه نمونه خون فرستاد آزمایشگاه دبی و نیاز نیست تو دبی قرنطینه بشه آیا درسته؟ ممنون میشم اگه کسی تجربه ش رو داره جزئیاتشو بگه .
    سلام
    از ایران نمیتونید حیوونی ببرید استرالیا
    باید ببرید ابتدا توی مالزی بمونه حیوون چند وقتی
    بعد از اونجا ببرید
    این کار ممکنه براتون خیلی پر هزینه در بیاد

Junior Member

دوستان در مورد بردن گربه به اروپا کسی اطلاعاتی داره؟ نمیخام قرنطینه شه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razie1986 نمایش پست ها
    دوستان در مورد بردن گربه به اروپا کسی اطلاعاتی داره؟ نمیخام قرنطینه شه
    مهم‌ترین شرایط اینه که باید میکروچیپ شده باشه، واکسن هاری خورده باشه، و آزمایش تیتر هاری داده باشه و نتیجه آزمایش قابل قبول باشه. اما این قسمت آزمایش تیتر هاری یه مقدار پیچیده‌س چون:

۱. نمونه خونی که برای آزمایش هاری می‌گیرید باید حداقل یک ماه بعد از خوردن واکسن گرفته شده باشه و بعضاً نیازه که واکسن رو حتماً بعد از تاریخ میکروچیپ شدن زده باشید
    ۲. هیچ آزمایشگاهی که مورد تأیید اتحادیه اروپا باشه برای این آزمایش تیتر هاری داخل ایران نیست و باید نمونه برای یکی از آزمایشگاه‌های مورد تأیید توی کشورهای خارجی فرستاده بشه
    ۳. بسته به کشور مقصدتون، حتی اگه جواب آزمایش قابل قبول باشه، باید یه مدت زمانی (مثلاً برای سوئیس سه ماه) از تاریخ گرفته شدن نمونه خون برای آزمایش بگذره تا بتونید حیوان رو وارد کشور مقصد کنید

من خودم یکی دو ماهه درگیر طی کردن این فرایند هستم و هر سؤالی داشتید در خدمتم.

Junior Member

کسی در مورد شرایط باکس یا ساک حملی که میشه باهاش حیوانات رو داخل کابین هواپیما برد تجربه‌ای داره؟

ابعادی که توی سایت ایرلاین مربوطه زده شده برای ساک حمل چقدر سختگیرانه و دقیق چک میشه توی فرودگاه امام؟

Junior Member

خیلی متشکرم ازتون. شما این آزمایش رو کجا انجام دادید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط manzoori نمایش پست ها
    مهم‌ترین شرایط اینه که باید میکروچیپ شده باشه، واکسن هاری خورده باشه، و آزمایش تیتر هاری داده باشه و نتیجه آزمایش قابل قبول باشه. اما این قسمت آزمایش تیتر هاری یه مقدار پیچیده‌س چون:

۱. نمونه خونی که برای آزمایش هاری می‌گیرید باید حداقل یک ماه بعد از خوردن واکسن گرفته شده باشه و بعضاً نیازه که واکسن رو حتماً بعد از تاریخ میکروچیپ شدن زده باشید
    ۲. هیچ آزمایشگاهی که مورد تأیید اتحادیه اروپا باشه برای این آزمایش تیتر هاری داخل ایران نیست و باید نمونه برای یکی از آزمایشگاه‌های مورد تأیید توی کشورهای خارجی فرستاده بشه
    ۳. بسته به کشور مقصدتون، حتی اگه جواب آزمایش قابل قبول باشه، باید یه مدت زمانی (مثلاً برای سوئیس سه ماه) از تاریخ گرفته شدن نمونه خون برای آزمایش بگذره تا بتونید حیوان رو وارد کشور مقصد کنید

من خودم یکی دو ماهه درگیر طی کردن این فرایند هستم و هر سؤالی داشتید در خدمتم.

Junior Member

ممنونم از پاسختون، امکانش هست بفرمایید کجا مراحلش رو انجام دادید؟ کدوم کلینیک؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razie1986 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون، امکانش هست بفرمایید کجا مراحلش رو انجام دادید؟ کدوم کلینیک؟
    من ندادم کل مراحل رو یه کلینیک خاص برام انجام بده چون هزینه‌ای که می‌گرفتن خیلی زیاد بود (بهترین قیمتی که گرفتم حدود ۲ میلیون بود دو ماه پیش). میکروچیپ کردن و گرفتن نمونه خون و جدا کردن سرم خون رو توی کلینیکی که از قبل همیشه می‌رفتم انجام دادم، گواهی انگلیسی کاشت میکروچیپ و واکسن هاری رو هم ازشون گرفتم. بعد نمونه سرم رو به یه نفر که مسافر آلمان بود دادم برد اونجا و پست کرد برای یکی از آزمایشگاه‌های مورد تأیید توی همون آلمان (آزمایشگاه Giessen) و جواب آزمایش هم برام ایمیل شد. اینطوری هزینه‌هام حدود ۱ میلیون شد (کاشت میکروچیپ، گرفتن خون و سرم، آزمایش) و خیلی سریع‌تر هم جواب آزمایش رسید به دستم.

اما اگه ترجیح می‌دید از طریق کلینیک خاصی مراحل رو طی کنید، اون اوایل که خیلی سر در گم بودم چند جا رو پیدا کردم که این کار رو انجام میدن ولی خب همونطور که عرض کردم هزینه‌هاشون بالا بود. اگر خواستید بفرمایید براتون ارسال کنم اطلاعاتشون رو.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)